• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

reklamları nasıl yan yana koyarım

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• reklamları nasıl yan yana koyarım

reklamları nasıl yan yana koyarım mesele benim reklamlar su an alt alta onu nasıl yan yana yaparız

nerdeki reklamlar ? ayrıca görüntüyü ve kodlarını görmem lazım; alt alta olması kodlardan da olabilir, reklam bannerlerinin genişliğinin fazla olmasından da kaynaklanabilir..

Yorum yap

@organik ustam buradasın

hocam kodlar bunlar 468 x 60 ama 2 si yan yan aomuyor alt alta cıkıyor nedense neler denemedim ama başka forumda görüyorum onlarda var
      <!-- Bonuspara.net 468.60 kodu baslangici -->
      <script language="javascript"> var uid=1056 ; var sid=1056</script>
      <script language="javascript" src="http://www.bonuspara.net/bonuspara.asp"></script>
      <!-- Bonuspara.net kodu sonu -->

Yorum yap

şu şekilde koymayı dene; iki tane yanyana.. direk kopyala yapıştır..

Kod:
        <script language="javascript" src="http://www.bonuspara.net/bonuspara.asp"></script>
        <!-- Bonuspara.net kodu sonu -->&nbsp;&nbsp;&nbsp;<!-- Bonuspara.net 468.60 kodu baslangici -->

Yorum yap

veya şu şekilde dene;

Kod:
          <table width="100%" border="0"><tr>
          <td>
          </td>
          <td>
          </td>
          </tr></table>

Yorum yap

bir bakayım abi sonucu sana bildirim saol

Yorum yap

teşekk&#252;rler organik abi 2 ci verdigin tabloda reklamlar oldu saol ustam

Yorum yap

Teşekk&#252;rler Organik usta oldu.
                Hab ich es dir nie gesagt
                Da stehst du nun
                Hab ich es dir nicht Gesagt
                Was willst du tun

Yorum yap

Ben nasıl peki kendi yapmıs oldugum logoları forumumun bas sayfasına koyacagım.

ben bu konuda hi&#231; bir sey bilmiyorum yardımcı olurmusunuz . kardesinize

Yorum yap

Eğer vBulletin logosuyla değiştirmek istiyorsanız bu logo ftp de images/misc klas&#246;r&#252; i&#231;inde
                    vbulletin3_logo_white adı altındadır, kendi logonuzuda aynı şekilde adlandırarak ya s&#252;r&#252;kle &#252;st&#252;ne bırak yada eski logoyu oradan &#231;ıkarıp kendi logonuzu koyarak yapabilirsiniz, kolay gelsin.
                    En büyük aptallık,
                    Kendini akıllı sanmaktır...

Yorum yap

sevgili @ikizbeyin evet dediğiniz gibi yaptım ama olmadı.v-b logosu değişmedi.

birde @organik arkadasımın dediğini yapmaya calıstım sayfanın tam ortasına yukarıya kendi yapmıs oldugun logoyu koymak istedim fakat logoyu hangi urlye koyacagım onu secemedim bu konuda daha detaylı yardımcı oılurmusunuz?

Yorum yap

selam organık yaww senden bır ıstegım olacak su bannerları en rahat ney ıle aynı ebata getırebılırım mach1 forumdakı gıbı aynı boyutda ve duzgunlukde olmasını ıstıyorum bırısı buyuk bırısı ufak cırkın duruyor forumda

kolay gelsın onerını beklerım..:

Yorum yap

[QUOTE=Yigit18]sevgili @ikizbeyin evet dediğiniz gibi yaptım ama olmadı.v-b logosu değişmedi.

Sayın arkadaşım, Değişmemesine imkan yok ben daha bu sabah aynı işlemi yaparak değiştirdim, kesinlikle bir şeyi eksik yapmış olmalısınız, tekrar deneyin değişecektir, değiştirdikten sonra logo yu ortaya alabilirsiniz bunun kodu var bende ama önce değiştirin hele Kolay gelsin.
                          En büyük aptallık,
                          Kendini akıllı sanmaktır...

Yorum yap

tmm tmm hallettim cok guzel oldu evet.
                            simdi ortalyalayabilirmiyim. birde @kabus_34 arkadasınd ediği gibi nasıl belirli buyuklukte yapacagım.

Yorum yap

arkadaslar banner yarım kaldı biraz bu tecrubesize biraz yardımcı olrumusunz

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                              X