• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

tüm kanalları izleme

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• tüm kanalları izleme

ya arkadaşlar başka cihazlarda millet tüm kanalları izliyor.next 2000 cis plusta neden olmuyor
    2 yıl önce aldığımda izleniyordu şimdi cırt nedir bu ya.sürekli heryıl yeni cihazmı alacaz.sırf para tuzağı valla.arkadaş derambox aldı.her kanal açık yerli yabancı anlamadım gitti.nasıl izleyecez hep trişkadan ***** paylaşılıyor.millet uyutuluyor valla.tasarım hoca sen bilirsin ya yokmu bunun bir çaresi .yeminle 1 yıldır siteye girmiyom ya.bak girdim gene hersey aynı değişen bir şey yok.

next.

Yorum yap

htorti doğru söylüyor.boşuna yazılım güncelliyoruz boşuna **** güncelliyoruz.hepsi hikaye.

Yorum yap

haklısın kardeş ama kendi açında malesef bu türkiyenin kaderidir avrupa bir yapar pağlı yapar ama 10 yıl gider bizde yılda bitane yaplıyor çünkü bizim yapımız bu çalma çırpma başkada bişey yapmayız adamlar alt yapıyı kurar çihazda 10 15 yıl hitap eder ben belki 10 tane aldım verdim neye yaradı hep zarar ettim dahada almam yeter artık. varsın olmasın.hep bizmi zarar edelim birazda fabrika zara etsin .saygılarımla.

Yorum yap

zeymustkan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
          htorti doğru söylüyor.boşuna yazılım güncelliyoruz boşuna **** güncelliyoruz.hepsi hikaye.
          Boşunaysa bugüne kadar neden güncelledin?
          Bundan sonra güncelleme aldığın gibi kullan!

Yorum yap

Hazırlanıyor...
          X