• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Kırmızı Tuş Menüsü Kayboldu?

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Kırmızı Tuş Menüsü Kayboldu?

Cihazım SuperPlus CX Usb'li son yazılım (115.10)yüklü dün gece kumandadan kırmızı tuşa basınca ince ayar menüsü gelirken sabah makineyi açtığımda ne olmuşsa kırmızı tuşa basınca gelen menü gelmez oldu. Nedeni ne olabilir?Nasıl geri getireceğiz?

*Cevaplarınıza göre sorunu halledemezsek bulunduğum yazılımı tekrar yükleyeceğim o zaman herhalde olur. Aynı yazılım üstüne attığımızda kanallar uçmaz değil mi?

bülent56 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    inceayar bölümü menüden kanal ekleme kısmına gel
    orada sarı tuşa bas inceayar bölümü karşına gelir saygılar sevgiler
    konu daha önce defalarca işlenmişti. forumu biraz karıştırırsan iyi olur.
    . . . . Sorunu çözemeyenler, bir süre sonra sorunun bir parçası olurlar . . . .

Yorum yap

requin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      Cihazım SuperPlus CX Usb'li son yazılım (115.10)yüklü dün gece kumandadan kırmızı tuşa basınca ince ayar menüsü gelirken sabah makineyi açtığımda ne olmuşsa kırmızı tuşa basınca gelen menü gelmez oldu. Nedeni ne olabilir?Nasıl geri getireceğiz?

*Cevaplarınıza göre sorunu halledemezsek bulunduğum yazılımı tekrar yükleyeceğim o zaman herhalde olur. Aynı yazılım üstüne attığımızda kanallar uçmaz değil mi?
      Cihazında menü+kanal eklemeye gel zannedersem sarı tuşa bas ince ayarı görürsün.tuş renklerinde yanılabilirim.
      Bu Günü Düşünürüm,Dün Geçti,Yarın varmı? Gençligime'de Güvenmem,Ölen Hep İhtiyarmı?

TAKO 2000 DEN FORUM DOSTLARINA SEVGİLER

Yorum yap

yazılım yuklemene gerek yoktur bırrrr, iki akşamda cıhazına kırmızı tuş menusu yoktuki sabah kaybolsun! attığın yazılımda machı ustat zamanını vermış bır suru yazılar yazmış onları okuma zahmetıne katlanırsan sorunmu yoksa ne olduğunu kolayca oğrenırsın,ıyı okumalar..
        optıcum pırıma HD 9600- next 19500-jameson hd 2017.. 46E.42E
        .23,5E. 19,2'E_16E-13E. 9'E-7'E-4.8E 1w-4W.. http://www.satlex.de/de/image_window...com_t90&pic=53

Yorum yap

Güzel kardeşlerim son yazılımı 5-6 gündür yüklü (Her zaman Mach1 ustanında yazılımla ilgili yazdıklarını okur bir textte yapıştırır ve yazılım ile birlikte bir klasöre atarım) o zaman vardıda niye şimdi birden gitti. Menü+kanal ekleme sarı tuştan geldiğini biliyorum. Ayrıca yeşil tuşu key güncelleme için sık kullandığımızdan elimiz kırmızıya deyiyor oradan biliyorum gece olupta sabah olmamasını Sağolun

Yorum yap

ahaldaba Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
            konu daha önce defalarca işlenmişti. forumu biraz karıştırırsan iyi olur.
            sayın kardeşim neyi alıntı yaparak cevap verdiğini anlamadım ince ayar konusuyla ilgili olarak arkadaşa yardımcı olmaya çalıştım bu forumda neyi nerede bulacağımı çok iyi biliyorum bir sorunuz varise onuda cevaplıyayım bu forumda sizin biraz araştırıp nasıl cevap verileceğini öğrenmeniz lazım saygılar sevgiler

not:aynı imzandaki gibi araştırman gerekiyoru
            Buda bir atasözü : sorunları yaratanlar kendileridir.
            Cihazınızda meydana gelebilecek herhangi bir hasar veya veri kaybından sorumlu değilim.
            Bütün dosya eklenti ve sunumlar test amaçlıdır.

Yorum yap

Güzel kardeşlerim son yazılımı 5-6 gündür yüklü (Her zaman Mach1 ustanında yazılımla ilgili yazdıklarını okur bir textte yapıştırır ve yazılım ile birlikte bir klasöre atarım) o zaman vardıda niye şimdi birden gitti. Menü+kanal ekleme sarı tuştan geldiğini biliyorum. Ayrıca yeşil tuşu key güncelleme için sık kullandığımızdan elimiz kırmızıya deyiyor oradan biliyorum gece olupta sabah olmamasını Sağolun
              gecesı sabası yok, yenı yazılımı yukledığınde ve cıhazı kullanmaya başladığında bahsettığın tuşun ınce ayar fonksıyonu sona ermıştır..sen yazılımdan sora hala sarı tuş ınce ayar yapıyorduda,sabah kalktım nıye yok dıyorsan polemık yapacak durumumuz yok dedığın gibidir,şunu bılesın yenı yazılımda o foksıyon menuye geçmıştır demek sende bır kaç gün daha kalmış, neyse cıhazın normalıne donmuş,ıyı seyırler..
              optıcum pırıma HD 9600- next 19500-jameson hd 2017.. 46E.42E
              .23,5E. 19,2'E_16E-13E. 9'E-7'E-4.8E 1w-4W.. http://www.satlex.de/de/image_window...com_t90&pic=53

Yorum yap

Sorunuzun cevabını yeni konu açarak değil de biraz araştırarak, daha kolay bulabilirdiniz.

Konu kapatılmıştır.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                X