• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

2000 xcı plus

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• 2000 xcı plus

selam arkadaslar kolay gelsın bende 2000 x cı plus receıver var sınyal sorunu yasıyorum anten hersey ayarlı olmasına ragmen kalıte yukselmıyor.Acaba neden olabılır? sımdıden tesekur ederım.:yess:

başka cihazda denediyseniz ve sinyal aldıysanız yani sinyalin olduğundan eminseniz cihazınızın diseqc ayarlarını gözden geçirin uygun portu seçin..
    ve sinyal olmayan bir tp üzerinden değil sinyali olan bir tp üzerinden kontrol ettiğinize emin olun..

Yorum yap

hepsını yaptım sadece 11804 de kalıte bıraz gelıp gıdıyor

Yorum yap

başka cihazda denedinizmi kalite olduğundan eminsiniz degilmi?
        eger denemediyseniz ve kalite gidip geliyor ise çanak ayarlarınızda bir problem olma ihtimali var..
        çanagınızı çok hafif oynatarak ve lnb yi hafifce saat 5 veya 7 konumunda cevirerek sinyalin yükselip yükselmediğini kontrol edin..

Yorum yap

cihazın besleme devresindeki 82mf 450v blok kondansatör arızalı onu değiştir düzelir

Yorum yap

Aynı sorunu yasadım kablo degısınce duzeldı. eğer eskı ıse kablon degıstırmenı onerırım. Saygılar.

Yorum yap

evet canak normal baska makınayla ızlıyorum kabloda bırsey yok

Yorum yap

bende aynı sorunu yaşadım besleme kondansotörünü değiştirdim düzeldi bilgilerinize

Yorum yap

tesekurler

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                  X