• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

ustalar neden

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• ustalar neden

ustalar bende digitürk yasal kartım ve receiverim var.Bp den aldım .kendi next 2000 cıs plusum da bu kartı kullanamıyorum neden açmıyor.Diğiturk un dcr dt 9002 a da açıyor benim next 2000 cıs süper plusta neden açmıyor acaba

asdesperado Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ustalar bende digitürk yasal kartım ve receiverim var.Bp den aldım .kendi next 2000 cıs plusum da bu kartı kullanamıyorum neden açmıyor.Diğiturk un dcr dt 9002 a da açıyor benim next 2000 cıs süper plusta neden açmıyor acaba
    kartın üstünde ırdeto olmalı eğer ırdeto ise açmaz ancak kendi cihazında açar.
    İPHONE 4S 16 GB BEYAZ
    VU+ SOLO 2
    Popcorn Hour A-210
    TV:PIONEER PDP-428XD+CRT:SONY 55 EKRAN
    UYDU ALICILARI:NEXT 2000 HDTV+NEXT 2000 Cıs Super Plus USB
    DVD PLAYER:TOSHIBA HD-EP30 HD DVD
    NMT VE MKV PLAYER:EGREAT M33A
    DİJİTAL FOT.MAK:KODAK DX6490
    NOTEBOOK:LG/

Yorum yap

Digitürk

O kart Eutelsat W3 uydusunda ancak açar. Yani Digitürk bu uydudan yayın
      yapıyor.Ancak sadece Lig Tv yi izleyenler modülle birlikte Türksat ta izleyebilir. Saygılar...

Yorum yap

Cw kartsa açar irdeto ise açmaz
        Sorularınızı forumda ilgili cihaz ve hangi konuda ise o bölümlerde yazıp sorun arkadaşlar özel mesajlarda teknik konular sorular sormayın lütfen açık alanda sorunki herkes yanıtlayabilsin daha çok paylaşım olsun başkalarıda aynı soruyu soracak faydalanabilsin..

Tüm paylaşımlar test ve bilgi amaçlıdır herhangi bir sorumluluk kabul edilmez..

WeTekPlay1-2-Next Machina 3D-2000 HD Minix-Fta-HD Vu+ Ultimo-WeTekCore4K-Gigablue Quad Plus-Hiremco Turbo4K-S10-Next 64-Next 2071-Wifi-Hiremco Impala-Dreamstar A5-Hiremco Matrix-Hiremco GTV8plus-Next QPLAY 4K-Next Innova 4K..

CCcam Serverda 39 ile 30 batı arasındaki birçok uyduda 39d-36d-23.5d-19d-16d-13d-5d-1.9d-1batı-30 batı vs yabancı paket kanalları bulunmaktadır....

CCcam pay servera Üye olmak için sadece bana özel mesaj atıp bilgileri öğrenebilirsiniz

http://www.mach1digital.com/mach1forum/private.php?do=newpm&u=2

Depo
        http://www.mach1digital.com/repo/

Next Yazılımları için
        www.nextyazilim.com

Yorum yap

ustam ilginiz için teşekkür ederim bende ki eski siyah olan dcr nin kartını next 2000 cıs ta açabiliyordum kartlar mı değişti bilmiyorum yeni gelen üye olduğum paketteki gri receiver de kart değişik bu kart açmıyor kartlarımın hepsi yasal next e baglı olan kabloyu gri next e ve onun la beraber getirilen karta takıyorum liğ tv açıyor.Aynı kartı ve kabloyu next e takıyorum next te liğ tv göstermiyor acaba yazılım mı değiştirdiler anlamadım
          yardımcı olursanız sevinirim
          mach1 hocam sen beni anlamıssın kartım irdeto ne yaparım
          kartlarım ve receiverlerim in hepsi yasal
          ben next 2000 deki tv de seyretmek istiyorum kart ıdeğilde reciverle bereber mi taşımalıyım lig tv seyretmek için yok mu bir çözümü

Yorum yap

ustam ilginiz için teşekkür ederim bende ki eski siyah olan dcr nin kartını next 2000 cıs ta açabiliyordum kartlar mı değişti bilmiyorum yeni gelen üye olduğum paketteki gri receiver de kart değişik bu kart açmıyor kartlarımın hepsi yasal next e baglı olan kabloyu gri next e ve onun la beraber getirilen karta takıyorum liğ tv açıyor.Aynı kartı ve kabloyu next e takıyorum next te liğ tv göstermiyor acaba yazılım mı değiştirdiler anlamadım
            yardımcı olursanız sevinirim
            mach1 hocam sen beni anlamıssın kartım irdeto ne yaparım
            kartlarım ve receiverlerim in hepsi yasal
            ben next 2000 deki tv de seyretmek istiyorum kart ıdeğilde reciverle bereber mi taşımalıyım lig tv seyretmek için yok mu bir çözümü
            Irdeto kartı varsa elinde kendi cihazından başka cihazda çalışmaz. Mecburen size verilen cihazla birlikte kullanacaksınız.

Yorum yap

arkadaşlar 10 gün önce dijitürk aldım bonus kart kampanyasıyla.lig tv artı spormax 53 lira fiyatıydı.eve takılan cihaz philips marka eski bi cihazdı.aradım bu cihazı istemiyorum dedim bana yeni cihaz gönderin bunu alın dedim.bugün gelmişler ben evde yoktum dcr 3900 bi cihaz takmışlar.forumlara bakıyorum bu cihazda pek sağlıklı değil.acaba herkese aynı cihazlardanmı veriyorlar yoksa kaptırabildiklerinemi.bu verilen cihaz iyimidir.teşekkürler
              :manga::manga:

Yorum yap

arkadaşlar yazdığım konu hakkında bana yardımcı olacak kimse yokmu.ustalar
                :manga::manga:

Yorum yap

serengeta Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                  arkadaşlar 10 gün önce dijitürk aldım bonus kart kampanyasıyla.lig tv artı spormax 53 lira fiyatıydı.eve takılan cihaz philips marka eski bi cihazdı.aradım bu cihazı istemiyorum dedim bana yeni cihaz gönderin bunu alın dedim.bugün gelmişler ben evde yoktum dcr 3900 bi cihaz takmışlar.forumlara bakıyorum bu cihazda pek sağlıklı değil.acaba herkese aynı cihazlardanmı veriyorlar yoksa kaptırabildiklerinemi.bu verilen cihaz iyimidir.teşekkürler
                  dcr küçük bir cihazdır hem dekoder olarak hem normal uydu olarak kullanabilirsiniz başka bir alternatifiniz yok zaten philipsler eski dekoderlerdir normal uydu olarak kullanılamaz ama iyi cihazdır 2000 den bu yana hizmet vermektedir

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                  X