• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next 8000xcam 1.1in 1.3 e dönüşümü

Gizle
Bu konu sabit bir konudur.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• tasarım bu konu hakkında bi bilgin varmıydı

SİNAN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yükleme yaptıktan sonra aşağıdaki gibi bazı sorunlarım oldu
    1-kanaları sıraladıktan sonra p.c atamıyorum yada öncesinde p.c deki hazır sıralı kanalları 8000xcam yükleyemiyorum bağlantı hatası yazıyor.
    2-menü tuşuna bastığım anda televizyonda en son ne izliyorsam arka fonda o kalıyor kanal arama ya girdim halde arka fonda da aynı şekilde sadece kanal sıralamaya girdigimde normale dönüyor tekrar exit yaptığım da aynı şekilde t.v görüntüsü geliyor,
    bunu dışında 1,0 1,3 yükselme o.k
    yazılım yükleme o.k
    key fly ile key yükleme o.k
    soft cam key yükleme o.k
    benim tek derdim sıralı kanalı p.c den 8000 x cam yada 8000xcam den p.c atamama . bu konuda yardımınızı bekliyorum
    tasarım bu konu hakkında bana yardımcı olursan sevinirim

Yorum yap

• Deneyip sonucu yazacağım.

Yorum yap

• aletin 1.1 iken 1.3 e dönüştürdüm ancak softcamı atamıyorum, hangi softcamı nasıl atacam, üstadlara teşekkürler

Yorum yap

• madurulu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
          nedir bu sevincin ve heyecanın sebebi bende 1.3 yaptım hiç bir değişiklik görmüyorum

değişiklik göremessin dostum ancak hissetmen lazım :ehehe: :no: şaka 1.3 botunla artık elle key girmene gerek yok uygun loaderle tüm keyleri atabilirsin
          kay: :yazyaz: :dedeeee: kay:

Yorum yap

• Benim cihazım next ye 8000 x cam 1.1 verilen yazılımla boot versiyonunu 1.3 çıkardım ancak 8/9/2006 yazılımı yükledim reset attım ve eas key douvnload proğramı ile güncel soft camı atınca keylerin hiç biri görünmez oldu nagravizyon -viaces vs hepsinin içi boş görünüyor kanallarıda çözmedi sorun ne olabilir key lerin yerleri bile boş yardımcı olursanız sevinirim ayrıca cihazın diğer tüm foksiyonları normal
            Geç gelen adalet adalet değildir!

Yorum yap

• Öncelikle cihazını resetle ve aşağıdaki Softcam dosyasını

Softcam Dosyası
              Alttaki AES_Downloader ile at.
              AES_Downloader_0110

Yorum yap

• bu iyi bir haber oldu.
                şimdi pcm1725 cihazda softcamkey atınca CW keylerin silinmesinde sıra...
                At, Avrat, DREAMBOX 8000

Yorum yap

• eline saglık ustam yükleyelim görelim..

Yorum yap

• Arkadaşlar 1.1 bootumu 1.3 e çıkarmak isterken flaşı silindi ve bugün cihazımı servise götürdün ve flaşı tekrar programladılar..Ege Bölgesi Teknik Servisi'nde (İzmir-Çankaya Özlem Elektronik) çalışanlar bana boot versiyonu neyse o olduğunu, değiştirilemeyeceğini söylediler ve benim gibi bu hafta 3 kişinin aynı yakınmadan kendilerine geldiğini söylediler...
                    Ben dedim yapanlar var güzel oldu diyolar, yok olmaz yanlış dediler, cihazını kullanabildiğin kadar kullan dediler...

Burada boot versiyonunu değiştirmeye nyetli olan arkadaşlara sesleniyorum..Lütfen iki kere düşünün, benim gibi hiç yoktan 35 YTL. masraf etmeyin bu yüzden...

Ustalar bana kızmasınlar, işin riskinin olduğunu da hatırlatmak lazım...

Yorum yap

• yükledim ve benim emektar 8000 Xcam 1.1' im 1.3 oldu tşk güncel sofcamide attım harika beee

Yorum yap

• Biliyorsunuz ki burada verilen dosyalar ve emular sadece deneme amaçlı ve sorumluluk tamamen kullanıcıya ve eylemi gerçekleştiren kişiye aittir.
                        Başarılı olanda var olmayanda. sonucta bu bir program. ufak bir voltaj yükselip alçalması bile herşeyi etkileyebilir.
                        Genede ustalara teşekkürü bir borç biliriz ,bu gibi imkânları bize sağladıkları için .

Yorum yap

• ben ilk verildiği gün sorunsuzca yükledim ve 1.3 e yükseldi.hiç bir problemde yok.ayrıca mach1 üstadın verdiği yazılımı servis omaz öle şey demiş! yannış anlamadıysam ki çok garibime gitti.

Yorum yap

• Adamın söylediği benim de garibime gitti..bunun iki anlamı var, ya bu bootmaker olayından haberi yok.ya da haberi var ama olmaz olmaz diye geçiştiriyor...

Birçok arkadaşın gayet güzel oldu çalışıyor gibi sözlerine diyeceğim yok, ustalara da müteşekkir olduğumuzu belirtmek isterim çalışmalarından dolayı...

Ama benim gibi flaşın silinmesi riski de var, bunu da unutmamak lazım...

Tavsiyem, boot versiyonunu yükseltmek niyetinde olan arkadaşlarım, işlemcisi ve ram'i iyi bir bilgisayarda bunu yapsınlar ve bu arada başka hiçbir program açık olmasın...
                            Ayrıca voltaj problemi olanlar da dikkat etsinler...

Saygılar...

Yorum yap

• gerçekten iyi olmuş xcam 1.1 idi şimdi ise 1.3 oldu ve key fly ile key leri atabiliyorum, Teşekkürler...
                              Astra at 19.2°E & 23.5°E

Yorum yap

• biber2006 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                                Adamın söylediği benim de garibime gitti..bunun iki anlamı var, ya bu bootmaker olayından haberi yok.ya da haberi var ama olmaz olmaz diye geçiştiriyor...

Birçok arkadaşın gayet güzel oldu çalışıyor gibi sözlerine diyeceğim yok, ustalara da müteşekkir olduğumuzu belirtmek isterim çalışmalarından dolayı...

Ama benim gibi flaşın silinmesi riski de var, bunu da unutmamak lazım...

Tavsiyem, boot versiyonunu yükseltmek niyetinde olan arkadaşlarım, işlemcisi ve ram'i iyi bir bilgisayarda bunu yapsınlar ve bu arada başka hiçbir program açık olmasın...
                                Ayrıca voltaj problemi olanlar da dikkat etsinler...

Saygılar...

Sevgili @biber2006; Başka bir topicte açtığın ve kilitlenen konunda servis için "Bu cihazın boot vers 1.3 olmaz kullanabildiğin kadar kullan" demiş dedin. Peki burada yükleyen yüzlerce kişi ve sorunsuzca kullanan o kadar kişi yalan mı konuşuyor. Ben de dahil olmak üzere....

Bence bu gibi işbelmez yada dandik servislerin burada teşhir edilmesi ve arkadaşların bu servislere gitmelerini engellemek gerekiyor. Ayrıca bu gibi sözde servislerin laflarını da burada etmemek gerekir.

Ya bir konu hakkında etraflıca bilgin olacak ya da işkembeyi kübradan atmayacaksın. (Sözüm sözde servis için geçerlidir)
                                "Ünzile Kaç Koyun Ediyor!..."

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X