• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next 2000 Super HDTV 7.9.2009 Yazılımı

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

Maalesef bendede serverda sürekli kopma oluyor. sık sık kanal dğiştirince makine kilitleniyor. çok can sıkıcı.
    Atlanta Hd Box. :bravo::bravo::bravo::bravo:

Stab hh120 Motor Ofset 120cm. 16 Uydu 5902 Tv 1265 Radyo .

UYDULAR-DOGU- 42°-39°-36°-28.2°-26.0°-23.0°-19.2°-16°-13°-10°-9°-7°-4.8°
    UYDULAR-BATI- 0.8°-4°-7°

Yorum yap

izleyiciyem Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      Maalesef bendede serverda sürekli kopma oluyor. sık sık kanal dğiştirince makine kilitleniyor. çok can sıkıcı.
      serverinde sorun vardır, benimki sorunsuz

Yorum yap

nds de donmalar oluyor digerleri biraz geç açıyor drembx a göre ama iyi. 2 cccam server aynı anda çalışmıyor hangini aktif edersk o calışıyor.

Yorum yap

Alıntı:
          Ukrayna tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
          flash bellekle yuklenen yeni soft yazilimini nereden yukleyebilirim.Ulasamiyorum.
          ilk sayfada var

"sadece digi tv oto paketi için özeldir bu uyduya çanağı olmayanlar kullanmasın" diye not dusulmus o yuzden soruyorum.Bu soft u kullanabilirmiyim

Yorum yap

sanırım farklı özellikler arayanlar için eklenmiş bir not o
            ilk sayfadaki yazılımı kullanıyorum sorun yok tavsiye ederim
            ayrıca next 2000 HD yazılımlarının hepsi usb ile güncellenebiliyor

Yorum yap

uysals Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
              serverinde sorun vardır, benimki sorunsuz
              Okadarda cahil değiliz arkadaş serverde sorun yok sorun yazılım, eski yazılımı yükledim sorun kalmadı.
              Atlanta Hd Box. :bravo::bravo::bravo::bravo:

Stab hh120 Motor Ofset 120cm. 16 Uydu 5902 Tv 1265 Radyo .

UYDULAR-DOGU- 42°-39°-36°-28.2°-26.0°-23.0°-19.2°-16°-13°-10°-9°-7°-4.8°
              UYDULAR-BATI- 0.8°-4°-7°

Yorum yap

ercizm Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                sanırım farklı özellikler arayanlar için eklenmiş bir not o
                ilk sayfadaki yazılımı kullanıyorum sorun yok tavsiye ederim
                ayrıca next 2000 HD yazılımlarının hepsi usb ile güncellenebiliyor

Tesekkurler, musterilerim sorun yasiyorlarmis bu yazilimda.Sorunu ogrenip yarin yazarim.Saygilar

Yorum yap

tesekkürler cevap için .basarılar.

Yorum yap

Next vs dreambox

Saygıdeğer arkadaşım MARCH1,TASARIM, TEAM, UZMAN, uzun zamandır sizin desteklerinizle aldığımız next cihazını buralara kadar getirdik fakat ne yazıkki ortalıkta dreambox furyası aldı başını gidiyor hatta kolon kutunun kolonunu bile yapmış lar ama gerçek şuki bu talebin server endeksli olduğudur. bu gün fuarda doktor nikiyle bu sitelere girip sizin gibi destek veren arkadaşımızla tanıştım kendisine nextin 17000 ve üzeri portlarda sorun yaşaması ve giderilmesi için rica ettim oda öyle bir zorunlulukları olmadığını fakat elinden geleni yapacağını söyledi, ama şu bir gerçekki elindeki nexti satıp yada takas edip dreamboxa giden gidene bu bir ticaretse nextin altta kalacağını ummuyorum. Saygılar

Yorum yap

abeskardes Nickli Üyeden Alıntı
                      Saygıdeğer arkadaşım MARCH1,TASARIM, TEAM, UZMAN, uzun zamandır sizin desteklerinizle aldığımız next cihazını buralara kadar getirdik fakat ne yazıkki ortalıkta dreambox furyası aldı başını gidiyor hatta kolon kutunun kolonunu bile yapmış lar ama gerçek şuki bu talebin server endeksli olduğudur. bu gün fuarda doktor nikiyle bu sitelere girip sizin gibi destek veren arkadaşımızla tanıştım kendisine nextin 17000 ve üzeri portlarda sorun yaşaması ve giderilmesi için rica ettim oda öyle bir zorunlulukları olmadığını fakat elinden geleni yapacağını söyledi, ama şu bir gerçekki elindeki nexti satıp yada takas edip dreamboxa giden gidene bu bir ticaretse nextin altta kalacağını ummuyorum. Saygılar
                      Peki bu mesajdan ne gibi bir sonuç çıkarmamız gerekiyor?

Yorum yap

Next vs dreambox

Sonuç cccam 17000 üzeri port sorunun mümkünse yapılması ve başarılarınızın devamı. Saygılar

Yorum yap

Buradan devam edin.
                          http://www.mach1digital.com/mach1for...d.php?p=425056

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                          X