• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next Super Plus Uydudan Güncelleme Ota Test Yazılımları İle İlgili Görüşleriniz

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• emekleriniz için sağolun cx süper plustaki usb hatası giderilmiş, reboot olayı yok.teşekkür eder saygılar sunarım

Yorum yap

• mach1 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      Hafızada kanal yokken search yapmaz 1 tp vs taratın turksatta diseq vs ayarlarınızı yapın sonra deneyin çalışır
      HOCAM RESET ATTIM KANAL SEARCH YAPTIM 268 TV 123 RADYO KANALI BULDU AYRICA USB TAKINCA SÖYLENDİĞİ GİBİ REBOOT ETMEDİ SAYGILARIMLA ELLERİNİZ DERT GÖRMESİN kay:

Yorum yap

• 6 Şubat yazılımını uydudan indirdim. Şimdilik bir problem gözükmüyor.
        Cihaz versiyon bilgisinde Ota 02/02/02 olmuş,
        Quick Search bölümü Hot Menüde ortaya alınmış,

İlave olarak "Cihaz Bilgileri" bölümünde "Yazılım Güncelleme" basıldığında direk olarak Intelsat 43 Derece Batı uydusu varsayılan olarak geliyor, eğer bu bölümde Turksat varsayılan olarak yapılabilirse iyi olur.

Yorum yap

• Amasya05 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
          emekleriniz için sağolun cx süper plustaki usb hatası giderilmiş, reboot olayı yok.teşekkür eder saygılar sunarım
          kay:kay:
          Sorularınızı forumda ilgili cihaz ve hangi konuda ise o bölümlerde yazıp sorun arkadaşlar özel mesajlarda teknik konular sorular sormayın lütfen açık alanda sorunki herkes yanıtlayabilsin daha çok paylaşım olsun başkalarıda aynı soruyu soracak faydalanabilsin..

Tüm paylaşımlar test ve bilgi amaçlıdır herhangi bir sorumluluk kabul edilmez..

WeTekPlay1-2-Next Machina 3D-2000 HD Minix-Fta-HD Vu+ Ultimo-WeTekCore4K-Gigablue Quad Plus-Hiremco Turbo4K-S10-Next 64-Next 2071-Wifi-Hiremco Impala-Dreamstar A5-Hiremco Matrix-Hiremco GTV8plus-Next QPLAY 4K-Next Innova 4K..

CCcam Serverda 39 ile 30 batı arasındaki birçok uyduda 39d-36d-23.5d-19d-16d-13d-5d-1.9d-1batı-30 batı vs yabancı paket kanalları bulunmaktadır....

CCcam pay servera Üye olmak için sadece bana özel mesaj atıp bilgileri öğrenebilirsiniz

http://www.mach1digital.com/mach1forum/private.php?do=newpm&u=2

Depo
          http://www.mach1digital.com/repo/

Next Yazılımları için
          www.nextyazilim.com

Yorum yap

• emekleriniz için teşekkürler

kırmızı tuşda ki qik taramada hangi uyduda olusak olalım kanal ekleme bölümüne girince türksat geliyor eski haline alınırsa ilerki yazılımlarda iyi olur motor da hotbird de iken kanl ekleme ye girince direk türksata dönüyor
            epg veya takvim e girip çıktıktan sonra emu c as k.ey e girince kitlemme oluyor 2000 cıs süper kolay gelsin
            Mach1 Team™

Yorum yap

• Ellerinize sağlık
              kay: MACHINA 3D :yess:

Yorum yap

• sayın mach1hocam ve doktorhocam biz nextçiler olarak sizinle gurur duyuyoruz emeklerinize sağlık

Yorum yap

• 1 saat kadar önce uydudan 02/06/09 tarihli yazılımı tesadüfen yükledim .yenilikler : ota menüsünde kontrolde
                  resetlenmeden (OTA kontrolü..bekleyin) yazıyor .bazen (OTA chek error, version).bazende b(OTA chek, have no data avaible versi) yazıyor ,emuda yeni k yüklenmiş sayın mach1 e ve emeği geçen herkeze teşekkürler

Yorum yap

• Herkese selam
                    CX deki USB boot olayı düzelmiş

FTA da ben neyi yanlış yapıyorum acaba Fabrika ayarlarına döndüm ve tekrar OTA yapmayı denedim hep %98 den sonra başa dönüyor lütfen yardım .

Teşekkürler
                    Next Ye-2000 CX Super Plus USB
                    Next 2000 FTA USB

Yorum yap

• OTA kontrolü..Bekleyin
                      OTA check error,version.
                      ne olduğunu anlayamadım ustalardan yardım bekliyorum

Yorum yap

• Tasarım Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                        6 Şubat yazılımını uydudan indirdim. Şimdilik bir problem gözükmüyor.
                        Cihaz versiyon bilgisinde Ota 02/02/02 olmuş,
                        Quick Search bölümü Hot Menüde ortaya alınmış,

İlave olarak "Cihaz Bilgileri" bölümünde "Yazılım Güncelleme" basıldığında direk olarak Intelsat 43 Derece Batı uydusu varsayılan olarak geliyor, eğer bu bölümde Turksat varsayılan olarak yapılabilirse iyi olur.
                        hocam hersey dediğiniz gibi ama bende yazılım güncellemede her zaman türksat ve ilgili tp geliyor hiç başka uydu gelmedi bu zamana kadar acaba dediğiniz durum motorlu ların farkı olabilir mi saygılarımla benimki acizane bilgi amaçlı yanlış anlaşılmasın lütfen...

Yorum yap

• yakup41 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                          OTA kontrolü..Bekleyin
                          OTA check error,version.
                          versiyonda hata var demek tekrar deneyin
                          next8000xcam plus ,next 9000xcamultra ,gm9400cı ,vestel-telkom7200 ,ss2tvkart, xdream modül ,daizek motor 2adet-,120ofset hareketli 3adet90canak sabit, 2000 CX super plus ,dazzle convektör,seoul 1180 500s dreambox

Yorum yap

• Mach1 hocam 2000 fta larda yine fabrika ayarına dönmek gerekiyor güncelleme yapmak için yoksa cihaz sürekli boot edip yazılımı tekrar yüklüyor fabrika ayarlarına döndükten sonra %100 oluyor bitirildi yazısı çıkıyor fabrika ayarlarına dönülmezse %98 de devamlı boot ediyor bilgilerinize...

Yorum yap

• mach1 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                              02/06/2009 yazılımı uydudadır şu an isteyen denesin
                              üstadım siz bu mesajı yazmadan yada verdikten hemen sonra evde yazılımı güncelledim ama verdiğinizi bilmiyordum.evde adlsde olmadığı için tamamen tevaffuk olmuş yani.şimdi işe geldim baktım bu mesajınızı gördüm.hatta güncelleme bittikten sonra versiyona baktım inanamadım acaba usb le yüklediğim versiyonmu diyede düşündüm.elinize sağlık teşekkür ederim.
                              İPHONE 4S 16 GB BEYAZ
                              VU+ SOLO 2
                              Popcorn Hour A-210
                              TV:PIONEER PDP-428XD+CRT:SONY 55 EKRAN
                              UYDU ALICILARI:NEXT 2000 HDTV+NEXT 2000 Cıs Super Plus USB
                              DVD PLAYER:TOSHIBA HD-EP30 HD DVD
                              NMT VE MKV PLAYER:EGREAT M33A
                              DİJİTAL FOT.MAK:KODAK DX6490
                              NOTEBOOK:LG/

Yorum yap

• yakup41 tafarından gönderildi
                                OTA kontrolü..Bekleyin
                                OTA check error,version.

versiyonda hata var demek tekrar deneyin
                                __________________________________________________ ______________________________
                                next8000xcam plus ,next 9000xcamultra ,gm9400cı ,vestel-telkom7200 ,ss2tvkart, xdream modül ,daizek motor 2adet-,120ofset hareketli 3adet90canak sabit, 2000 CX super plus ,dazzle convektör,seoul 1180

tekrar nasıl deneyeceğim??

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X