• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

yeni nextler

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

E her cihaz değişir aradan 1 sene geçmiş hayat boyu aynı model cihazlar teknoloji devam edecek değil elbette yeni chipler tunerler özellikler boardlar çıkınca cihazlarda değişecel çılgındoktor her markada bir sürü yeni cihaz çıktığı gibi uydu cihazları arasında bakılınca aslında genede en az model değiştiren marka genede nexttir unutma bazı markalarda artık haddi hesabı yok modelin 50-100 tane modeli nosu olan cihazlar var biliyorsun....
    Sorularınızı forumda ilgili cihaz ve hangi konuda ise o bölümlerde yazıp sorun arkadaşlar özel mesajlarda teknik konular sorular sormayın lütfen açık alanda sorunki herkes yanıtlayabilsin daha çok paylaşım olsun başkalarıda aynı soruyu soracak faydalanabilsin..

Tüm paylaşımlar test ve bilgi amaçlıdır herhangi bir sorumluluk kabul edilmez..

WeTekPlay1-2-Next Machina 3D-2000 HD Minix-Fta-HD Vu+ Ultimo-WeTekCore4K-Gigablue Quad Plus-Hiremco Turbo4K-S10-Next 64-Next 2071-Wifi-Hiremco Impala-Dreamstar A5-Hiremco Matrix-Hiremco GTV8plus-Next QPLAY 4K-Next Innova 4K..

CCcam Serverda 39 ile 30 batı arasındaki birçok uyduda 39d-36d-23.5d-19d-16d-13d-5d-1.9d-1batı-30 batı vs yabancı paket kanalları bulunmaktadır....

CCcam pay servera Üye olmak için sadece bana özel mesaj atıp bilgileri öğrenebilirsiniz

http://www.mach1digital.com/mach1forum/private.php?do=newpm&u=2

Depo
    http://www.mach1digital.com/repo/

Next Yazılımları için
    www.nextyazilim.com

Yorum yap

slm
      neyse hocam acaba 2 adet 9000 pvr aldım diyelim.vede iki cihazı kablo ile birbirine bağlayıp yani 35-40 m mesafede cs yapabilirmiyim.yoksa.illaki internet bağlantısı gerekirmi.
      herkez birgün bjk li olacak

Yorum yap

8000'ler Next'lerin beyi ve gözdesidir...

Sevgili Mach1 hocam, değerli forum dostlarım ve ustalarım Tasarım, Ozonder35, Alicakmak34, Sile, bgokce ve Cılgındoktor;:manga:

Yarenize şöyle bir dokunduk, ne öyle feryatlar? Elbette ben de çok seviyorum 8000 modelini, o Next'lerin beyidir. Ama son günlerde biraz sorunlu gibi kaldı da, şöyle duygusal bir gönderme yaptım. Yoksa o, profesyonellerin ve gerçek uydu severlerin gözdesidir. Malınızdan hayır görün, Allah uzun ömürler versin...
        Next 2000X CIS Plus - Diseqc Motor
        Next 5000X CI - Turksat, Hotbird

"Eli ile çalışan işçidir, eli ve aklı ile çalışan ustadır; eli aklı ve ruhu ile çalışan sanatkardır."

"Nice insanlar gördüm, üstünde elbisesi yok; nice elbiseler gördüm, içinde insan yok." Mevlana

"Sevap kazanmak iyilik yaptığının hayır duasıyla, günah kazanmak zarar verdiğinin bedduasıyla olur."

[email protected]

www.konyahasanseyh.com (Lütfen tıklayınız!)

www.pagosking.com (Lütfen tıklayınız)

Yorum yap

sorunsuz ne olabilirki ama hepsi aşılır 8000 kadar yazılımı kurcalanan başka cıhaz yoktur heralde...

Yorum yap

benim icin motor konturolu önemli seri olması

sl

Yorum yap

mach1 Nickli Üyeden Alıntı
              E her cihaz değişir aradan 1 sene geçmiş hayat boyu aynı model cihazlar teknoloji devam edecek değil elbette yeni chipler tunerler özellikler boardlar çıkınca cihazlarda değişecel çılgındoktor her markada bir sürü yeni cihaz çıktığı gibi uydu cihazları arasında bakılınca aslında genede en az model değiştiren marka genede nexttir unutma bazı markalarda artık haddi hesabı yok modelin 50-100 tane modeli nosu olan cihazlar var biliyorsun....
              benim kafamın takıldığı ana konu cihzımdaki kilitlenme ve donma mecburen arkasındaki açma kapamadan açıyorduk cihazı aliçakmak34 ustamızın dediği gibi cihaz kendini korumak için kendini kilitliyor ise ne hoş sebeb buysa sevinirim bu duruma flaş yakmaktan daha iyidir.doğrumu hocam.saygılar
              no coment

Yorum yap

çılgındoktor Nickli Üyeden Alıntı
                benim kafamın takıldığı ana konu cihzımdaki kilitlenme ve donma mecburen arkasındaki açma kapamadan açıyorduk cihazı aliçakmak34 ustamızın dediği gibi cihaz kendini korumak için kendini kilitliyor ise ne hoş sebeb buysa sevinirim bu duruma flaş yakmaktan daha iyidir.doğrumu hocam.saygılar
                bunu test etmenin basit bir yolu var bir fav menu yap içine fta ve emunun actıgı kanalları koy ve sadece orda zap yap bakalım cihaz da kitlenme ve reset leme olcakmı eger sonuc olumlu cıkarsa problemyok gene kitleniyorsa cihazında arıza vardemektir...

Yorum yap

yazılımdan kaynaklanıyor olabilir mi bende 23 mayıs yazılımı var halen
                  no coment

Yorum yap

yazılımları guncel tutmakta fayda var bulunan buglar gideriliyor cunki ama bahsettigim testi yap sonucuna gore kararver bence...

Yorum yap

alicakmak34 Nickli Üyeden Alıntı
                      bunu test etmenin basit bir yolu var bir fav menu yap içine fta ve emunun actıgı kanalları koy ve sadece orda zap yap bakalım cihaz da kitlenme ve reset leme olcakmı eger sonuc olumlu cıkarsa problemyok gene kitleniyorsa cihazında arıza vardemektir...
                      farklı şifre gruplarından ve iki farklı uydudan(turksat-hotbırd)favori yaptım durmadan kanal değiştirdim 40 defa filan arasıra ileri zaplarken hemen geri tuşuna bastım herhangi bir sorun olmadı.saygılar
                      no coment

Yorum yap

arkadaşlar next waye 3300 modeli hakkında bilgisi olan varmı yazılımını bulamadım

Yorum yap

Arkadasım bu cihaz next e ait degildir.next yeni next wave10000 modellerini uretecek?
                          bu soyledigin cihazı yumatu ilgileniyor biliyorum o bolumlerde ara.saygılar...
                          İYİYE DEĞİL,EN İYİYE SAHİP OLMAK İÇİN!

Yorum yap

pvr olan yani kayıt yapan hemde kollu motoru olan bir model çıkmicamı acaba

Yorum yap

turanturan Nickli Üyeden Alıntı
                              pvr olan yani kayıt yapan hemde kollu motoru olan bir model çıkmicamı acaba
                              Su an oyle bir acıklama yada tanıtılan bir urun yok sanırım ileride cıkarılacaktır...

Yorum yap

Evet arkadaşlar fuarda tanıtılan cihazların hepsi yok su anda piyasada.yakın zamanda onlarda piyasada olacak.saygılar...
                                İYİYE DEĞİL,EN İYİYE SAHİP OLMAK İÇİN!

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X