• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

XorVod - LG Webos Uygulaması

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
Bu konu sabit bir konudur.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• xorion Nickli Üyeden Alıntı
    O linkleri birçok kişi kullandığı için oluyor. Yani userportals içindeki iptv listelerinden bahsediyorum. Kimin eklediğini de bilmiyorum ama geçici olarak verdiğim ortak user ve pass ile bu user ve pass ı kullanan herkes görebiliyor

İleride elbette kişiye özel user ve pass olacak.

Bu arada bir tane test modul yaptım listede en altta görebilirsiniz. Tabii modul yapınca parserlere de bakmak gerek ama bir ara bakarım artık. Zaten neden modul yaptım bilmiyorum benim iptv yi yapmam gerekirdi
    Elinize sağlık güzel olmuş :efferin::efferin::sagol:

Yorum yap

• Modul Bence güzel olmuş emegine saglık.bence modül ekiyle taclanmış oldu bir iki tane daha eklenirse yeterli olur tabi benim düşüncem
      Ustam sen hem modül hemde iptv yaparsın
      Benimde katkım yardımım olabilecek bi konu varsa seve seve yardımcı olurum
      Saygılar

Yorum yap

• xorion Nickli Üyeden Alıntı

Biraz ham halinin görüntüsü yukarıdadır. Ana gruplar ve iptv list seçme daha da tasarım halinde olduğundan resimde göstermedim.

Katgorilere ait yukarıdaki düğmeler kaydırmalıdır ama o şekilde yapacağımdan emin değilim.

Resimdeki gibi film, kanal bilgilerini görmeniz için sahip olduğunuz xtream linkinizde bu verilerin olması gerekmektedir. Ne yazık ki çoğu iptv linkinde yok ama olanda da iyi oluyor
        mesajları yeni gördüm ustam.hadi bakalım güzel bir iptv uygulaması bekliyoruz

hayırdır modul yapmışsın da ben göremedim.ortak user ve pass a mı koydun sadece.ben de yoktu sanki.ya da ben dikkat etmedim

Yorum yap

• ilk modul isteği benden olsun.şu ara hep güney kore dizisi izliyorum.koreanturk ve yeppudaa modül hiç fena olmaz

Yorum yap

• ismailglr Nickli Üyeden Alıntı
            ilk modul isteği benden olsun.şu ara hep güney kore dizisi izliyorum.koreanturk ve yeppudaa modül hiç fena olmaz
            Modul şu an sadece 1 tane var o da ana listenin en altında görmen lazımdı

İncelersen benim eski moduller tarzında yaptım yani sayfalama falan... Ama modul varsa parser olayı daha da önem kazanıyor ve daha sırada bekleyen iptv düzenlemesi var..

Hepsi olacak inşallah ama vakit buldukça...

Yorum yap

• vakit işte en büyük problem oluyor.yoksa bende yapardım güzel bir portal XorVod'a yakışacak.

dropbox dışında var mı iyi bir free host bildiğin belki yaparım.onurun ki dropbox mu?

Yorum yap

• Maalesef free hostlar hakkında bilgim yok

Onur'u da bana değil diğer tarafa sor bence, bende artık yok biliyorsun kaldırmıştım ve o da zaten adresi değiştirmiş hemen

Yorum yap

• Onur iyidir.buralara da uğruyordur değil mi onur

Yorum yap

• ismailglr Nickli Üyeden Alıntı
                    Onur iyidir.buralara da uğruyordur değil mi onur
                    Tabii ki iyidir arkadaşlığımız bakidir. Değerli eleştirlerini her zaman bekliyorum

Şu an için kendi yaptığımın haricinde hiçbir modul ya da portalı eklemeyi düşünmüyorum. Tabii kullanıcılar kendileri isterlerse ekleyebilecekler ve local olacak yani kendilerine özel olacak.

Yorum yap

• Modül dediğiniz, tam olarak nedir? Bildiğimiz D-Smart modülü türü bir şey mi?
                      Mega 180 cm hareketli parabol anten, Sharp beyaz LNB. (30 batı - 105 doğu)
                      DM 900 UHD 4K-Open ATV 6.4, DM 7080 HD, DM 8000 HD PVR

Yorum yap

• Sami Ertaga Nickli Üyeden Alıntı
                        Modül dediğiniz, tam olarak nedir? Bildiğimiz D-Smart modülü türü bir şey mi?
                        Modulden kastımız internet üzerinde yer alan verileri ki bizim burda ilgimizi çeken veriler video yayını yapan sitelerdekiler oluyor. Örneğin .eniyifilmlerbizde.com gibi. Burda yayınlanan filmleri program aracılığıyla çekmek. Her başvuru o an için sitede ne varsa alır yani site güncellendiği an yapılan başvuruya göre verilerde ona göre gelir. Bu işi yapan yapıya modul diyoruz. Her ne kadar modul kelimesi bana tam doğru gelmese de en başından beri ismi öyle kaldı

Mesela Turkvodu biliyorsunuzdur ordaki her siteden veri çekme işlemi modul aracığıyla yapılır ve her siteye ayrı ayrı yapılır çünkü her sitenin yapısı farklıdır.

Modul yazabilmek programcılık bilgisi gerektirir.

Kabaca modul böyle birşey

Bir de şiir-mani yazalım.

Sitelerden veri almaya denir modül

Bilirsiniz RedKit'in atının adı düldül

Yar bana varmadı, neyleyim dünyayı

Ağıtlar yakıyor bak köşedeki bülbül

Yorum yap

• Yarın portal ile ilgili bir mani de ben yazayim

Simdi fenerin basket maçini izliyorum

Manini de sevdim.boş durma modül yap

Yorum yap

• slm ustalar turdvord varmı benim tv de yok

Yorum yap

• TürkVod uygulamadan kaldırılmıştı bildiğim kadarıyla.
                              Mega 180 cm hareketli parabol anten, Sharp beyaz LNB. (30 batı - 105 doğu)
                              DM 900 UHD 4K-Open ATV 6.4, DM 7080 HD, DM 8000 HD PVR

Yorum yap

• Sami Ertaga Nickli Üyeden Alıntı
                                TürkVod uygulamadan kaldırılmıştı bildiğim kadarıyla.
                                Evet kaldırıldı ama yakında kendim moduller eklerim. Zaten şu an bir tane test modulu ekli listenin en altında ama onda da parser düzenlemesi gerekiyor. Bu konuda ve vod konularında Parser dediğimiz şey linklerin video playerda açılması için gerekli olan native linkleri (mp4 gibi) embed linklerin içinden çıkarma işlemi oluyor.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X