• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

2000 x ci plus sinyal var kalite yok acil

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• 2000 x ci plus sinyal var kalite yok acil

2000 x ci plus lnb girişin e kablolu tv takmışlar sinyal var kalite yok yardım tuneri değiştirdim yine aynı lütfen acil yardımlarınızı bekliyorum şimdiden teşekkürler

dayzek ayarlarına bak oradan olabilir

Yorum yap

ayarlar normal

Yorum yap

,cıhaza singal gelmiyorsa, besleme kartındaki 47 mf 400 v kondastörü deyiştirinizz.
        aynı şekilde yine sinyal gelmiyorsa, tuner yanında 6 ad vertikak horzantal mükro transtörler var 1 veya 2 sinden biri açık devre deyiştirinizz kolay gelsin
        AYBERK ELEKTRONİK

Yorum yap

teşekkürler ustam

Yorum yap

kablolu tv takmışlar demişsiniz kablolu tv uydu cihazına sinyal kalitase vermezki arkadaşım...
            MACH1 HOCAM SAĞOLSUN

Yorum yap

kenan_citak Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
              kablolu tv takmışlar demişsiniz kablolu tv uydu cihazına sinyal kalitase vermezki arkadaşım...
              kenan dostum arkadaş belki yanlış telafüs etmiş olabilir rec kablosu duvar hattından geliyordur sanırım tabiki kablolu tv den geliyorsa gelen kablo tabiki seninle hem fikirim sinyal vermez

Yorum yap

kenan_citak Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                takmışlar derken bir başkası yanlışlıkla takmış demek istiyor gibime geldi tuneri değiştirdim diyor bakasana benim anladığım bu...

Yorum yap

evet kabloyu yanlış takmışlar bildiğiniz gibi kablo lu tv de n gelen kabloda voltaj var cihazda cip transistörler yanmış değiştirdim düzeldi ilginize teşekkürler

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                  X