• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Bandırmada sunny cihazlar toplatılıyor

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

yaa anlamadığım sadece bandırmadan neden bu etki oluyor hava üssü çoğu yerde var bunu çözemedim ben
    "Bizim Gerçek Kıldıklarımıza Onların Hayalleri Erişemedi"

Fatih Sultan Mehmet

Yorum yap

baska sehirlerdede olur bencede.her sehirde nerdeyse havaalnı var.gercektende bir soru işareti?
      İYİYE DEĞİL,EN İYİYE SAHİP OLMAK İÇİN!

Yorum yap

burası pilot bölge sanmayın askeri hava üssü olan diger şehirlerde bu operasyon olmuyacak:deh:

Yorum yap

bandirmada us sehir merkezine cok yakin. belki bu etken olabilir.
          Bandirma'ya sevgiler

Yorum yap

antalya hava alanı da oyle arkadasım hemde normal uçaklarla bir arada

Yorum yap

bakalım zamanla bu uygulama diğer şehirlerede yansıyacakmı....
              Forum Kuralları

Yorum yap

şehire yakın havaalını olan şehirlerde uygulanır bence fakat bu zamana kadar ne yapıldı boyle?yani casusi bir baska birseyler olsa hava ustu nasıl basa cıkacak bu olaylarla baya düşündürücü bir olay...

Yorum yap

emucu Nickli Üyeden Alıntı
                  yaa anlamadığım sadece bandırmadan neden bu etki oluyor hava üssü çoğu yerde var bunu çözemedim ben
                  arkadaşlar,uçakların kalktığı mesafe şehre çok yakın,yani uçağın kalkış durumunda üstümüzden mesela 100 metre kadardır.herhalde hız aldıkça bu mesafe 500-1000 metreye ulaşır.uçak kalkerken ve inerken şehrimizin üstünde çok yakın geçmektedir.belki bu yüzden haberleşme frekanslarını etkilemiştir.
                  birde tüm bandırmada değil receicer değişimi,sadece uçağın geçiş yolu üzerindeki evlerdeki makinalar değişiti.ve artık makina değişimi bitmiştir.bundan sonra makinada ufak bir işlem yapılacak.yani birebir değişim işi bitti.bu receiverlerde kristal işlemci diye bir şey varmış.bu eski makinalarda yokmuş.buda haberleşme frekanslarını bozuyormuş.şimdiki durum şu;yaklaşık 18 marka cihaz var bandırmada,bu cihazlarında değişmesi gerekiyor.bu işi ilk başta sunny yaptı,bilemiyorum aynısını yapacak firma varmı(biraz zor)
                  benden bu kadar........

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                  X