• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Sunny [Stream] 25.7.2007 Tps Auto Yazılımları

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Sunny [Stream] 25.7.2007 Tps Auto Yazılımları

Sunny [Stream] 25.7.2007 Tps Auto Yazılımları (Türkçe Menü)

Yazılımları Kup230 ile Enginer Modda yükleyiniz. Tps Auto yapmak için Ushuaia TV üzerinde biraz bekleyin.

hocam teşekürler sanırım bu yazılım yeni düzenlenmiş elinize sağalık artı olarak tek ışık sorunu yok direkt yazılım atıldı çalışıyo
    62*60*42*39*28.5*26*19*16*13*10*9*7*4.8*1*4*7*8*12 .5*15* diseqc motor 95 cm.ofset--NEXT 2000 DOBRATECH

Yorum yap

tek sorun var turk sat flaşın içine işlenmemiş tp.frekanslar ler yok iği günler
      62*60*42*39*28.5*26*19*16*13*10*9*7*4.8*1*4*7*8*12 .5*15* diseqc motor 95 cm.ofset--NEXT 2000 DOBRATECH

Yorum yap

usta çalışmıyo 06 2007 tarihli çalışıyo eline sağalık*\????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ???????????????????????????????????????? hocam orıon modülü takınca çalışmıyo 25.07.2007 tarihli yazılım da çalışıyo

Yorum yap

elinize saglık tşk

Yorum yap

turksatı nasıl ekleriz

Yorum yap

Stream Full Serİ TÜrkÇe MenÜ Tps Auto Yazilimlari 58.186

yazılımları kup 230 ep yada kup 231 ile yükleyebilirsiniz

1600A1 VE 16C0A1 hw li yazılımlara türkçe dil eklenmiştir.1600a1-16c0a1 yazılımlar tarafımdan
              denenmiş olup türkçe dil %100 ok

YAZILIMLARIN AUTO AÇMASI İÇİN YAPMANIZ GEREKENLER

YAZILIM EMU VERSİYONU V 5.8.186

Tps kanallarının güncellemesinin çalışması için cihazınızı 10873 27500 V frekansındaki France5 TV kanalI üzerinde 2 dk bekletin..
              Cihazınızı güncellemek için her gün bu işlemi tekrarlayın
              For the TPS channels to work please tune your receiver into 10873MHz 27500V frequency( France5 TV 2 dk channels etc) in Hotbird satellite for 2mins for the receiver to update. Everyday please follow the same procedure to update the receiver

Tps auto yazılımını yükleme sırası aşagıdaki gibi sıra ile yapınız..
              Kanal listenizin yedegini editör programı ile pc ye alınız...
              Kurukafa loaderi yükleyiniz....
              Aşagıdaki 25/07/2007 kendi h/w nize uyan yazılımı kup 230 enginer modda atınız..
              yükleme sonrası cihazı resetleyin...cihaz yazılım sonrası resetlese bile resetleyiniz...
              Aldıgınız kanal yedegini aşagıdaki HEMCO kanal editör programı ile receivere atınız...
              Load defaul yapın..(sarı+mavi+yeşil+menü+sarı+ok)
              Kanal kildini aktif duruma getirin...(Diger ayarlar içindeki)
              France5 veya usuhai kanalında 1 dk bekleyin açacaktır...

Yorum yap

emeğinize sağlık arkadaşlar tşk...ler

Yorum yap

yazılımı yükledim valla açıyoo

Yorum yap

Selam acaba bu yazılımı kullanarak 12.03.A5 i 12.01.A5 e çevirebilirmiyim şimdiden teşekkürler....

Yorum yap

ben bu sunny yazılımlarını yüklemek istiyorum nasıl yüklüyebilirim yani yazılımları nasıl indirebilirim şimdiden tşk bana bi yardımcı olursanız sevinirim

Yorum yap

Ustalarım ben bu hemco kanal editoru ıle bır turlu receiver'e eskı dosyamı yukleyemıyorum,
                        Bilgisayarıma yedegını alıyorum sonra transfer diyorum atıyo gibi gözüküyo receivere actığımda hıc kanal yok

Yorum yap

Arkadaşlar bende 7. bölümdeki yazılımı yükledim (16.co.a1) fakat şifreyi (4 haneli) birtürlü aşamadım.yardımlarınızı rica ediyorum.saygılarımla
                          Türkiye'nin Kalbi ANKARA
                          Next 2000 CIS Super Plus (QNEC),Next MiniX-CX , Dreambox 800 HD, Sansui 7500 PVR, Sharp 0,4 LNB, 150cm Mega,
                          Onwa 18" Motor,
                          Next YE 6000 V-box
                          Fun 4-6, Markasız Programmer, Season Kart

Yorum yap

sevgili hocam buı yazılımla spice platinum çözülüyor mu acaba benim cihazımda açmadı da stream menülü son verdiğiniz yazılım yüklü 12.01.a5

Yorum yap

emeğine sağlık tşk...ler

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                              X