• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next 9000 Ultra 5.6.2007 Yazılımı

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

Hiçbir söz demeye gerek yok baştan sona öztan arkadaşım haklı Bukrest / Romanya sevgiler

Yorum yap

Oztan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      Konunun yeri burasi degil biliyorum ( MODLAR GEREKLI YERLERE TASIYABILIRLER )

Ben bu konu hakkinda cevap yazan 72. kisiyim sanirim, butun mesajlari tek tek okudum , butun cevaplar icinden soru soran bilgi ihtiyaci olan sanirim 5-6 mesaj vardi. digerlerinin hepsi " Tesekkur " temali mesajlardi ( Sunu da belirtmek isterim ki , kesinlikle taktir ediyorum , tesekkur edilmemesinden yana degilim .... )
      Iste ben bu 6 tane bilgi icerikli mesaji okuyabilmek isin diger 65 mesaji okumak zorunda kaldim ,
      Daha once de gundeme getirdim .... TESEKKUR Tusu konsa da dogru olmaz mi ? Tesekkur etmek isteyen basar Tesekkur tusuna , guzel guzel tesekkurunu de eder,
      soru sormak isteyen yazar sorusunu , digerleri de faydalanir ...

romanya dan sevgi ve saygilarimla ..
      Bu konu daha öncede gündeme geldi ve üzerinde tartışıldı. Forumun ilk açıldığı zamanlarda gelen talepler üzerine teşekkür butonu eklendi. Ancak; üye girişi ve trafiğin artaması nedeniyle forum veritabanında bazı aksamalara neden olmaya başladı bu teşekkür butonu ile ilgili kodlar. Bu yüzden alınan karar gereği teşekkür butonu kaldırıldı. Aslında bu sorunun da çözümü basit. Verilen paylaşımlara sadece sorunu olanlar yazsa forumda teşekkür kirliliğinden kurtuluruz.Teşekkür etmek bir memnuniyetin belirtisidir bunu da gözardı etmemek gerekir. Diye düşünüyorum. Şimdilik durum böyle ve yapılacak bir şey yok.

Yorum yap

merhaba mach1 hocam,
        hizmetleriniz için tşk.
        sizden bir ricam var, modele göre girdiğimiz forumlarda,
        tüm programları sadece bir başlık altında toplanması çok güzel
        olcağı kanaatindeyim. Çalışmalar daha etkin olur. Herkes istediğini
        daha çabuk bulur. Resimli anlatım ve kullanma klavuzlarıda aynı şekilde
        olabilir, merak ve bilgi sahibi olmak isteyenler çabucak istediklerine ulaşabilirler.
        Tşk.

Yorum yap

tps ler outo olmuyor

son yazılım attım ama bir autoyu yapamadım...auto artı softcam mı atmakgerekiyor her gün....yoksa auto yapması mı gerekiyor...ayrıca card sharing den izlemek mümkün değilmi

Yorum yap

crow25 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
            son yazılım attım ama bir autoyu yapamadım...auto artı softcam mı atmakgerekiyor her gün....yoksa auto yapması mı gerekiyor...ayrıca card sharing den izlemek mümkün değilmi
            tps kanallarının üstünde bekle cıhaz auto yapar

Yorum yap

üstad ellerine sağlık verdiğin emekler içinde ayrıca teşekkürler

Yorum yap

merhaba
                ben bunu yüklerken genelde % 4-5 lerde duruyor deralarca denememe rağmen halledemedim
                yardımcı olursanız sevinirim

Yorum yap

arkadaşım yazılımdan bahsedersen şu adreste resimli anlatımı var
                  http://www.mach1digital.com/mach1for...ad.php?t=21909

resimli anlatımı newcamd1
                  http://www.mach1digital.com/mach1for...ad.php?t=29551
                  cardshare.mt2.cx bu adresi newcamd1 yaz kanallar çalışır kolay gelsin
                  DM500 - NEXT DISEQ MOTOR OFSET 90 cm ÇANAK LG 32 İNÇ LCD TV UYDULAR- DOGU-42°-39°-28.2°-26°-25.5°-19.2°-16°-13°-9°-7°-4.8°- BATI- 1°-4°-7°-30.0°-

Yorum yap

Anlattıgınız yeri gördüm de % 99 a gelmiyor
                    % 4-5 de kalıyor

Yorum yap

Pc bağlantında comunda sorun vardır 4-5 te kalmaz sorunsuz gider yazılım
                      Sorularınızı forumda ilgili cihaz ve hangi konuda ise o bölümlerde yazıp sorun arkadaşlar özel mesajlarda teknik konular sorular sormayın lütfen açık alanda sorunki herkes yanıtlayabilsin daha çok paylaşım olsun başkalarıda aynı soruyu soracak faydalanabilsin..

Tüm paylaşımlar test ve bilgi amaçlıdır herhangi bir sorumluluk kabul edilmez..

WeTekPlay1-2-Next Machina 3D-2000 HD Minix-Fta-HD Vu+ Ultimo-WeTekCore4K-Gigablue Quad Plus-Hiremco Turbo4K-S10-Next 64-Next 2071-Wifi-Hiremco Impala-Dreamstar A5-Hiremco Matrix-Hiremco GTV8plus-Next QPLAY 4K-Next Innova 4K..

CCcam Serverda 39 ile 30 batı arasındaki birçok uyduda 39d-36d-23.5d-19d-16d-13d-5d-1.9d-1batı-30 batı vs yabancı paket kanalları bulunmaktadır....

CCcam pay servera Üye olmak için sadece bana özel mesaj atıp bilgileri öğrenebilirsiniz

http://www.mach1digital.com/mach1forum/private.php?do=newpm&u=2

Depo
                      http://www.mach1digital.com/repo/

Next Yazılımları için
                      www.nextyazilim.com

Yorum yap

ellerine sağlık hocam tıkladım bende tıkladım

Yorum yap

ellerine sağlık çalışıyo baravo

caner1960 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                          Hocam emeğine teşekkür ederiz, ellerine, beynine sağlık:bravo:
                          evet olmuş arkadaşlar bişey sorcam bu yükledimiz sever için nemcat1 nemcat2 ve m,nemcat3 test varmı varsa yardımcı olurmusunuz şimdiden teşekkürler ha unutmadan yazılımlar ayda bırmı değişiyo adresler le birliktemi yoksa onşarda ayrımı değişiyo

Yorum yap

selam arkadaşlar.yeni 9000 ultra aldım.fakat internete bağlamayı şimdilik düşünmüyorum.haziran tps au yazılımını yüklesek internetsiz çalışırmı?ayrıca haziran tps au yazılımını yükledikten sonra sofcam atarsak yazılım çalışırmı?
                            şimdiden teşekkürederim.saygılar......

Yorum yap

ozanuslu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                              selam arkadaşlar.yeni 9000 ultra aldım.fakat internete bağlamayı şimdilik düşünmüyorum.haziran tps au yazılımını yüklesek internetsiz çalışırmı?ayrıca haziran tps au yazılımını yükledikten sonra sofcam atarsak yazılım çalışırmı?
                              şimdiden teşekkürederim.saygılar......
                              Evet çalışır yanlız serverden verilenleri izliyemezsin...
                              Vu Duo2- Next Machina 3D

Yorum yap

teşekkürler.birde yazılımdan sonra softcam atmamız au yazılımını etkilermi..
                                ilginiz için tekrar teşekkürler...

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X