• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next Tüm Serisi Güncel Kanal Listeleri

Gizle
Bu konu sabit bir konudur.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• harcell Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hocam iyi hoş ta bu dosyalar .rs232 olmadıgı için benim program tanımıyor ne yapmalıyım abicim?
    şimdiden allah razı olsun...
    kanal dosyaları bin şeklindedir dosyayı seçerken all files yapın sonra atın resimli açıklama forumda var

Yorum yap

• Next 2000 CX Sıralı kanal listesi eklendi turksat hotbird thor sirus

Yorum yap

• tüm.listeler güncellendi

tÜrksat radyolar eklİdİr

bu listeyi e-satalı ve e-satasızlar usb ile sorunsuz yükleye bilirler

1.nolu mesajda

20.uydu

bu liste 31 12 2008 tarihli yazılımda hazırlanmıştır

mach1 servere göre sıralanmıştır

hot-bird. tüm tpsler çıkarılmıştır

e-satalı ve esatasız cihazlar içindir

güle güle kullanın

Yorum yap

• Next 8000 yeni kanal listesi eklendi

Yorum yap

• sampiyon Nickli Üyeden Alıntı
            tüm.listeler güncellendi

tÜrksat radyolar eklİdİr

bu listeyi e-satalı ve e-satasızlar usb ile sorunsuz yükleye bilirler

1.nolu mesajda

20.uydu

bu liste 31 12 2008 tarihli yazılımda hazırlanmıştır

hot-bird. tüm tpsler çıkarılmıştır

e-satalı ve esatasız cihazlar içindir

güle güle kullanın
            eline sağlık

Yorum yap

• Next YE-2000 CIS SÜPER PLUS Güncel Kanal Listesi!

Merhabalar,
              Sayın Forum Dostlarım,
              Aşağıya link olarak Next YE-2000 CIS SÜPER PLUS cihazı için Turksat-Hotbird-Sirius-EutelW2 uydularını kendisinde barındıran Güncel Kanal Listesi ekledim.
              İlgilenenlerin kullanımına sunarım.

Next YE-2000 CIS SÜPER PLUS cihazı için Turksat-Hotbird-Sirius-EutelW2 Uyduları Güncel Kanal Listesi Linki.

Saygılarımla.

Not: 31.12.2008 tarihli 124a Güncel Yazılımı cihazda yüklüyken Güncel Kanal Listesi alınmıştır.
              "Şeytanın Zaferi İçin Gerekli Olan Tek Şey, İyi İnsanların Hiçbir Şey Yapmamasıdır." Edmund BURKE (12 Ocak, 1729 - 09 Temmuz, 1797)

Yorum yap

• Next 2000 Super X Plus Sıralı kanal listesi eklendi turksat hotbird thor sirus

Yorum yap

• Next 2000 XCI Plus kanal listesi 13.01.2009

Next 2000X CI Plus kanal listesi

Liste bugün tarafımca hazırlanmıştır.

Listede Türksat-Hotbirt-Sirius-Thor uyduları var

Türksat kanalları sıralıdır,Sirius kanalları sıralıdır,Thor kanalları sıralıdır.Listeye Türksat şifreli kanalları,Sirius açılmayan kanalları,Thor açılmayan kanalları alınmamıştır.Hotbirt frekans listesine göre yüklenmiştir.Hotbirtte herhangibir düzenleme yapılmamıştır.

BURADAN İNDİRİN

Liste arkadaşım TU®H@N 081 Tarafından yapılmıştır.Kendisine teşekkür ediyoruz.

Yorum yap

• yuksel59 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                    Next 2000X CI Plus kanal listesi

Liste bugün tarafımca hazırlanmıştır.

Listede Türksat-Hotbirt-Sirius-Thor uyduları var

Türksat kanalları sıralıdır,Sirius kanalları sıralıdır,Thor kanalları sıralıdır.Listeye Türksat şifreli kanalları,Sirius açılmayan kanalları,Thor açılmayan kanalları alınmamıştır.Hotbirt frekans listesine göre yüklenmiştir.Hotbirtte herhangibir düzenleme yapılmamıştır.

BURADAN İNDİRİN

Liste arkadaşım TU®H@N 081 Tarafından yapılmıştır.Kendisine teşekkür ediyoruz.
                    dosya bozuk olabilirmi pc link dosya bozuk hatası veriyorda..
                    Panasonic TX-42PX80 Plasma + Profigold PVG 10002 24K Gold %99.96 OFC + Next 2000 SuperHD + 500GB E-Sata - D-Smart Modul + Full HD Paket
                    Dreambox 800HD + 250GB Sata - Cccam FULL + Profigold PVG 1102 24K Gold %99.96 OFC
                    WD Tv Live HD Player + 4X Seagate Xtreme 1TB

Yorum yap

• Ben attım herhangi bir sorun çıkmadı yazılım versiyonundan olabilirmi acaba? Nisan yazılmı olan makineye attım...

Yorum yap

• yuksel59 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                        Ben attım herhangi bir sorun çıkmadı yazılım versiyonundan olabilirmi acaba? Nisan yazılmı olan makineye attım...
                        sanırım benim şuan kullandıgım işletim sistemi windows7 ondan kaynaklanabilir.

saygılar
                        Panasonic TX-42PX80 Plasma + Profigold PVG 10002 24K Gold %99.96 OFC + Next 2000 SuperHD + 500GB E-Sata - D-Smart Modul + Full HD Paket
                        Dreambox 800HD + 250GB Sata - Cccam FULL + Profigold PVG 1102 24K Gold %99.96 OFC
                        WD Tv Live HD Player + 4X Seagate Xtreme 1TB

Yorum yap

• Next 2000 CIS super plus turksat hotbird sirus thor sıralı liste eklendi

Yorum yap

• 15.01.2009.
                            tüm listeler güncellendi

türksat radyolar eklidir

bu listeyi e-satalı ve e-satasız cihazlar usb ile sorunsuz yükleye bilirler

1.nolu mesajda

16 uydu

bu lidte.13 01 2009 tarihli yazılımda hazırlanmıştır

e-sata ve- esatasız cihazlar içindir

güle güle kullanın.15.01.2009

Yorum yap

• Next YE-2000 CIS SÜPER PLUS Güncel Kanal Listesi!

Merhabalar,
                              Sayın Forum Dostlarım,
                              Aşağıya link olarak Next YE-2000 CIS SÜPER PLUS cihazı için Turksat-Hotbird-Sirius-EutelW2 uydularını kendisinde barındıran Güncel Kanal Listesi ekledim.
                              İlgilenenlerin kullanımına sunarım.

Next YE-2000 CIS SÜPER PLUS cihazı için Turksat-Hotbird-Sirius-EutelW2 Uyduları Güncel Kanal Listesi Linki.

Saygılarımla.

Not: 13.01.2009 tarihli 124.24 Güncel Yazılımı cihazda yüklüyken Güncel Kanal Listesi alınmıştır. Güncel Kanal Listesi RapidShare'ye, Create Collector's Account altında yüklenmiştir. Yani en az 90 gün ilgili link error vermeyecektir.
                              "Şeytanın Zaferi İçin Gerekli Olan Tek Şey, İyi İnsanların Hiçbir Şey Yapmamasıdır." Edmund BURKE (12 Ocak, 1729 - 09 Temmuz, 1797)

Yorum yap

• Next 2000 HDTV ve Next 2000 INF Plus sıralı kanal listeleri eklendi

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X