• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

2000 cıs super plus.... kayıt

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• 2000 cıs super plus.... kayıt

slm lar hocam kayıt yaparken aynı paketteki kanalı diğerini izleyip diğer kanalı kayıt yaparken problem yok ama, kayıt bitti , kaydı izlerken ileri sardırmak isteğince sarma yapmıyor,ama diğer tüllü ,kanalı izlerken kanalı kayıt yapınca kayıt bittikten sonra ileri geri sarma yapıyor ...bunu diğer yazılımda düzeltme şansınız varmı bide bir şey daha sormak istiyorum kaydettiğim paragramı dvd izlemek istiyorum hangi programla çevirme yapabilirim yada formatı neye çevirmem gerekiyor bide uydu cihazımız hangi fotmatta çekiyor görüntüyü cevaplar için teşekkür ederim

serkan demir Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    slm lar hocam kayıt yaparken aynı paketteki kanalı diğerini izleyip diğer kanalı kayıt yaparken problem yok ama, kayıt bitti , kaydı izlerken ileri sardırmak isteğince sarma yapmıyor,ama diğer tüllü ,kanalı izlerken kanalı kayıt yapınca kayıt bittikten sonra ileri geri sarma yapıyor ...bunu diğer yazılımda düzeltme şansınız varmı bide bir şey daha sormak istiyorum kaydettiğim paragramı dvd izlemek istiyorum hangi programla çevirme yapabilirim yada formatı neye çevirmem gerekiyor bide uydu cihazımız hangi fotmatta çekiyor görüntüyü cevaplar için teşekkür ederim
    dostum yaptığınız kayıtlarda ileri almada sorun yok ama geri almada sorun oluyor ilerde düzelir sanırım yapılan kayıt formatı TS dir mpeg2 formatında DVD yapıp izleyebilirsiniz bunun içinde convecter hangisi olursa olsun farketmez
    next8000xcam plus ,next 9000xcamultra ,gm9400cı ,vestel-telkom7200 ,ss2tvkart, xdream modül ,daizek motor 2adet-,120ofset hareketli 3adet90canak sabit, 2000 CX super plus ,dazzle convektör,seoul 1180 500s dreambox

Yorum yap

hocam kayıt süresi ayarlanabilirmi
      bir maçı baştan sona kayıt edemiyor
      flaşdiskte yer olmasına ramen

Yorum yap

ayzi64 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
        hocam kayıt süresi ayarlanabilirmi
        bir maçı baştan sona kayıt edemiyor
        flaşdiskte yer olmasına ramen
        kayıdı tekrar başlatıp daha sonra videoredo programıyla birleştirebilirsiniz
        next8000xcam plus ,next 9000xcamultra ,gm9400cı ,vestel-telkom7200 ,ss2tvkart, xdream modül ,daizek motor 2adet-,120ofset hareketli 3adet90canak sabit, 2000 CX super plus ,dazzle convektör,seoul 1180 500s dreambox

Yorum yap

[QUOTE=yenisayfa;398972]dostum yaptığınız kayıtlarda ileri almada sorun yok ama geri almada sorun oluyor ilerde düzelir sanırım yapılan kayıt formatı TS dir mpeg2 formatında DVD yapıp izleyebilirsiniz bunun içinde convecter hangisi olursa olsun farketmez[/QUOT

dediğini yaptım ama mp2 çevirdim sadece sesi çıkıyor görüntü yok benmi bir yerde yanlış yaptım totel converter prog yaptım

Yorum yap

[QUOTE=serkan demir;399086]
            yenisayfa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
            dostum yaptığınız kayıtlarda ileri almada sorun yok ama geri almada sorun oluyor ilerde düzelir sanırım yapılan kayıt formatı TS dir mpeg2 formatında DVD yapıp izleyebilirsiniz bunun içinde convecter hangisi olursa olsun farketmez[/QUOT

dediğini yaptım ama mp2 çevirdim sadece sesi çıkıyor görüntü yok benmi bir yerde yanlış yaptım totel converter prog yaptım
            eksk birşey varki yalnızca ses çıkıyor vinavi varsa onda deneyin

Yorum yap

totada DVD mpeg seçilir ve açılan kutudanda pal seçeceksin

Yorum yap

'''[quote=yenisayfa;398972]dostum yaptığınız kayıtlarda ileri almada sorun yok ama geri almada sorun oluyor ilerde düzelir sanırım yapılan kayıt formatı TS dir mpeg2 formatında DVD yapıp izleyebilirsiniz bunun içinde convecter hangisi olursa olsun farketmez[/QUOT

dediğini yaptım ama mp2 çevirdim sadece sesi çıkıyor görüntü yok benmi bir yerde yanlış yaptım totel converter prog yaptım'''

serkan bey converter işleminde görüntüyü ses formatına çevirmişsiniz. mp2 değil mpeg2 olacak.

Yorum yap

sağol yeni sayfa onu yapıyom
                  fakat kayıt süresince beklemem gerekiyor
                  o yüzden süresiz kayıt yok mu diye araştırıyom
                  teşekürler

Yorum yap

daha önemli ve ciddi bir sorun daha var bir filmi ts formatına çevirdim ve başladım izlemeye ancak 45. dakikada filmi durdurdu ve izlemedim flaş diskte filmin boyutu 2 gb da 0,5 gb idi yani kapasite sorunu yok idi yani film izleyemiyoruz.,
                    kayıdı parça parça yapabiliriz ama filmi parça parça izleyemeyiz

bu sorunların aşılmasını istemeyen arkadaşım yoktur sanırım

Yorum yap

alpgunalp Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                      daha önemli ve ciddi bir sorun daha var bir filmi ts formatına çevirdim ve başladım izlemeye ancak 45. dakikada filmi durdurdu ve izlemedim flaş diskte filmin boyutu 2 gb da 0,5 gb idi yani kapasite sorunu yok idi yani film izleyemiyoruz.,
                      kayıdı parça parça yapabiliriz ama filmi parça parça izleyemeyiz

bu sorunların aşılmasını istemeyen arkadaşım yoktur sanırım
                      dostum 1 flim azami 90-120 dakikadır örnek r.ivedik2 ben bunu aviden ts ye çevirip izldim cx cihazda ve sonuna kadar hiç flimi durdurmadı buna benzer birçok flim aynı keza sizde durduruyor diyorsunuz isterseniz istediğiniz flimi ts ye çevirip size göndereyim sonuna kadarda izlersiniz convertte hatalar oluşmuş olabilir bence yeniden convert edip tekrar izleyin.

Yorum yap

totalda ts çevirdim ama ses çıkmıyor takılma oluyor ayarlarında hata var acaba neyi seçmem gerekiyor

Yorum yap

serkan demir Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                          totalda ts çevirdim ama ses çıkmıyor takılma oluyor ayarlarında hata var acaba neyi seçmem gerekiyor
                          evet ayarlarandır resimli anlatımlara göz atınız

Yorum yap

Değerli arkadaşım convert ettiğin bir ts formatını gönderme imkanın olursa sorunu tam olarak çözmüş olurum saygılarımla
                            bu arada arog.ts varsa hem problemi çözerim hemde filmi izlemiş olurum

Yorum yap

alpgunalp Nickli Üyeden Alıntı
                              Değerli arkadaşım convert ettiğin bir ts formatını gönderme imkanın olursa sorunu tam olarak çözmüş olurum saygılarımla
                              bu arada arog.ts varsa hem problemi çözerim hemde filmi izlemiş olurum
                              şuan r.ivedik2 ve yabancı flimler var yeniden ts yapıp size pm atarım kontrol edersiniz

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                              X