• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

cihaz otomatik güncelleme yapmıyor

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• cihaz otomatik güncelleme yapmıyor

Arkadaşlar merhaba,

belki daha önce yazanlar da olmuştur ama rastlayamadım,

cihazımda (9000 ultra) 14 şubat 2008 yazılımı var ve cihaz harfe göre sıralama seçildiğinde bilgi ekranı çıktığında güncelleme ile ilgili hep başarısız mesajını veriyor, daha öncekilerde bu durum yoktu,

son yazılımda da maalesef ligtv izleyemiyorum çünkü ya kartı görmüyor yada sürekli bilgi mesajı ekrana düşüyor,

konu ile ilgili yorumlarınızı bekliyorum, bu arada ne digiturkten ne de d-smarttan starı izleyemiyorum

acaba neden?????

selam bendede yanı sorun var son yazılımda da maalesef ligtv izleyemiyorum
    sürekli bilgi mesajı ekrana geliyor veya donuyor cw cam var gene aynı sorun varT.Ş

Yorum yap

lig tv kartını kullanmak istiyorsanız bir oncekı yazılımı yukleyin son yazılım kartı okumada hata veriyor.

Yorum yap

Teşekkürlerr

Yorum yap

bir önceki yazılımı yükleyin + birde star izleyememe sebebinize gelince d-smart şifreliyor starı maç olduğu zaman sadece kablo lu tv ve karasal anten kullanıcılar izleye bilir

Yorum yap

Hazırlanıyor...
          X