• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Openbox af-1700 yazılım yüklenmiyor ?

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Openbox af-1700 yazılım yüklenmiyor ?

Selam,arkadaşlar ben ben Openbox af-1700 alıcısı kullanıyorum yaklaşık 3-4 senedir 3 ay öncesine kadar sorunsuz bir şekilde yazılım yükleniyordu ama 2-3 aydır yüklenmiyor sorun neden ola bilir ? şu hatanı veriyor :

Yazılımı yüklediyim site

bu sorun başka bir arkadaşdada vardı ondada aynı sorun vardı halledemiyordu oda usta yanına aparmış ve usta alıcının boot'un (hafızasın) pc'ye indirmiş ve yazılımın üzerinde bazı deyişiklik etmiş ve yeniden alıcıya yüklemiş daha sonrada alıcının en son yazılımın alıcıya yüklemiş,ama malesef usta bu işlemi kimseye anlatmıyor,işte bende inatla bu işlemi sizlerin yardımı ile ben kendim yapmak istiyorum yardım edersenizse sevinirim.

Not:Rs-232 ve port kontrol edildi sorun yok.
    Turana kılıncdan daha keskin, ulu kuvvet, Yalnız medeniyyet, medeniyyet, medeniyyet.

Hüseyin Cavid

aynı sorun bendede oldu com arızalı çıktı aynı loaderi başka pcde denedim çalıştı sen denedinmi başka bir pcde bunu?
    BEN UCUZ MAL ALACAK KADAR ZENGİN DEĞİLİM...

Yorum yap

bilgisayarı kapat ve aç olmazsa com com arızalıdır.
      Zaur Nickli Üyeden Alıntı
      Selam,arkadaşlar ben ben Openbox af-1700 alıcısı kullanıyorum yaklaşık 3-4 senedir 3 ay öncesine kadar sorunsuz bir şekilde yazılım yükleniyordu ama 2-3 aydır yüklenmiyor sorun neden ola bilir ? şu hatanı veriyor :

Yazılımı yüklediyim site

bu sorun başka bir arkadaşdada vardı ondada aynı sorun vardı halledemiyordu oda usta yanına aparmış ve usta alıcının boot'un (hafızasın) pc'ye indirmiş ve yazılımın üzerinde bazı deyişiklik etmiş ve yeniden alıcıya yüklemiş daha sonrada alıcının en son yazılımın alıcıya yüklemiş,ama malesef usta bu işlemi kimseye anlatmıyor,işte bende inatla bu işlemi sizlerin yardımı ile ben kendim yapmak istiyorum yardım edersenizse sevinirim.

Not:Rs-232 ve port kontrol edildi sorun yok.

Yorum yap

com la alakası yok flaşh gitmiş jtag la düzeltebilir.

Yorum yap

@finsat flash gittiğini hemen nasıl anladın ?bu şekilde bir sorunun çok yerden olma ihtimali yüksek!
          BEN UCUZ MAL ALACAK KADAR ZENGİN DEĞİLİM...

Yorum yap

flash ile alakası yok.sorun pc de..
            selamlar
            finsat Nickli Üyeden Alıntı
            com la alakası yok flaşh gitmiş jtag la düzeltebilir.

Yorum yap

MatchLine Nickli Üyeden Alıntı
              flash ile alakası yok.sorun pc de..
              selamlar
              Size katılıyorum.Kesinlikle sorun bilgisayarınızda kolay gelsin.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
              X