• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next Inf Serisi 22.2.2008 Yazılımları

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• mach1
    teşekkürler.

Yorum yap

• eksper41 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      premierler hangi kanallar bilmiyorumda
      astra19 uydusunda olan paketler

Yorum yap

• Ustalarim İnf gelişme varmı saygılar

Yorum yap

• selam benim next ye-2000 xplus varim ve son cihazida yukledim ama tps auto upgrade fail
          mesajini veriyor,son emu ***i yukledim ama acmiyor!!!! ne yapmam gerek!

Yorum yap

• siyavoosh Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
            selam benim next ye-2000 xplus varim ve son cihazida yukledim ama tps auto upgrade fail
            mesajini veriyor,son emu ***i yukledim ama acmiyor!!!! ne yapmam gerek!
            Beklemen gerek

Yorum yap

• Bende next power ye 6000 dci var bunun karşılığı nedir.ye 2000 ci plus mı ,cis mı yada super plus mı? tam olarak karşılığı nedir?enson geçen hafta 614 p diye bi yazılım attılar.şu an tps ve diğerleri au edilmiyor.bundan sonra yeni bir yazılım mı atılacak yada soft *** ler mi yüklenecek şimdiden teşekkürler.

Yorum yap

• O modellerin tps au çöktü yeni yazılımları henüz verilmedi verildiğinde forumda yayınlanır...
                Mevcut konulardan devam edelim,konuyu kapatıyorum...
                Forum Kuralları

Yorum yap

• http://www.mach1digital.com/mach1for...ad.php?t=40494
                  Forum Kuralları

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                  X