• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

yeni modüllü pandora

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• yeni modüllü pandora

selam arkadaşlar pandoranın modüllü serisi gelecek dediler ne zaman geleceği bellimi bilgi verirseniz sevinirim

yaymaz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    selam arkadaşlar pandoranın modüllü serisi gelecek dediler ne zaman geleceği bellimi bilgi verirseniz sevinirim
    kim dedi dosttum nextmi söyledi modüllü serisi geliçek diye bu bilgiyi veren kaynak nextmi ?

Yorum yap

daha pandorayı halledemedi makina sorunlarla boğuşuyor siz modüllü diyorsunuz bir düzeltme yazılımı cıkarmaktan aciz next firması

Yorum yap

machine 3 D ye mükemmel destek veriliyor
        Modüllü üyelik özgürlüktür

Yorum yap

ali.kinik Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
          daha pandorayı halledemedi makina sorunlarla boğuşuyor siz modüllü diyorsunuz bir düzeltme yazılımı cıkarmaktan aciz next firması
          -Machina 3D şuan piyasanın en sorunsuz cihazları arasında, sen ne sorunundan bahsediyorsun?

Yorum yap

öylebir uydu cihazı olmalıki tv arkasına takılan : 1- tüm ses ve video formatlarını desteklemeli usb takınca 2-hd ve fullhd çekilen filimleri göstermeli 3-3d desteki olmalı 2d yi 3d yapma desteği olmalı 4-2 modül giriş yeri olmalı dt ve dsmart modül ve kartlarını izletmeli 5- uydudan otomatik ccam gibi şeyler yükleme imkanı olmalı içinde ccam gibi şeyleri destekleyen çip bölümü olmalı kart yuvası olmalı funcard gibi bir kart doldurulup sokulunca tüm uydulardaki yabancı paketleri açmalı 6-2 usb giriş desteği olmalı ayni anda ayni frekanstaki 2 ayrı kanaldaki filimleri çekip izleme imkanı olmalı 7-her saatteki programı istediğimize göre programlayıp arşivleme imkanı olan pvr özelliği olmalı 8- 5+1 ve dolb digital gibi şeyleri desteklemeli..sürekli yazılım desteği olsun..garantisi bitse bile yazlım desteği kesilmeyen....böyle bir tv arkası next olsun fiatı neolursa olsun alırım...durumu müsait olan herkes alırda bence..

Yorum yap

Tasarım Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
              -Machina 3D şuan piyasanın en sorunsuz cihazları arasında, sen ne sorunundan bahsediyorsun?
              siz hangi cihazı yazdığımı okumadnız galiba Machina 3D ile ilgili bir yazı varmı ?

Yorum yap

evet arkadaşlar pandoranın ikinci gelen partisi modüllü olacakmış ama ne zaman geleceğini bilmiyorum ustaların haberi vardır belki ne zaman geleceğini sordum

Yorum yap

Bende Dobratech zedelerdenim malesef 900 Tl. civarında bir paraya aldığım cihazı yok pahasına elden çıkardım. Şimdi Pandora kullanıyorum ama anladımki yine büyük bir maceraya girmişim yine aynı sorunlar ve dertler. Herkesin her zaman önerilen yada sorunsuz cihazı bulacak kadar zamanı ve parası olmayabilir. Next firması burada yeni cihazına bir süre destek verebilirdi. Bu ve benzeri sitelerdeki kullanıcıların istek ve şikayetlerini neden dikkate almıyorlar?....

Yorum yap

Vasat cihaz diye kaç kez yazmıştım almakta hata etmişsin ne yazıkki ..
                    Sorularınızı forumda ilgili cihaz ve hangi konuda ise o bölümlerde yazıp sorun arkadaşlar özel mesajlarda teknik konular sorular sormayın lütfen açık alanda sorunki herkes yanıtlayabilsin daha çok paylaşım olsun başkalarıda aynı soruyu soracak faydalanabilsin..

Tüm paylaşımlar test ve bilgi amaçlıdır herhangi bir sorumluluk kabul edilmez..

WeTekPlay1-2-Next Machina 3D-2000 HD Minix-Fta-HD Vu+ Ultimo-WeTekCore4K-Gigablue Quad Plus-Hiremco Turbo4K-S10-Next 64-Next 2071-Wifi-Hiremco Impala-Dreamstar A5-Hiremco Matrix-Hiremco GTV8plus-Next QPLAY 4K-Next Innova 4K..

CCcam Serverda 39 ile 30 batı arasındaki birçok uyduda 39d-36d-23.5d-19d-16d-13d-5d-1.9d-1batı-30 batı vs yabancı paket kanalları bulunmaktadır....

CCcam pay servera Üye olmak için sadece bana özel mesaj atıp bilgileri öğrenebilirsiniz

http://www.mach1digital.com/mach1forum/private.php?do=newpm&u=2

Depo
                    http://www.mach1digital.com/repo/

Next Yazılımları için
                    www.nextyazilim.com

Yorum yap

ali.kinik Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                      siz hangi cihazı yazdığımı okumadnız galiba Machina 3D ile ilgili bir yazı varmı ?
                      -Yanlış okumuşum demekki

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                      X