• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

windows 10

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

evet saat 20:30 itibariyle download bitti şimdi usbyeyazıp denerim sonucu size yazarım
    iyi akşamlar
    BEN UCUZ MAL ALACAK KADAR ZENGİN DEĞİLİM...

Yorum yap

Sonucu paylaşın umarım başarı ile yüklenir.

Yorum yap

selamlar @alio sonuç olumsuz çünkü inan iso dosyası 7.41 GB bunu 8gblık usb belleğe rufus ile yazdırmak isteyince sonlara doğru hata veriyor yazmıyor.herhalde usb belleğin boyutu yetmiyor.ben yine forumlardan daha düşük boyutta win 10 bulmaya çalışıcam.

Yorum yap

home + pro +32-64 bit birleşik olduğu için gb olarak yüksek inmiş sisteminiz 32 bit ise 32 64 bit ise 64 indirebilirsiniz size neden 32+64 bit indiriyorsunuz multiple editions indirebilirsiniz home +pro 64 veya home+pro 32 bit ayrı olarak indirebilirsiniz.

Yorum yap

@alio sonunda süper hızlı çalışan win 10 buldum tek isoda 32 ve 64 bit yüklü.ayrıca aktivasyonda yapılmış ve toplam 3.26 GB büyüklüğünde dvdyede yazdırılır.usb bellektede sorunsuz çalıştı.şuan ondan yazıyorum.şimdi kullandıgım programları vs yüklüyorum ilgine çok tşkler arkadaşım sende kullanmak istersen linki buraya yapıştırıyorum.
            https://www.intifada1453.org/windows...t-tr-indir.htm

Yorum yap

Sorunu çözmenize sevindim hayırlı olsun

Yorum yap

Hazırlanıyor...
              X