• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Trabzonspor - Galatasaray

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Trabzonspor - Galatasaray

19.00 da maç being spor hd 1 den izlenebilir.

Trabzonspor 2-0 Galatasaray

Spor Toto Süper Lig'in 25. haftasında Trabzonspor sahasında Galatasaray'ı konuk etti. Mücadeleyi bordo mavili ekip 2-0 kazandı. Bu sonucun ardından Karadeniz ekibi, Süper Lig'in ikinci yarısında oynadığı 8 maçta 6 galibiyet ve 2 beraberlik almış oldu. Ersun Yanal'ın öğrencileri puanını 41 yaptı. Sarı kırmızılı takım 46 puanda 3. sıradaki yerinde kaldı. Tudor'un öğrencieri, ligin 26. haftasında Türk Telekom Arena'da Adanaspor'u konuk edecek. Fırtına ise, Çaykur Rizespor ile deplasmanda zorlu bir maça çıkacak.

Spor Toto Süper Lig’in 25. haftasında Trabzonspor ve Galatasaray, Medical Park Arena’da karşı karşıya geldi. Mücadelede hakem Halis Özkahya düdük çaldı. Maçtaki gol perdesini ev sahibi takım 23’te açtı. Sağ kanattan kullanılan köşe vuruşunda arka direkte boş kalan Castillo sert vurdu, çizgide Podolski’nin çıkarmak istediği topu önünde bulan Ndoye tek dokunuşla ağları sarstı: 1-0. İlk yarı bu skorla sona erdi.
    İkinci yarı golle başladı. 49’da maçta farkı 2’ye çıkaran sayı geldi. Sağ kanattan gelişen Trabzonspor atağında Pereira’nın bıraktığı topu Olcay nefis bir şekilde Yusuf Yazıcı’nın önüne bıraktı, genç oyuncu da kaleyi karşısına alır almaz nefis bir plaseyle topu ağlara yolladı: 2-0.
    65’te bordo mavili ekip 10 kişi kaldı. Birkaç dakika önce Bruma’yı düşürerek umut vadeden atağı kesmekten sarı kart gören Uğur Demirok, bu kez benzer pozisyonda Podolski’yi düşürdü ve ikinci sarı karttan kırmızı kartla oyun dışında kaldı. Kalan dakikalarda başka gol sesi çıkmadı. Trabzonspor sahadan 2-0 galip ayrıldı.
    Bu sonucun ardından Karadeniz ekibi, Süper Lig’in ikinci yarısında oynadığı 8 maçta 6 galibiyet ve 2 beraberlik almış oldu. Ersun Yanal’ın öğrencileri puanını 41 yaptı. Sarı kırmızılı takım 46 puanda 3. sıradaki yerinde kaldı. Tudor’un öğrencieri, ligin 26. haftasında Türk Telekom Arena’da Adanaspor’u konuk edecek. Fırtına ise, Çaykur Rizespor ile deplasmanda zorlu bir maça çıkacak.

İLK YARIDAN DAKİKALAR
    12. dakikada sağ kanattan Sneijder'in kullandığı serbest vuruşta arka direkte topla buluşan Cavanda’nın şutunda meşin yuvarlak auta çıktı.
    20. dakikada Tolga Ciğerci’nin pası ile ceza sahasının hemen dışında sol çaprazda topla buluşan Wesley Sneijder’in gelişine sert şutunda top üstten dışarı gitti.
    23. dakikada sağ kanattan Yusuf Yazıcı'nın kullandığı köşe atışında arka direkte Castillo'nun şutunda defansın uzaklaştırmaya çalıştığı topu altıpas içinde N'Doye filelere yolladı. 1-0.
    26. dakikada sağ kanattan Linnes'in ortasında ön direkte Selçuk'un kafa vuruşunda top kaleci Onur'da kaldı.
    45+2. dakikada sağ kanattan ceza sahasına sokulan Dame N’Doye’nin yerden pasında Yusuf Yazıcı’nın şutu yan direkten oyun alanına geri döndü.

İKİNCİ YARIDAN DAKİKALAR
    49. dakikada Olcay Şahan'ın yerden pasında ctopla buluşan Yusuf Yazıcı'nın ceza yayı üzerinden şutunda top yan direğe de çarparak filelerle buluştu. 2-0.
    58. dakikada ceza sahası içinde topla buluşan Yasin'in zayıf şutunda kaleci Onur, meşin yuvarlağı rahatlıkla kontrol etti.
    65. dakikada Uğur Demirok, Podolski'ye yaptığı faul sonrası hakem tarafından ikinci sarıdan kırmızı kartla cezalandırıldı.
    67. dakikada ceza sahası dışı sol çaprazından Selçuk'un kullandığı serbest vuruşta top auta çıktı.
    70. dakikada savunmadan seken topla ceza sahasının hemen dışında topla buluşan Josue'nin yerden şutunda top az farkla yandan dışarı gitti.
    85. dakikada sağ kanattan son çizgiye inen Yasin'in pasında bomboş durumda Sinan'ın şutunda top az farkla auta çıktı.

amkspor.sozcu.com.tr

TÜM KONULARIM ALINTIDIR YALNIZCA TANITIM VE BİLGİ AMAÇLIDIR...
    ----------------------------------

Redline Ts-7500 HD / Next 2000 HD Minix Internet Machina

Yorum yap

Tudor: Geçmişten gelen problemler var

Galatasaray Teknik Direktörü Igor Tudor, geçmişten gelen bir takım problemleri çözmeye uğraştıklarını söyledi.

Galatasaray Teknik Direktörü Igor Tudor, maç sonu açıklamalarda bulundu. Geçmişten gelen bazı problemleri çözmek için uğraştıklarını söyleyen Hırvat teknik adam, duran toplarda daha iyi olduklarını dile getirdi.
      Tudor yayıncı kuruluşa şu açıklamaları yaptı:
      Trabzonspor’u tebrik ederim. İki gol attılar, biz girdiğimiz pozisyonları değerlendiremedik. Sakat oyuncularımızın olmayışı bizi etkiledi. Zor bir hafta geçirdik. Diğer taraftan bazı başka problemlerimiz de var çözmemiz gereken. Ben buraya gelirken bunları bilerek gelmiştim.
      Duran toplarda daha iyiyiz. Son maçlarda burada daha iyi işler yapıyoruz. Rakip duran topa 5-6 oyuncuyla gelir. Trabzonspor 7 oyuncuyla geldi. Risk aldılar. Buna antrenmanda hazırlanmak kolay değil.
      Farklı sıkıntılar var. Dünden gelen sıkıntılar var. Farklı oyuncular, farklı oyuncu tipleri. Bunların üzerine giderek daha iyi olmamız gerek. Şu andaki durum bu.

amkspor.sozcu.com.tr

Yorum yap

Ersun Yanal’dan şampiyonluk mesajı

Trabzonspor'un teknik patronu Ersun Yanal, takımı gelecek sezon şampiyonluk hedefine yürüteceklerini ve bunun için hazırlandıklarını söyledi.

Trabzonspor Teknik Direktörü Ersun Yanal, gelecek sezon zirve yarışı yapacaklarını söyledi. Takımı gelecek sezona hazırladıklarını ifade eden Yanal, taktiksel planlarının tuttuğunu dile getirdi.
        Yanal, “Oyun içindeki üstünlük pozisyon, oyun oynama, rakibe karşı yaptığımız planların tutması. 10 kişi kalana kadar önde oynadı takım. Oyuncularıma taktiksel disipline bağlı kaldıkları için tebrik ediyorum. Bugün bir ilk yaşadık. Trabzonspor başka bir kulvarda koştu. Bu kulvar önümüzdeki Trabzonspor’un hedefi yolunda bir tutumdu. Taraftarları stadı doldurdukları için teşekkür ediyorum. Bundan sonrası önemli. Bu takım belirli bir misyonu üstlenecek ve zirvenin yarışçısı olacak. Bunu hedefliyoruz. ” diye konuştu.
        Rakiplerinin oyununu da öven Yanal, “Galatasaray takımı bugün eksikleri olsa da çok iyi mücadele ettiler. Bizim baskılarımızın olduğu biz zaman da iyi karşılık verdiler ve bu da futbolu güzelleştirdi. ” dedi.

amkspor.sozcu.com.tr

Yorum yap

Garry Rodrigues: İyi bir takım görüntüsü vermedik

Galatasaraylı futbolcu Garry Rodrigues, 2-0 kaybettikleri Trabzonspor maçının ardından konuştu.

Spor Toto Süper Lig’in 25. haftasında Galatasaray, deplasmanda Trabzonbspor’a 2-0 mağlup oldu. Maçtan sonra sarı kırmızılı oyuncu Garry Rodrigues, önemli değerlendirmelerde bulundu.
          Sarı kırmızılı futbolcu, “Bugün kötü günümüzdeydik. İyi bir takım görüntüsü vermedik. Son 2 maça bakarsanız, pozisyona giren bir Galatasaray vardı. Devam etmekten başka yapacağımız şey yok. Şimdi lig sonunu düşünmek anlamsız. Her maça ayrı olarak bakmalıyız” ifadelerini kullandı.

amkspor.sozcu.com.tr

Yorum yap

Olcay Şahan: Takımı gelecek sezona hazırlıyoruz

Trabzonspor futbolcu Olcay Şahan, Galatasaray maçının ardından yayıncı açıklamalarda bulundu.

Spor Toto Süper Lig’in 25. haftasında Trabzonspor, sahasında Galatasaray 2-0 yendi. Maçtan sonra bordo mavili futbolcu Olcay Şahan, önemli açıklamalarda bulundu.
            Olcay Şahan’ın açıklamaları şu şekilde:
            “Galibiyet serisini devam ettiremedik ama gol yememe serisini Galatasaray karşısında devam ettirmek istedik. 1. dakikadan itibaren bugün sadece Trabzonspor ve taraftarı vardı. Son yıllarda görmediğimiz bir atmosfer vardı. Stadımız tam kapasite doluydu. İnşallah böyle devam ederiz. İkinci yarıda bambaşka bir Trabzonspor görünüyor. Bu takımı gelecek sezona hazırlıyoruz. Hocamız ve başkanımız hazırlıyor. İnancımız böyle olursa gelecek sezon çok farklı bir Trabzonspor izlettireceğiz.”
            “HOCAM BANA ÇOK DESTEK OLUYOR”
            “Hocam çok konuşuyor benimle. Bana çok destek veriyor. O yüzden her şey daha kolay ve rahat oluyor benim için. Özgüvenimi arttırdı hocam. Ben de böyle bir takımın parçası olmaktan dolayı çok mutluyum.”

amkspor.sozcu.com.tr

Yorum yap

GS Top yekün istifa etsin,gençleri çıkarsalar en azından futbol seyrederdik.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
              X