• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

lig tv de ekranda daralma

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• lig tv de ekranda daralma

arkadaslar 1 hafdadır lig tv izlerken ekranda altta ve ustte daralma var bu sorunu cozen varmı
    uydu 7500 cı
    modullü kullanucıyım

Ekran formatını 16:9 yerine 4:3 yapmayı deneyin.

Yorum yap

tsk ederim yaptım oldu...harıkasınız iste bu siteye ondan üyeyim kimse cevap vermese bile adminler ilgileniyo

Yorum yap

arda3214 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
        tsk ederim yaptım oldu...harıkasınız iste bu siteye ondan üyeyim kimse cevap vermese bile adminler ilgileniyo
        Rica ederim.

Yorum yap

aynı sorun bende de var nextye2000 cıs süper plus bendeki makina 4/3 te yaptım yine aynı ekran, diğitürkü aradım bizim makineyi kullan dediler onda olmuyor tam ekran izleyebiliyorum next te ise ekranı ne yapsam düzelmiyor son yazılım yüklü problemi düzeltemiyorum yardımcı olursanız sevinirim nasıl tam ekran yapabilirim acaba diyordum düzelttim tv ekran tipini 4/3 yaptım resim ekran boyutunu merkez yaptım tam ekran oldu birilerine yardımcı olabilirsem diye de düzelteyim dedim yaşasın tam ekran yaşasın bize bu imkanları sunan adminler ve mach1

Yorum yap

mustafadifb Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
            aynı sorun bende de var nextye2000 cıs süper plus bendeki makina 4/3 te yaptım yine aynı ekran, diğitürkü aradım bizim makineyi kullan dediler onda olmuyor tam ekran izleyebiliyorum next te ise ekranı ne yapsam düzelmiyor son yazılım yüklü problemi düzeltemiyorum yardımcı olursanız sevinirim nasıl tam ekran yapabilirim acaba diyordum düzelttim tv ekran tipini 4/3 yaptım resim ekran boyutunu merkez yaptım tam ekran oldu birilerine yardımcı olabilirsem diye de düzelteyim dedim yaşasın tam ekran yaşasın bize bu imkanları sunan adminler ve mach1
            tv ayarlarinizdada sorun olabilir onuda düzenleyin,
            .........tarafimdan düzenlenecektir.......:trts:

Yorum yap

suepermann Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
              tv ayarlarinizdada sorun olabilir onuda düzenleyin,
              şu an belediye - bursa maçını izliyorum tam ekran bir problem yok gibi görünüyor eğer normal tv ayarları nasıl olmalı en ideal şekli yazabilirsen faydalı olur derim cevabın için çok teşekkürler

Yorum yap

mustafadifb Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                arkadaşım aynı ssorun bendede var ve çözemiyorum şu an bursa maçınıda 4:3 olmasına rağmen tam ekran izleyemiyorum resim ekran boyunu nasıl bir ayardır anlamadım telev,zyonum telefunken uydum nextstar 2000 yardımcı olurmusun ayarlarla ilgili ise açıklarmısın çözümünü

Yorum yap

sorunu çözdüm ...uydununu menü ayarlarından sistem ayarları bölümünden tv sistemine girin ordan ekran formatını merkez, birleşik veya dolu yapın ...Üçüde ekranı tam ekran yapıyor ama bana göre en iyisi merkez............

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                  X