• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next 18500 HD serisi

Gizle
Bu konu sabit bir konudur.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Next 18500 HD serisi

•YE-18500HD Uydu Alıcısı Temel Özellikler

•MPEG2 SD, MPEG2 HD, H.264/AVC SD, H.264/AVC HD
    •Gömülü Modül ( Conditional Access Sistem)
    •Ku/ C Band Uydulardan SCPC ve MCPC Yayın Alabilme
    •Otomatik PAL/NTSC Çevirme
    •5000 TV ve Radyo Kanalı hafızası
    •32 Farklı Favori grubu belirleyebilme olanağı
    •Çoklu OSD Dil Desteği (Türkçe, İngilizce, Fransızca, Almanca, İtalyanca, İspanyolca, Portekizce, Rusca, Arapça, Polonyaca , Yunanca, Slovakça, Macarca, Hollandaca, Sırpça)
    •7 Günlük Elektronik Program Rehberi desteği
    •USB Aygıta Kayıt yapabilme ve Timeshifting özelliği
    •MP3 Müzik Dosyalarını Çalabilme, Resim Albümleriniz için slayt show olanağı
    •Grafik OSD Ekranda Canlı Yayın İzleyebilme
    •Gerçek Renklerle OSD
    •Otomatik ( Kör Arama) Arama ve NIT Arama Desteği
    •Ethernet girişli ( Interaktif )
    •DiseqC 1.2 desteği 13/18V, 0/22K, 0/12V LNB kontrolü
    •Değişik Kanal Düzenleme Seçenekleri ( Favori Listeler, Kanalları Listede Taşıyabilme, Kilitleme, Sıralama, Kanal Silme, İsim Değiştirme )
    •Kanallar İçin Yaş Sınırlaması olanağı
    •Kolay Kullanımlı OSD Menü
    •RS232 Seri Porttan PC den STB a veya STBdan STBa, USB Aygıttan Network den (opsiyonel) ve Uydudan ( opsiyonel) Yazılım Güncelleme
    •8 Timer Rezervasyonu programlayabilme olanağı.
    •Altyazı desteği DVB EN300743 ve EBU
    VBI ve OSD üzerinden Teleteks desteği. DVB ETS300472
    •Son Kanal Hafızası
    •Kanal Listelerinin, Alfabetik (A-Z ve Z-A), Şifreli / Şifresiz ve Varsayılan Değerlere göre sıralanabilmesi.
    •HD ve SD Kanalları aynı anda gösterebilme
    •USB Aygıt FAT16/FAT32/FAT12 dosya format desteği
    •Sadece JPEG/BMP Dosyaları listeleyebilme
    •480i/p, 576i/p, 720p, 1080i HDCP ile içerik kopyalamaya karşı koruma
    •Oyunlar
    VU+ Duo Twin Linux HDTV...

Ucuz oluşu ve farklı konseptiyle iş yapacak bir cihaz.Hayırlı olsun.

Yorum yap

2000hdtv alamayanlar newcamdli hd cihaz olarak bunu alabilirler evet diğer bir seçenek hayırlı olsun
      Sorularınızı forumda ilgili cihaz ve hangi konuda ise o bölümlerde yazıp sorun arkadaşlar özel mesajlarda teknik konular sorular sormayın lütfen açık alanda sorunki herkes yanıtlayabilsin daha çok paylaşım olsun başkalarıda aynı soruyu soracak faydalanabilsin..

Tüm paylaşımlar test ve bilgi amaçlıdır herhangi bir sorumluluk kabul edilmez..

WeTekPlay1-2-Next Machina 3D-2000 HD Minix-Fta-HD Vu+ Ultimo-WeTekCore4K-Gigablue Quad Plus-Hiremco Turbo4K-S10-Next 64-Next 2071-Wifi-Hiremco Impala-Dreamstar A5-Hiremco Matrix-Hiremco GTV8plus-Next QPLAY 4K-Next Innova 4K..

CCcam Serverda 39 ile 30 batı arasındaki birçok uyduda 39d-36d-23.5d-19d-16d-13d-5d-1.9d-1batı-30 batı vs yabancı paket kanalları bulunmaktadır....

CCcam pay servera Üye olmak için sadece bana özel mesaj atıp bilgileri öğrenebilirsiniz

http://www.mach1digital.com/mach1forum/private.php?do=newpm&u=2

Depo
      http://www.mach1digital.com/repo/

Next Yazılımları için
      www.nextyazilim.com

Yorum yap

fiatı belliolduysa yaklaşık fiatı ne kadar.çok uçuz dendigine göre.300-350 arasındamı.cihaz piyasada satılmaya başlandımı.teşekkürler.
        dün düşman ingiliz,fransız,anzaktı.bugün düşman cahillik,fakirlik,ayrımcılık.
        ismail dönmez-yazar

geçebilirsin anadan,yardan,serden
        seninde destanını okuyalım ezberden,
        haberin yok gibidir taşıdıgın degerden,
        elde sensin,dilde sen,gönüldesin baştasın
        fatih'in istanbul'u fethettigi yaştasın.

arif nihat ASYA

Yorum yap

edit.....
          NEXT MACHINA 3D

Yorum yap

bıss kanalları acarmı

Yorum yap

jahro Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
              bıss kanalları acarmı
              evet dosttum izleyebilirsin biss kanallarını

Yorum yap

ben aldım d smart modül ve kart hediyeli

Yorum yap

emuya bir türlü giremedim menüde 7799 denedim ama olmadı.ayrıca newcamd'i nasıl aktif edebiliriz yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler...

Yorum yap

enginden Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                    emuya bir türlü giremedim menüde 7799 denedim ama olmadı.ayrıca newcamd'i nasıl aktif edebiliriz yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler...
                    UZMAN HOCAMDAN ALINTIDIR...

Next YE-18500HD Yazılım ve Yükleme Tool - EMU için, Menu => Sistem Ayarı => TV Sistemi => "0000" tuşla => Düzenle ( Kırmızı) Kısa yol tuşu ekranda eklenip EMU aktif olur...

Yerel Network Ayarları => DHCP konuma getirilip EXIT ile menüden çıkın. Tekrar aynı menüye girip "Düzenle" ile alan ayarlarını yapın. - LCD Full HD veya HD Ready veya standard TV kullanımına bağlı olarak ekran modu seçilebilir. Kullandığınız TV ile Cihazın ayarlı olduğu Video Çözünürlük birbirine uygun olmadığında V-Mode tuşu ile sistem otomatik olarak menüye girebileceğiniz çözünürlüğü ayarlar. CRT TV 'ler için 576i, 480p uygun çözülürlük olmasına rağmen, LCD TV ler için Video Çıkışı YUV seçilerek HDMI veya YUV kablo bağlantısı durumunda 720p, 1080i gibi çözünürlüklerde kullanım imkanı olacaktır.

Yorum yap

MErhaba, ben Next uydu receiver almak istiyorum ama karar veremedim. Fazla masrafta yapmak istemiyorum, Next 18500 hd ile 2000 Dobratech arasında görüntü kalitesi olarak fark var mı? Birde 18500 HD de mpeg2 hd diyor, dobratech te ise mpeg4, bu fark ilerde sorun olur mu 18500 tüm hd kanalları sorunsuz ve tam performasla izletir mi kanalları? Teşekkürler...

Birde şunu sorayım, 1080i ile 1080p arasındaki fark nedir, 18500 bir tanesini desteklemiyordu galiba..

Yorum yap

arkadaşlar be aldım cihazdan gömülü modülde var görüntü kaltesi çok güzel fiyat olarakta çok cazip ben d smartsız aldım yani sadece cihazı aldım ve 320 tl...

Yorum yap

Hayirli ugurlu olsun evet gordum kendi kucuk ama marifeti buyuk bir cihaz kayit bile yapabiliyor fiyatida uygun ..
                          Next Machina 3D (1080p Full HD) Black

Yorum yap

iyi günler.. bu cihazı Dsmart CAM modülü için aldım ama hem Dsmart kanal listeleri orijinal haliyle açılmıyor hem de 1 ay hediye verilen şifreli Dsmart kanallarına girmek istediğimde şifre ekranı gelmiyor.. Görüntü kayboluyor ve hiçbirşey yapamıyorum...
                            Basit olarak anlatabilecek olan var mı? Teşekkürler

Yorum yap

yazılım atarsan sanırım sorun ortadan kalkar benim düşüncem böyle ben d smartsız aldım makıneden memnunum...

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                              X