• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

CamdManager-Asepsus78

Gizle
Bu konu sabit bir konudur.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

Bir önceki sayfadaki verdiğin ''downland'' olan klasörden bahsediyorum, bu kalsördeki dosyaları atınca oscamymod çalışıyor, bissleri çözüyor lakin serveri çalışmıyor...Selamalar

Yorum yap

DOWNLOAD

bu dosyayı deneyin

Yorum yap

Tamam ustam sonunda çalıştı Bissler okey, Server okey, ellerin dert görmesin, emeğine sağlık, çok teşekkürler...:yess::efferin::byeeee:

Yorum yap

medcezir75 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
          Tamam ustam sonunda çalıştı Bissler okey, Server okey, ellerin dert görmesin, emeğine sağlık, çok teşekkürler...:yess::efferin::byeeee:
          süper iyi seyirler dilerim
          teşekkürler

Yorum yap

dosya farklı yollarda çalışıyormu test edermisin

mesela var/tuxbox/config
            usr/tuxbox/config

Yorum yap

asepsus_78 ustam ''var'' olan yolda hiçbirisi çalışmıyor. Ben şöyle özetlersem sana;
              etc altına; enigma2, ncam, tuxbox ve buraya oscamın ve cccamin dosyaları geliyor.
              usr altına:camd, keys, lib
              şekilinde çalışıyor, senin verdiğin en son dosya ilede oscamymod sorunsuz çalıştı..
              Zaten var yoluna girdiğinde diyelim ''tuxbox'' yok, usr yolunda yine ''tuxbox'' yok, bu yüzden ''var'' yolu vu'larda emü bakımından çalışan bir yol değil..
              Ustam bu doscam emüsüne CCcam serverlerini ekleyebiliyormuyuz ?
              Selamlar..

Yorum yap

asepsus_78 ustam ''var'' olan yolda hiçbirisi çalışmıyor. Ben şöyle özetlersem sana;
                etc altına; enigma2, ncam, tuxbox ve buraya oscamın ve cccamin dosyaları geliyor.
                usr altına:camd, keys, lib
                şekilinde çalışıyor, senin verdiğin en son dosya ilede oscamymod sorunsuz çalıştı..
                Zaten var yoluna girdiğinde diyelim ''tuxbox'' yok, usr yolunda yine ''tuxbox'' yok, bu yüzden ''var'' yolu vu'larda emü bakımından çalışan bir yol değil..
                Ustam bu doscam emüsüne CCcam serverlerini ekleyebiliyormuyuz ?
                Selamlar..
                anlıyorum klasör olmasa bile kendimiz oluşturabiliyoruz neyse denemeniz gerekmiyor

doscam: (doscam.cfg) dosyasının içerisine silmeden alt kısmına boşluk bırakarak oscam gibi giriyoruz yani cline convert edrek

yeni sürüm için çalışıyorum 6.9 daha seri olacak

Yorum yap

asepsus_78 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                  anlıyorum klasör olmasa bile kendimiz oluşturabiliyoruz neyse denemeniz gerekmiyor

doscam: (doscam.cfg) dosyasının içerisine silmeden alt kısmına boşluk bırakarak oscam gibi giriyoruz yani cline convert edrek

yeni sürüm için çalışıyorum 6.9 daha seri olacak
                  Estağfurullah hiç olur mu asepsus_78 ustam, zaten klasör oluşturarak ta deneme yapmıştım ancak yine çalışmamıştı, konuya sen daha hakimsin ustam sonuç olarak sormanı yadırgamıyorum ayrıca ne var elime mi yapışır sen o kadar uğraş verdin bizler için bizim de ufak ta olsa bir yardımımızın olması bizi onurlandırır, ayrıca şahsım adına elimden gelebilecek bir yardım da olursa burdayım, bunuda bil, tabii elimden ne-ne kadar gelir, senin takdirin, sağlıcakla kal ustam, teşekkürler...:byeeee::byeeee::byeeee:

Yorum yap

Ncam1.1 server de sorun yok oscam11272 de sorunsuz (belgeselerde sorunsuz)fakat 42 derecedeki ncam1.1 belgeselleri açmıyor üstad nerde eksik yapıyorum saygılar

Yorum yap

topuzlarlı Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                      Ncam1.1 server de sorun yok oscam11272 de sorunsuz (belgeselerde sorunsuz)fakat 42 derecedeki ncam1.1 belgeselleri açmıyor üstad nerde eksik yapıyorum saygılar
                      (42.0°E) - 12461 H 20800
                      bu frkanstaki kanal dene

Yorum yap

medcezir75 Nickli Üyeden Alıntı
                        Estağfurullah hiç olur mu asepsus_78 ustam, zaten klasör oluşturarak ta deneme yapmıştım ancak yine çalışmamıştı, konuya sen daha hakimsin ustam sonuç olarak sormanı yadırgamıyorum ayrıca ne var elime mi yapışır sen o kadar uğraş verdin bizler için bizim de ufak ta olsa bir yardımımızın olması bizi onurlandırır, ayrıca şahsım adına elimden gelebilecek bir yardım da olursa burdayım, bunuda bil, tabii elimden ne-ne kadar gelir, senin takdirin, sağlıcakla kal ustam, teşekkürler...:byeeee::byeeee::byeeee:
                        sağol dost teşekkür ederim
                        yeni bir sürüm vericem yumod test edermisin vu+ da

Yorum yap

enigma2-plugin-extensions-camdmenager-asepsus78_6.9_all

Not: sof-tcam güncellendi bazı configler değiştirildi oscam11273 eklendi

Yorum yap

(42.0°E) - 12461 H 20800
                            bu frkanstaki kanal dene
                            Zaten onlardan bahsediyorum üstad oscam ok ncam la malesev

Yorum yap

sağol dost teşekkür ederim
                              yeni bir sürüm vericem yumod test edermisin vu+ da
                              Tabii ki her zaman yardıma hazırım, ustam bu arada vu'larda doscam çalışmıyormuş o gözümden kaçmış, bilgin olsun..Selamlar

Yorum yap

Tabii ki her zaman yardıma hazırım, ustam bu arada vu'larda doscam çalışmıyormuş o gözümden kaçmış, bilgin olsun..Selamlar
                                teşekkür ederim sağol dost son sürümdeki sonuç nedir?

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X