• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

OSCam WeTek Play2 [11704]

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• tamam sayın hocam deneyeceğim cihazı güncelledim fişten çocuklar çekmiş cihazı tekrar çalışrayım dedim cihaz yaklaşık yarım saat oldu ekran da yuvarlak bir çizgi dönüyor hala daha açılmadı saygılar

Yorum yap

• Tam yüklerkenmi yarıdamı sökmüşler düzeldimi fişten söküp açmayı denedinmi
      Sorularınızı forumda ilgili cihaz ve hangi konuda ise o bölümlerde yazıp sorun arkadaşlar özel mesajlarda teknik konular sorular sormayın lütfen açık alanda sorunki herkes yanıtlayabilsin daha çok paylaşım olsun başkalarıda aynı soruyu soracak faydalanabilsin..

Tüm paylaşımlar test ve bilgi amaçlıdır herhangi bir sorumluluk kabul edilmez..

WeTekPlay1-2-Next Machina 3D-2000 HD Minix-Fta-HD Vu+ Ultimo-WeTekCore4K-Gigablue Quad Plus-Hiremco Turbo4K-S10-Next 64-Next 2071-Wifi-Hiremco Impala-Dreamstar A5-Hiremco Matrix-Hiremco GTV8plus-Next QPLAY 4K-Next Innova 4K..

CCcam Serverda 39 ile 30 batı arasındaki birçok uyduda 39d-36d-23.5d-19d-16d-13d-5d-1.9d-1batı-30 batı vs yabancı paket kanalları bulunmaktadır....

CCcam pay servera Üye olmak için sadece bana özel mesaj atıp bilgileri öğrenebilirsiniz

http://www.mach1digital.com/mach1forum/private.php?do=newpm&u=2

Depo
      http://www.mach1digital.com/repo/

Next Yazılımları için
      www.nextyazilim.com

Yorum yap

• Şu ana kadar weos da tandberg çalıştıran varmı? Weos da ne yaptıysam tandberg ok olmadı.
        Çalışıyor diyenler var ama nasıl?
        Herşey tamam olmasına rağmeen çaılmıyor.

Yorum yap

• Ya config yanlış ya da OScam sürümün.

Ve ya ikisi de.

Sevgiler...

Yorum yap

• en son crazyturk tarafından verilen apk ve dosyalları ilgili konumlara attım ama çalışmıyor.

Yorum yap

• Uyduları yaptırsam bakacağım da maalesef.

Sevgiler...

Yorum yap

• Hemen yaptır ustada tanberg e el at.

Yorum yap

• tanberg droıdde çaışıyor sıkıntı yok.

crazyturk ustadın verdıgı oscam ve softcam dosyalarını tam yerıne attıgınızda çalışıyor.

enıgma 2 de çalıştıramadım. mach1 ustad el atmadı oda çalışır yakında..

lıbreelec de de 3 kanal net geo kanallarında sınyal alamadım ama çalışıyor fx ve yemek kanalları..
                  WETEK Play 2 4K
                  Android *ELEC *ENİGMA 2

b@rett@ port@l

Yorum yap

• E2 lerden ses yok baksana.Birde e2 ye bakayım.
                    BeeLink GT King Pro-TBS5520SÊ-WETEKPLAYER 2,-120 cm Ofset çanak-İNVERTO 0.2 LNB-USALS Motor

Yorum yap

• BARETTA 1 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                      tanberg droıdde çaışıyor sıkıntı yok.

crazyturk ustadın verdıgı oscam ve softcam dosyalarını tam yerıne attıgınızda çalışıyor.

enıgma 2 de çalıştıramadım. mach1 ustad el atmadı oda çalışır yakında..

lıbreelec de de 3 kanal net geo kanallarında sınyal alamadım ama çalışıyor fx ve yemek kanalları..
                      weosta nasıl çalışıyor anlamadım.
                      crazyturk üstadın verdiği apk yı yükleyip verilen dosyaları belirtilen konuma attım.herşey doğru.ekstradan softcam yolunuda belirttim ama nafile.12461 h 20800 frekansında wetv de kanallar açılmıyor.açılıyor ise bana biri yardımcı olsun uzaktan bağlantı ile.ekstra bir ayar mı gerekli anlamadım.

Yorum yap

• OSCam 11.350
                        Android cihazlar

Emu entegredir..
                        Eklenen Dosyalar

Yorum yap

• Teşekkürler dostum.

Sevgiler...

Yorum yap

• Eline sağlık depoya eklendi

http://wetektr.com/WeTek/index.php?d...ndroideabi.zip
                            Sorularınızı forumda ilgili cihaz ve hangi konuda ise o bölümlerde yazıp sorun arkadaşlar özel mesajlarda teknik konular sorular sormayın lütfen açık alanda sorunki herkes yanıtlayabilsin daha çok paylaşım olsun başkalarıda aynı soruyu soracak faydalanabilsin..

Tüm paylaşımlar test ve bilgi amaçlıdır herhangi bir sorumluluk kabul edilmez..

WeTekPlay1-2-Next Machina 3D-2000 HD Minix-Fta-HD Vu+ Ultimo-WeTekCore4K-Gigablue Quad Plus-Hiremco Turbo4K-S10-Next 64-Next 2071-Wifi-Hiremco Impala-Dreamstar A5-Hiremco Matrix-Hiremco GTV8plus-Next QPLAY 4K-Next Innova 4K..

CCcam Serverda 39 ile 30 batı arasındaki birçok uyduda 39d-36d-23.5d-19d-16d-13d-5d-1.9d-1batı-30 batı vs yabancı paket kanalları bulunmaktadır....

CCcam pay servera Üye olmak için sadece bana özel mesaj atıp bilgileri öğrenebilirsiniz

http://www.mach1digital.com/mach1forum/private.php?do=newpm&u=2

Depo
                            http://www.mach1digital.com/repo/

Next Yazılımları için
                            www.nextyazilim.com

Yorum yap

• Tanbergler tadına bakamadan uçtu herhalde
                              bu versıyonu neşekılde cıhaza yuklerız..
                              WETEK Play 2 4K
                              Android *ELEC *ENİGMA 2

b@rett@ port@l

Yorum yap

• Ftp ile eskinin yerine atacağız sanırım

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X