• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next 2000 Super Plus QNEC 14.02.08 Premiere Yazılımları

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• sabri66 Nickli Üyeden Alıntı
    polsat auto . mct auto . viacess .auto .srg auto test yazılımları
    Var mı başka isteğin?? :ehehe:

Yorum yap

• [QUOTE=uzm@n;301287]ne yazılımı bekliyorsunuz arkadaşlar ,

uzman arkadaşım yaklaşık 15 gün önce bu siteden 2-3 markaya (isimleri yazmıyorum) polsat auto verildi.bende dahil bir çok arkadaş merak edip soruyoruz next lere ne zaman yeni yazılım verilecek.
      yoksa ustaları çok mu kızdırdık?yazılımla ilgili çalışma varmı (bilgilenmek doğal hakkımız kanısındayım)konuyla ilgili müspet yada menfi cevaplarınızı bekliyoruz..saygılar

Yorum yap

• nextstar 6000 ler auto yapıyor ,

2000 serislerinde güncel k.ey atın gitsin

Yorum yap

• [QUOTE=bigbird;301338]
          uzm@n Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
          ne yazılımı bekliyorsunuz arkadaşlar ,

uzman arkadaşım yaklaşık 15 gün önce bu siteden 2-3 markaya (isimleri yazmıyorum) polsat auto verildi.bende dahil bir çok arkadaş merak edip soruyoruz next lere ne zaman yeni yazılım verilecek.
          yoksa ustaları çok mu kızdırdık?yazılımla ilgili çalışma varmı (bilgilenmek doğal hakkımız kanısındayım)konuyla ilgili müspet yada menfi cevaplarınızı bekliyoruz..saygılar
          arkdaşım üstadlar yeni cıkan hd cıhaza ana yazılım hazırlıyorlar tabiki yazılımlar kolyy iş degil ana yazılım da süpriz yapabilirler senin bahsetdigin cihazlar auto yazılımı veriliyor ama bir kacgün sürüyor cöküyor mesela mct ler viewler arkadaş
          Sana yapılmasını istemediğini başkasına yapma

Yorum yap

• o cihazlara yazılım verilmiyor başka cihazlarla aynı taban olduğu için bu yumatular onların donunu giyiyor :ehehe::ehehe:

Yorum yap

• mach1 ;
              Yeni verilecek yazılımda polsat au ok, irdeto2 freextv1-2 xdream intc au ok ,yasal kartları takınca kart bilgisi menulerinde değişiklikler yapıldı
              şükrü;üstad bu söylediklerin 2000 sp plus lar içinde geçerlimi yoksa sade hd liler içinmi saygılar mach1;Hd ye konan şey super serisinede konur illaki arkadaşlar merak etmeyin acelede !!!!!
              Sana yapılmasını istemediğini başkasına yapma

Yorum yap

• Altyazı Tuşu

Tasarım Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                Yazılımını güncellemen gerekir. Çünkü son yazılımlarda kumanda da bulunan bazı tuşların işlevleri değişti.
                Tasarım hocam sanırım altyazı işlevi yapan tuş ta değişti. Yardımcı olabilir misin

Yorum yap

• sinjan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                  Tasarım hocam sanırım altyazı işlevi yapan tuş ta değişti. Yardımcı olabilir misin
                  Bu tuştan gir orada görürsün altyazı seçeneğini

Yorum yap

• Tasarım Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                    Bu tuştan gir orada görürsün altyazı seçeneğini
                    Alt yazı seçeneği yoksa pasif oluyor sanırım. Bazı kanallarda ses seçeneğini ing. yaptığımızda altyazı seçeneği olur sanıyordum. Özellikle TNT kanalının yeni dizilerinde. Alt yazı pasif olup dil orjinale dönüyor. O sebeple sormuştum acaba başka bir tuşla mı altyazı çıkıyor diye

Yorum yap

• Altyazı bilgisi yoksa oradakı altyazı seneçeği pasif olur. Genelde yabancı uydulardaki kanallarda var o seçenek.

Yorum yap

• Tasarım Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                        Altyazı bilgisi yoksa oradakı altyazı seneçeği pasif olur. Genelde yabancı uydulardaki kanallarda var o seçenek.
                        Teşeküürler Sayın Tasarım

Yorum yap

• GÖREV ZAMANLAYICI HATASI

Görev zamanlayıcısı yardımıyla kayıt denedim ve şu problemle karşılaştım. Bu hata sadece benim cihazla mı ilgilidir yoksa genelmidir bilmiyorum.

Cihazı kapatmak üzere ileri bir tarihe kayıt programlaması yapıyorsanız cihaz açılıyor ve kayda başlıyor. Ancak kayıt süresinin bitiminde kaydı sonlandırmıyor. Defalarca denedim. Eğer cihazı kapatma işlemi koyarsanız kaydı sonlandırrarak kaydı bitirebiliyor.

İlginenlere duyurulur. Saygılarımla.

Yorum yap

• tweeter Nickli Üyeden Alıntı
                            GÖREV ZAMANLAYICI HATASI

Görev zamanlayıcısı yardımıyla kayıt denedim ve şu problemle karşılaştım. Bu hata sadece benim cihazla mı ilgilidir yoksa genelmidir bilmiyorum.

Cihazı kapatmak üzere ileri bir tarihe kayıt programlaması yapıyorsanız cihaz açılıyor ve kayda başlıyor. Ancak kayıt süresinin bitiminde kaydı sonlandırmıyor. Defalarca denedim. Eğer cihazı kapatma işlemi koyarsanız kaydı sonlandırrarak kaydı bitirebiliyor.

İlginenlere duyurulur. Saygılarımla.
                            Bazı kanallarda saat ayarı düzgün olmadığı için otomatik kapanma çalışmıyor.......Selamlar....

Yorum yap

• ben trt de denedim otomotik kapandı.selamlar.
                              İPHONE 4S 16 GB BEYAZ
                              VU+ SOLO 2
                              Popcorn Hour A-210
                              TV:PIONEER PDP-428XD+CRT:SONY 55 EKRAN
                              UYDU ALICILARI:NEXT 2000 HDTV+NEXT 2000 Cıs Super Plus USB
                              DVD PLAYER:TOSHIBA HD-EP30 HD DVD
                              NMT VE MKV PLAYER:EGREAT M33A
                              DİJİTAL FOT.MAK:KODAK DX6490
                              NOTEBOOK:LG/

Yorum yap

• mrb arkadaşlar 2000 cx super plus cihazıma son yazlılımı attım ama bir türlü açmıyor bilgisi olan varmı neden diye saygılarla

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X