• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next lerde Constant dw key girme resimli...

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

next cıs superplaslara da costand cw keyleri yükleniyormu?

Yorum yap

evet yüklenir,güncel key verilirse yükleyebilirsiniz...
      Forum Kuralları

Yorum yap

ileriki zamanlarda constand key geçerlilik kazanıp güncelliğini koruyabilirmi ? yoksa artık bu sisteme ihtiyaç kalmadımı ?

Yorum yap

Next 9000cı cihazıma manuel olarak nasıl şifre yazabilirim

Yorum yap

mute exit yapınca şifre bölümü açılacaktır burdan girmek istediğin şifreleme sistemini seçerek istediğin kanalın şifresini editleye bilirsin

Yorum yap

slm
              ya arkadaslar ben şifreleri yazamıyorum
              yukarıdaki şifreleri next 9000 cı nasıl yaza bilirim tesekkürler

Yorum yap

beyler *** nasıl girilir bi anlatsanız vede mute nedir acil lütfen

Yorum yap

paylasım için sagolsınn

Yorum yap

ERhaNN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                    beyler *** nasıl girilir bi anlatsanız vede mute nedir acil lütfen
                    mute : ses kapalı
                    demektir arkadaşım
                    Bayrakları bayrak yapan, üzerindeki kandır! Toprak, uğrunda ölen varsa VATAN dır

Yorum yap

dostum mute ardından exıt tuşlara bas kumanda üzerinde k,e,y bölümü açılır
                      next8000xcam plus ,next 9000xcamultra ,gm9400cı ,vestel-telkom7200 ,ss2tvkart, xdream modül ,daizek motor 2adet-,120ofset hareketli 3adet90canak sabit, 2000 CX super plus ,dazzle convektör,seoul 1180 500s dreambox

Yorum yap

Herkeze selamlar banada yardımcı olursanız çok sevinicem benim makinam NextYE 9000 CI ,uydu olarak thor uydusunu izliyorum burada nagravison 2 den yayın yapan digitv paketini elimde şifreleri olmasına ragmen izleyemiyorum digi tv paketi 00 21 11 ile başlayan kısı cihazımda nagravisonda sifreleri buraya girdigimde kanallar açılmıyor bu şifreleri nagravison 2 olarak nereye girmem gerekiyor şimdiden teşekkürler

Yorum yap

ferhat154 Nickli Üyeden Alıntı
                          Herkeze selamlar banada yardımcı olursanız çok sevinicem benim makinam NextYE 9000 CI ,uydu olarak thor uydusunu izliyorum burada nagravison 2 den yayın yapan digitv paketini elimde şifreleri olmasına ragmen izleyemiyorum digi tv paketi 00 21 11 ile başlayan kısı cihazımda nagravisonda sifreleri buraya girdigimde kanallar açılmıyor bu şifreleri nagravison 2 olarak nereye girmem gerekiyor şimdiden teşekkürler
                          Nagravision bölümünde 02111 Identini bulduktan sonra 08 ve 18 bölümlerine girmeniz gerekir.

Yorum yap

anlatım için teşekkürler...

Yorum yap

anlatım için teşekkürler...

Yorum yap

teşekkürler

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X