• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next Serisi Güncel EmuKeys ‎by uzm@n

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• eline saglık arkadaşım sağol
    .Tic

Yorum yap

• sağol uzm@n hocam teşekkürler saygılar
      Cihazınızda meydana gelebilecek herhangi bir hasar veya veri kaybından sorumlu değilim.
      Bütün dosya eklenti ve sunumlar test amaçlıdır.

Yorum yap

• Degerli hocam su free-x key'leri gecersiz galiba....

Yorum yap

• Evet değişmişler bende de açmadı.

Yorum yap

• iyiki varsınız ya valla anlamadım ne arasam sizde işin içinden çıkamasam bile siz varsınız ALLAH SİZDEN RAZI OLUR İNŞAALLAH

Yorum yap

• premiere ok

Yorum yap

• tsk

Yorum yap

• arkadaşlar keyler çöktümü hiç biri izlenemiyormu yoksa ben yalnış keymi girdim

Yorum yap

• premiere hangi kanalları kapsıyo arkadaşlar

Yorum yap

• altar_us Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                      premiere hangi kanalları kapsıyo arkadaşlar
                      astra 19 arkadaşım burdan bakabilirsin http://www.flysat.com/premiere.php
                      DM500 - NEXT DISEQ MOTOR OFSET 90 cm ÇANAK LG 32 İNÇ LCD TV UYDULAR- DOGU-42°-39°-28.2°-26°-25.5°-19.2°-16°-13°-9°-7°-4.8°- BATI- 1°-4°-7°-30.0°-

Yorum yap

• teşekürler hocam kolay gelsin
                        DM500 - NEXT DISEQ MOTOR OFSET 90 cm ÇANAK LG 32 İNÇ LCD TV UYDULAR- DOGU-42°-39°-28.2°-26°-25.5°-19.2°-16°-13°-9°-7°-4.8°- BATI- 1°-4°-7°-30.0°-

Yorum yap

• iyi geceler arkadaşlar ben 2000Cx super plus cihaza hiçbirşey atmadım şu ana kadar ve bunu (Next_Super-X-INF_Keys_040208.zip) denedim ama USByi alete takınca USB ya da dosya yok gibi bi hata verdi bunun nedeni nedir acaba

Yorum yap

• adnan18 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                            iyi geceler arkadaşlar ben 2000Cx super plus cihaza hiçbirşey atmadım şu ana kadar ve bunu (Next_Super-X-INF_Keys_040208.zip) denedim ama USByi alete takınca USB ya da dosya yok gibi bi hata verdi bunun nedeni nedir acaba

zipin .için den çıkan sarı dosyayıda aç onun içinden çıkan atılıyor
                            .Tic

Yorum yap

• teşekürler ellerinize sağlık.

Yorum yap

• Tasarım Hocamın Dikkatine

Sayın Tasırım hocam günlük vermiş olduğun soft camın altına bunu eklemeniz daha iyi olmazmı bizlerde şu tarihte şu saat soft cam değişmiş olduğunu biliriz en azından. Teşekkürler Hocam
                                Düzenleyen : Tasarım - Tarih : " 05-02-2008 " - Saat : 16:00.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X