• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next Emu K.e.y Files By Ekurel ARŞIV

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• abi şifreli kanalların açılmasını sağlayan olay bu değil mi?

Yorum yap

• ALL updated

Yorum yap

• Üstadım;son verdiğin ******* girmeme rağmen polsatlar açılmadı.Cihazım CIS 2000 Super Plus USB. Saygılarımla.

Yorum yap

• dkm62 Nickli Üyeden Alıntı
          Üstadım;son verdiğin ******* girmeme rağmen polsatlar açılmadı.Cihazım CIS 2000 Super Plus USB. Saygılarımla.
          cıs ve hd ıcın bıss ve dcw guncelleme verdım yanlızca...

Yorum yap

• Eline emeğine sağlık... Umarım eksiğimiz kısa sürede tamamlanır. Başarılar dilerim...

Yorum yap

• 08/06/2008 Polsat 00

Yorum yap

• Sen Ne Diyorsun Be Senden Mi Ogrenecegim Isimi , Ne Kor Ne Sagiri .. Bilmiyorsan Ogren Polsatin Bazi Kanallari N3 E Gecti Cogu Kanali Artik Acmaz..

Yorum yap

• cimbomlu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                  polsat Ok Yazıyorsun , O Zaman Yazma , Bizi Neden Bosuna Mesgul Ediyorsun........verdigin Softcamı Attım Polsat Acmıyor.....polsak Ok Yazıyorsun , Bu Nedir , Buna Korler Ve Sagırlar Dialogu Denir....biraz Turkce Ogren Ozaman ....hoscakal....

Polsatin Acan Kanallari Ok ...

Istemiyorsan Yukleme Olsun Bitsin Kimseyi Zorlamiyoruz Burda Yukleyeceksin Diye...

Turkce Konusmayi Senden Ogrenmeyecegim Herhalde ...

Yorum yap

• vay yavrum vay çok sert bir tartışmaydı

Yorum yap

• arkadaşlar ben anladığım kadarıyla anlatayım güncel softcamı yüklediğimde açılmıyor yalnız nagravision bölümündeki manuel anahtar kısmındaki ******* elle yükleyince açılıyor ama cihazı kapatıp tekrar açınca yine uçuyor mesele bundan ibaret birbirimizi kırmaya ne gerek var

Yorum yap

• Sn usta x-ınf
                        *** dosyası cihaza yüklerken hata veriyor.

Yorum yap

• *DigiTv > *** 00

Yorum yap

• softcam leri yükledikten sonra alıcı "Güncelleme Başarılı " diyor ama ardından donuyor ,,
                            kapatıp açtıktan sonra "Polsat" ların açılmadığını görüyorum..... terslik nerede acaba???

Yorum yap

• SuperNext Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                              softcam leri yükledikten sonra alıcı "Güncelleme Başarılı " diyor ama ardından donuyor ,,
                              kapatıp açtıktan sonra "Polsat" ların açılmadığını görüyorum..... terslik nerede acaba???
                              arkadaşım ****** cok hızlı değişiyor
                              dunkes:

Yorum yap

• bünyamin06 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                                vay yavrum vay çok sert bir tartışmaydı
                                arkadaşlar tartışmaya gerek yok ****** çok sık değişiyor:iyyy:

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X