• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next 2000 Süper Hdtv de cccamd girilmesi resimli anlatım.

Gizle
Bu konu sabit bir konudur.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

burhan17 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    mrh.Aynı sorun bende devam ediyor.Cas bölümünde yaptığınız şeyi söylerseniz belki benim sorunumda çözülür
    "cas" bölümünde hepsi açık olacak sadece cı message bölümünü kapalı yap,birde comport bölümünü yok olarak kaydetle.Problemin olursa yazabilirsin arkadaşım burası paylaşım sitesi elimden geldiğince yardımcı olurum,sevgiyle kal.

Yorum yap

mehemmet Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      "namsot" ilgi ve alakanıza çok teşekkür ederim,ccam bölümünü incelemiştim ama verdiğiniz linkte küçük bir ayrıntı çok işime yaradı ve başardım,sağlıkla kalın.
      İşinize yaramasına sevindim. Sizide mutlu görmek ayrı bir mutluluk.

Yorum yap

mehemmet Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
        "fbservet" ilgi ve alakanıza çok teşekkür ederim,ccam bölümünde resimli anlattığınız her bölüme harfiyen uydum,ama cas bölümünde küçük bir ayrıntı benim açmama engel oluyormuş,çözdüm ve açtım,sonsuz teşekkürler.
        Sizin adınıza sevindim
        2000 süper hd-9000 Ultra cam +Dishce motor- 1.50 canak + 20 Uydu 3000 kanal-Next ye 9950 cıs D-smart,Philips dijitürk

Bir Milletin Islahı Kötülerin İmhası İle Değil, Neslin Eğitim ve Terbiyesiyle Mümkündür.

Yorum yap

merhabalar...
          cihazım next 2000 cıs sp ve trumanshare ile sharing yapıyorum.
          sürekli bilgisayarın açık olmasından bıktım ve next 2000 hd almayı düşünüyorum.
          acaba maksimum kaç tane newcamd ve cccam serveri eklenebiir?
          çünkü bende bayağı bir server var ve çoğunu kullanamıyorum çünkü trumanshare de maksimum 14 server ekleyebiliyoruz.teşekkürler...

Yorum yap

kanmur Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
            merhabalar...
            cihazım next 2000 cıs sp ve trumanshare ile sharing yapıyorum.
            sürekli bilgisayarın açık olmasından bıktım ve next 2000 hd almayı düşünüyorum.
            acaba maksimum kaç tane newcamd ve cccam serveri eklenebiir?
            çünkü bende bayağı bir server var ve çoğunu kullanamıyorum çünkü trumanshare de maksimum 14 server ekleyebiliyoruz.teşekkürler...
            şu an için 10 tane server girebilirsin ancak aynı anda kullanamazsın sadece tek serveri kullanırsın ancak yazılım gelir o zaman bilemem
            2000 süper hd-9000 Ultra cam +Dishce motor- 1.50 canak + 20 Uydu 3000 kanal-Next ye 9950 cıs D-smart,Philips dijitürk

Bir Milletin Islahı Kötülerin İmhası İle Değil, Neslin Eğitim ve Terbiyesiyle Mümkündür.

Yorum yap

Arkadaşlar lütfen PM yoluyla accuant istiyorum diye saçma sapan mesaj atmayın.ben ne server satıyorum nede server ci tanıdığım var,konuyu açarkende durumu belirttim,kendimde piyasadan ''PARAYLA'' satın aldığım serveri kullanıyorum.Server isteyen,alacak olan '' TASARIM yada MACH1'' hocalara pm atsınlar.

Yorum yap

arkadaslar cccam server bilgilerimi cihazıma gırdım ama kanallar acılmıyor bılgı verırsenız sevınırım server bılgılerı cıkıyor sıfrelı kartları goruyorum ama kanal acmıyor bılgı verırsenız sevınırım saygılar...

not: bilgileri dreambox 500s cihaza gırıyorum kanllar acılıyor saygılar...
                YÜRÜYOR
                yürüyor yalnız gidiyor
                hayatı vermedi can, ona
                kalbini dinledi gel dedi, ona
                dağ, deniz ve nehir
                düşündü gideyim
                mutlu etmedi bu dünya beni
                bulacakmıyım acaba bir yer
                ağrısız içine yatacağım
                bir toprak gitsem mi acaba
                olsam mı acaba toprağa yem...

Yorum yap

ellerine saglik cok guzel olmus , simdi sunu soracaktim, elimde 2000 hd var bunu server yapip elimdeki X kartini baska bir yerdeki 9000 ultra da seyretmek istiyorum, hangi makineye hangi yazilim yuklemem lazim ? ?

NOT : TICARI amacla yapmiyorum bu isi , lutfen PM atmayin

tesekkurler

Ya kArSiyaK a olmasaydi .....

Yorum yap

aynı menü cx super nette de var . onda da oluyor mu ccam acaba?

Yorum yap

cimit Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                      aynı menü cx super nette de var . onda da oluyor mu ccam acaba?
                      ethernet girişin varsa olur

Yorum yap

fbservet Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                        ethernet girişin varsa olur
                        evet eternetli zaten ama ustalar yazılım yok deyine aktif değil mi diye düşündüm. hemde connect succesful diyor. kartlar geliyor ancak kanal açmıoyr. Cas bölümünde cı message ile com port kapatılıp denenmesi lazım herhalde.

Yorum yap

teşekürler eline sağlık...

Yorum yap

CCCam bilgilerini USB ile atmak mümkün mü acaba?

Yorum yap

slm üstatlar next 2000 hdtv cihazda 12000 port çalışmıyo ben denedim çalıştıramamdım

Yorum yap

uzmanuyducu Nickli Üyeden Alıntı
                                slm üstatlar next 2000 hdtv cihazda 12000 port çalışmıyo ben denedim çalıştıramamdım
                                bende çalışıyor sorun yok kolay gelsin
                                62*60*42*39*28.5*26*19*16*13*10*9*7*4.8*1*4*7*8*12 .5*15* diseqc motor 95 cm.ofset--NEXT 2000 DOBRATECH

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X