• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Motorola V3 Yardim Edin

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Motorola V3 Yardim Edin

ARKADASLAR BENDE MOTOROLA V3 RAZR pink- VAR CD SI YOK BEN BILGISAYRA BAGLAYIP CEKTIGIM FOTOGRAFLARI VEYA MÜZIKLERI NASIL BILGISAYARA YÜKLEYE BILIRIM VEYA BILGISAYARDAN TELEFONA NASIL YÜKLERIM TELEFONDAN BILGISAYARA BAGLANTI KABLOSU VAR YARDIMLARINIZI ISTIYORUM SIMDIDEN TESEKÜRLER:mzk::mzk::zzz::trts::trts:

Bluetooth aparatı ile kolayca yapa bilirdin bu işi
    usb kablo ile yüklemek için driver... olması lazım birde birkaç araç
    motorola razr v3 için CD si driver... bu dosyayı cd ye yazdırın yada direk dosya içerisinden Setup u çalıştırın gerekli araçlarda var içerisinde gelelim nasıl yapılacagına
    p2kman
    Driver'ı pcye tanıttıktan sonra telefonunuzda menü-ayarlar-bağlantı-usb ayarları-varsayılan bağlantı-data ve faks yapın kaydedin çıkın.Daha sonra p2kman
    2-3

programı çalıştırın.Otomatik bağlanacaktır.
    p2kman
    2-3

Skin Yüklemek

1-P2kTools programını açıyoruz

2-Swict to sekmesinden P2K Mode sekmesini seçiyoruz

3-Telefonumuza bağlanacaktır.

4-Sonra Refsesh buttonuna tıklıyoruz.

5-Telefonumuzun bilgilerinin güncelleyecektir.

6-Skin bölümüne geliyoruz.

7-Burada telefondaki skinler gözükmektedir.skin dosyasını sağ tıklatıp, new folder dediğimiz zaman,dosya ismi isteyecektir.

8-Biz yükleyecegimiz skinin adıyla new foldere yazdıgımız adın aynı olması lazım.yoksa skin çalışmaz.

9-daha sonra download diyip yukleyecegimiz dosyaları seçiyoruz.

10-skinler yuklendikten sonra restart butonuna tıkladıgımızda işlem tamam..

Oyun Yükleme

1-P2KTools programını çalıştırıyoruz.

2-Kjava bölümünü açıyoruz.

3-refresh dediğimiz zaman telefondaki javalar gözkecektir

4-yukleyecegimiz oyunu install deyip seçiyoruz.

5-yukledikten sonra restart diyoruz.İşlem tamamdır.

NOT:yukleyecegimiz oyunun uzantısı mutlaka .jar uzantılı olmalıdır..

Başka Bir Uygulama Gönderme Programı [Multime Midlet Manager 0.15 ]

Program p2kman gibi çalışıyor.Javayı direk kendisi kuruyor.Programı indirdikten sonra install butonuna basın telefona atmak istediğiniz dosyanın uzantısı jar ya da jad ise onu seçin ve dosyaya tıklayın.

Yorum yap

motorola

END Arkadas ilginizden dolayi tesekür ederim ama bende motorolanin cd si yok ben bilgisayarima nasil tanitabilirim bu motorolayi driveri bende yok ama bilgisayar baglanti kablosu USB var

Yorum yap

arkadaşım koskoca yazıyla verdik gerekli olan motorola razr v3 için CD si driver... artı p2kman diye program mavi renklide yaptık nasıl gözünden kaçırdın
        mavi renkli yazıya tıkla dosya gelir onu ister cd ye yazdır ister içerisinden çalıştır Setup dosyasını kendi orjinel cd mden yükledim

Yorum yap

END usta eline saglik bu bilgisayarin ustasi degilim anlayisin icin tesekürler

Yorum yap

kardes( motorola razr v3 için CD si driver... ) linkiniz ölmus bi bakarmısınız buna

Yorum yap

link GÜMMM!

Yorum yap

Konu güncel olmadığı için kapatıldı.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                X