• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next 2005 YE DCI Acil

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Next 2005 YE DCI Acil

Next 2005 ye dcı cihazıma 3 ay önce kaon clasico yazılımı yüklemiştim sorunsuz olarak izlemekteydim. Fakat cihaz açılmadığından tekrar eski yazılımı yükledim. Cihazı açtıgımda kanal arama tuşuna basınca ekran sararıp cihazın önpanelinde ters 6 çıkıp cihaz kapanıyor. Lütfen yardım edin bu sorun neden kaynaklanabilir nasıl çözebilirim

model Ye-2005
    info 10.05.21-CFCB
    s/w V02.00.07
    H/w V12.01.A5
    Loader V2.1.9 v3
    C.A 2.2.5

aynı sorun bende de oldu atv için yazılım yükledim şimdi açılkıyor... yok mu bir çare

Yorum yap

iceylan07 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      Next 2005 ye dcı cihazıma 3 ay önce kaon clasico yazılımı yüklemiştim sorunsuz olarak izlemekteydim. Fakat cihaz açılmadığından tekrar eski yazılımı yükledim. Cihazı açtıgımda kanal arama tuşuna basınca ekran sararıp cihazın önpanelinde ters 6 çıkıp cihaz kapanıyor. Lütfen yardım edin bu sorun neden kaynaklanabilir nasıl çözebilirim

model Ye-2005
      info 10.05.21-CFCB
      s/w V02.00.07
      H/w V12.01.A5
      Loader V2.1.9 v3
      C.A 2.2.5
      bende de h/w 12.01.A5 var buna kaon tbanlı mı yazılım atılır acaba

Yorum yap

h/w si aynı olan tüm yazılımları kup 230 engineer modda yükleyebilirsiniz.

Yorum yap

next 2005 dcı bis şifreleri giriyorum ama acmıyor yardım edin lütfen acele

Yorum yap

arkadaslar www.nebutv.net den uygun yazılımı alın oradan kendi yazılımı yukleyin
            umarın sorunu coze tabi kendi sitemizdede var next kulanıcılarının sitesindednde machdigitalde tedarik edersin

Yorum yap

h/w uyumlu kurtarma yazımları yukleyin
              forumda mevcut

Yorum yap

Hazırlanıyor...
              X