• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Kurulum Lisans ?

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Kurulum Lisans ?

Ben Lisansımı aldım Orjinal vbulletini indirdim Ftp ye attım...

forum/install diyorum kuruluma başlıycam

Warning: fetch_config(/home/frmcano/public_html/forum/includes/config.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/frmcano/public_html/forum/includes/class_core.php on line 2303

Warning: fetch_config(/home/frmcano/public_html/forum/includes/config.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/frmcano/public_html/forum/includes/class_core.php on line 2303

Warning: fetch_config(): Failed opening '/home/frmcano/public_html/forum/includes/config.php' for inclusion (include_path='.:/usr/lib/php:/usr/local/lib/php') in /home/frmcano/public_html/forum/includes/class_core.php on line 2303

Configuration: includes/config.php does not exist. Please fill out the data in config.php.new and rename it to config.php

Böyle Bir Hata çıkıyor neden kaynaklanıyor acaba ??

ftp ye gir daha sonra includes dosyasının içine gir config.php.new isimli dosyanın ismini config.php olarak değiştir.

daha sonra config.php yi bilgisayarına indir.

notepadte aç içinde dbname dbuser dbpass olan bölümleri doldur ve tekrar upload et ftp ye ondan sonrası sadece next next ile kurmak en sonda install klasorunu silmeyi unutma

Yorum yap

kardes dediklerinin hepsini yaptım ama

forum/install diyince hiçbirşey açılmıyor boş sayfa olarak bekliyor neden acaba

Yorum yap

forum/install/install.php yi çalıştıracaksın

Yorum yap

Kardes sağolasın hallettim onu Kuruluma geçtim fakat

ordada bi hata aldım

The database has failed to connect because you do not have permission to connect to the server. Please confirm the values entered in the 'includes/config.php' file.

böyle bir hata neden kaynaklanıyor acaba

Yorum yap

masterz Nickli Üyeden Alıntı
            Kardes sağolasın hallettim onu Kuruluma geçtim fakat

ordada bi hata aldım

The database has failed to connect because you do not have permission to connect to the server. Please confirm the values entered in the 'includes/config.php' file.

böyle bir hata neden kaynaklanıyor acaba
            includes/config.php ayarlarını kontrol et. kurulum scripti veritabanına bağlanamıyor. cPanelden açtığıun veritabanı adı, user ve şifre neyse kontrol et.

Yorum yap

benzer bi hata bende var demiştim yeterli bilgi gelmedi.
              konu açtıgım zaman fözellikle fazla karakter içeren konularda bu hatayı veriyo:

Fatal error: Maximum execution time of 40 seconds exceeded in C:\Inetpub\vhosts\asyaforum.net\httpdocs\forum\inc ludes\class_core.php on line 404

Fatal error: Maximum execution time of 40 seconds exceeded in C:\Inetpub\vhosts\asyaforum.net\httpdocs\forum\inc ludes\class_core.php on line 2921

lütfen önerilerinizi eksik etmeyin
              sizce neden ve çözüm yolu nee.1 aydır böle

Yorum yap

İşlem süresi 40 saniyeyi geçtiği için bu hatayı verir hostçunla bi konuş php.ini den bu değeri yükseltsin

Yorum yap

ya degerde sorun olsa daha önce bu hatayı vermezdi
                  forum açılalı 4 ay felan oldu yaklasık
                  ilk 3 ay böle bişi hiç olmadı sonradan bu hatayı verdi
                  hostçu php.ini de bi oynama yapmamıstır heralde.
                  neyse ben gene bi sorayım ama başka nerelerden düzeltilebilir.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                  X