• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next 2000 Super Plus 4.6.2009 Digi TV Auto Yazılımları

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• gs1905ank Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    saat konumu derken standby daykenmi diyorsunuz eğer öyle ise onu denedim bağlanmamda sorun yok. bilgisayarile makine birbirini buluyor hatta ******* felan güncelledim kanalları bile yükledim sadece yazılımda sorun çıkıyor.
    Sadece yazılımda problem çıkıyorsa o zaman atmaya çalıştığın yazılım yanlış olabilir.

Yorum yap

arkadaşlar iyi günler next nextstar 2000 cıs super plus cihazım mevcut geçen aya kadar sorunsuz izliyordum fakat bu euro d euro star atv avrupa gibi çoğu kanal kayboldu binanın ortak anteninden olduğunu sandım ama başkalarının evinde çekiyordu, dün yazılım güncellemek istedim rs 232 kablosuyla yapmaya çalıştım ama yüklenmedi.
      Stblink programını çalıştırdım yazılım yüklemeye tıkladım yazılımı seçtim ama %0 dan yukarıya çıkmadı.
      Yardımcı olursanız çok sevinirim.
      üstat cihaza yazılımı bot modunda yükleme yapmalısınız şöyle anlatayım cihazı p+ tuşuına basılı tutarak açınız cihazın önünde 0030 yazacaktır sonra yzılımı bot modunda gönderin ok kolay gelsin

Yorum yap

• NEXT_YE-2000_CIS_SUPER_PLUS_QNEC125.72_040609_TK2C1N0_pz.z ip (1.71 MB, 1750 Görüntülenme)

benim uyduya ait yazılım bu boot modunda zaten atmaya çalıştım olmadı yaklaşık 1,5 senedir yazılımı güncelliyorum sürekli ama ilk defa sorun çıktı üstadlar.

Yorum yap

NEXT_YE-2000_CIS_SUPER_PLUS_QNEC125.72_040609_TK2C1N0_pz.z ip (1.71 MB, 1750 Görüntülenme)

benim uyduya ait yazılım bu boot modunda zaten atmaya çalıştım olmadı yaklaşık 1,5 senedir yazılımı güncelliyorum sürekli ama ilk defa sorun çıktı üstadlar.
          O zaman donanımsal bir arıza sözkonusu olabilir. Yetkili bir servise göstermenizde fayda var bence.

Yorum yap

• hocam telefonumla cekmıs oldugum vıdeoları nasıl ts formatına cevırebılırım cıhazım next 2000 cıs super plas

Yorum yap

• bursalı Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
              hocam telefonumla cekmıs oldugum vıdeoları nasıl ts formatına cevırebılırım cıhazım next 2000 cıs super plas
              http://www.mach1digital.com/mach1for...ad.php?t=49759

Yorum yap

• Boot modunda yazılım atın düzelmezse servisene götürün.Kolaygelsin.

Yorum yap

• recewar ıma yazılımı güncelledim fakat hala euro d atv avrupa euro star kanallarını çekmiyor bizim çanak komple binaya çekilmiş durumda ortak kullanıyoruz yani acaba çanakdamı bir sorun var yoksa makinadamı?

Yorum yap

recewar ıma yazılımı güncelledim fakat hala euro d atv avrupa euro star kanallarını çekmiyor bizim çanak komple binaya çekilmiş durumda ortak kullanıyoruz yani acaba çanakdamı bir sorun var yoksa makinadamı?
                    Sorun merkezi sistemin bağlı olduğu çanak antenlerde olabilir. Yetkili birilerine kontrol ettirin bence.

Yorum yap

• Tasarım Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                      Sorun merkezi sistemin bağlı olduğu çanak antenlerde olabilir. Yetkili birilerine kontrol ettirin bence.
                      Teşekkür ederim üstad.

Yorum yap

• yani artık hotbird uysusu olan lar bence atsın , ne yazaılımı var neden başka bir şeyi çıkıyor her şey thor uydusuna yöneldi herksez ..... ben kendim bundan sonra hotbird uydusunu silecem ne yazılım geliryor nede başka bir şey (((((((

Yorum yap

• Yeni bir next 2000 cx super plus net(ethernet girişli) cihaz aldım.Bu ve diğer bölümlerde next 2000 super plus ismiyle verilen yazılım ve loaderleri yeni aldığım bu cihazımda kullanabilir miyim yoksa yazılımları farklı mı?

Yorum yap

• acartekin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                            Yeni bir next 2000 cx super plus net(ethernet girişli) cihaz aldım.Bu ve diğer bölümlerde next 2000 super plus ismiyle verilen yazılım ve loaderleri yeni aldığım bu cihazımda kullanabilir miyim yoksa yazılımları farklı mı?
                            yazılımı farklı.bak burda yükardan ikinci cx süper net yazıyor.http://www.mach1digital.com/mach1for...ad.php?t=50620
                            İPHONE 4S 16 GB BEYAZ
                            VU+ SOLO 2
                            Popcorn Hour A-210
                            TV:PIONEER PDP-428XD+CRT:SONY 55 EKRAN
                            UYDU ALICILARI:NEXT 2000 HDTV+NEXT 2000 Cıs Super Plus USB
                            DVD PLAYER:TOSHIBA HD-EP30 HD DVD
                            NMT VE MKV PLAYER:EGREAT M33A
                            DİJİTAL FOT.MAK:KODAK DX6490
                            NOTEBOOK:LG/

Yorum yap

• acartekin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                              Yeni bir next 2000 cx super plus net(ethernet girişli) cihaz aldım.Bu ve diğer bölümlerde next 2000 super plus ismiyle verilen yazılım ve loaderleri yeni aldığım bu cihazımda kullanabilir miyim yoksa yazılımları farklı mı?
                              Yazılımı farklı olsa da diğer tüm kullanılan editörler Super Plus serisi ile aynıdır.

Yorum yap

• nasıl 32 haneli BISS tuşları ekleyebilirsiniz?

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X