Mach1 Digital Community

Geri Git   Mach1 Digital Community > Dijital Uydu Alıcıları (Receiver) > Next - NextStar

Forum içerisinde "Digiturk, D-Smart" gibi Yerli Platformları kapsayan, bunlarla ilgili "Kart paylaşım (Card Sharing), Iptv adresi , Key, Şifre, Dosya" içerikli her türlü açık alanda yazışma yasaktır ! Tespiti durumunda ilgili kişiler forumdan süresiz uzaklaştırılacaktır ve talep durumunda resmi mercilere bilgileri verilebilecektir lütfen bu konularda kurallara uyalım.
** SERVER ÜYELİK SÜRELERİ BİTENLER KAPATILDI YENİLEMEK İÇİN ÖZEL MESAJ ATIN** Cccam Özel Pay Server Hakkında Üyelik ve bilgi almak için buraya tıklayarak özel mesaj atabilirsiniz...Üyeliklerini yenileyen ve yeni üyelere artık 2 farklı CCcam server verilmektedir..
** IPTV+ CCcam Server Hakkında Üyelik ve bilgi almak için** buraya tıklayarak özel mesaj atabilirsiniz...

Eski 01-03-2007, 23:26   #1
nottinghill15
Yeni Üye

Üye No: 46862
Giriş: 01-03-2007

Question Hepsi bir arada?

Öncelikle forumda yeni olduğumu belirtmek istiyorum, kendi çapımda next dışında bi marka uydu alıcımla emu yazılımlarını yükleyip geç çıkan yazılımlara rağmen bi şekilde bugüne kadar sabrettim. Profesyonelce ilgilenemediğim için sizlere danışmak istedim. Forumda araştırmalarımla Next 2000 serisi bi uydu alıcı satın almaya karar verdim ama püf noktalarını bilmediğim için yardımlarınızı bekliyorum.
1. Usb girişli olmalı (eğer mümkünse bilgisayara kayıt yapabilmeliyim)
2. Apartmanda ortak çanak kullandığımız için güçlü bi çekim seviyesi olmalı
3. LCD ve plazma bağlantı uyumu olmalı
4. Extra kanal izleme olanağı (fullx veya benzeri kanalları doğrudan alabilen yada mümkünse kart kullanmadan card share uygulayabileceğim)
5. Belgesel ve arasıra erotik yayınlar için kullanıyorum sadece ama yinede receiver larla ilgilenmekten zevk alan bi kullanıcıyım, umarım sizi sıkmadım, şimdiden teşekkürler
nottinghill15 is offline   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 01-03-2007, 23:35   #2
tako 2000
Deneyimli Üye

tako 2000 kullanıcısının avatarı

Üye No: 3131
Giriş: 07-12-2005

Uydu Alıcısı: 9000 cı,2000 cıs super plus goldmaster 57000 cı starcom 225 cı starsat 650 cı Fırecreypt Dragon

Kart Paylaşımı: Next 2000 cıs süper plus usb,Gbox Fırecreypt Dragon ccam ve gbox

Alıntı:
nottinghill15 tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
Öncelikle forumda yeni olduğumu belirtmek istiyorum, kendi çapımda next dışında bi marka uydu alıcımla emu yazılımlarını yükleyip geç çıkan yazılımlara rağmen bi şekilde bugüne kadar sabrettim. Profesyonelce ilgilenemediğim için sizlere danışmak istedim. Forumda araştırmalarımla Next 2000 serisi bi uydu alıcı satın almaya karar verdim ama püf noktalarını bilmediğim için yardımlarınızı bekliyorum.
1. Usb girişli olmalı (eğer mümkünse bilgisayara kayıt yapabilmeliyim)
2. Apartmanda ortak çanak kullandığımız için güçlü bi çekim seviyesi olmalı
3. LCD ve plazma bağlantı uyumu olmalı
4. Extra kanal izleme olanağı (fullx veya benzeri kanalları doğrudan alabilen yada mümkünse kart kullanmadan card share uygulayabileceğim)
5. Belgesel ve arasıra erotik yayınlar için kullanıyorum sadece ama yinede receiver larla ilgilenmekten zevk alan bi kullanıcıyım, umarım sizi sıkmadım, şimdiden teşekkürler
foruma yeni katıldıgın için öncelikle hoş geldin cihazında olmasını istedigin özellikleri belirtmişsin 4 .sorun hariç aradıgın bütün özellikler next receıverlarda mevcuttur 2000 cıs super pulus mükemmel bir cihazdır 4 nolu istegini ben 2000 kullanmadıgım için o konuda bilgiyi sayın hocalarımız daha iyi verir ama şu kesin inan next in hangi modeli alırsan al yolda kalmazsın çünkü sayın mach1 hoca oldugu müddetçe yolumuz daima açıktır
________________________________________________________________________________
Bu Günü Düşünürüm,Dün Geçti,Yarın varmı? Gençligime'de Güvenmem,Ölen Hep İhtiyarmı?

TAKO 2000 DEN FORUM DOSTLARINA SEVGİLER
tako 2000 is offline   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 01-03-2007, 23:39   #3
nottinghill15
Yeni Üye

Varsayılan Şaşırdım..

Hoşbulduk tako 2000 kardeş. Aslında bu kadar çabuk bi yanıt beklemiyordum, açıkçası çok şaşırdım, ilgilenmene sevindim önerin benim düşüncemle aynı, teşekkür ederim
Eski 02-03-2007, 10:11   #4
nottinghill15
Yeni Üye

Varsayılan Çelişkili 2 model

Tam isimlerini yazıyorum özelliklerinede baktım sanırım isim çok benziyor ama ürünler farklı 2 modeli simgeliyor !!!
Next 2000 CIS Super Plus USB
Next YE 2000 CIS Super Plus (USB)
Eğer bunlar farklı 2 modelse önerilen hangisi?
Eski 02-03-2007, 11:33   #5
Tasarım
Administrator

Tasarım kullanıcısının avatarı

Üye No: 40
Giriş: 31-10-2005

Uydu Alıcısı: YE-2000 INTERNET MACHINA™ & YE-2000 MACHINA 3D™ & Next 64™

Kart Paylaşımı: Cccam & Ip TV

Her ikiside aynı model receiver. CIS larda 1 direk kart ve 1 modül girişi vardır. Aynı receivere şuan kendim kullanıyorum.
________________________________________________________________________________
Tasarım is online now   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 02-03-2007, 18:32   #6
mach1
Forum Leader

mach1 kullanıcısının avatarı

Üye No: 1
Giriş: 31-10-2005

Uydu Alıcısı: Machina 3D Vu+ Duo2 WeTek-Play Gigablue Quad Plus/X1

Kart Paylaşımı: CCcam-Newcamd

Usb özelliği pc kayıt için değil onu not düşelim yazılım atma softcam atma mp3 dinleme ve resim bakmak için. Pcye kayıt yapan modem landan vlc tool ile 9000 ultra modelidir...Share konusuda pluslar comporttan pc ile share yapar 9000 ultra direkt landan pc siz yapar ona göre kararını verirsin...
Sorularınızı forumda ilgili cihaz ve hangi konuda ise o bölümlerde yazıp sorun arkadaşlar özel mesajlarda teknik konular sorular sormayın lütfen açık alanda sorunki herkes yanıtlayabilsin daha çok paylaşım olsun başkalarıda aynı soruyu soracak faydalanabilsin..

WeTekPlay2 -Next Machina 3D 2000 HD Minix Vu+ Ultimo- WeTekPlay -WeTekCore4K Gigablue X1- Gigablue Quad Plus
Next 2000 HD Arnix FiberIptv-Arius-Hiremco Turbo

CCcam Serverda 39 ile 30 batı arasındaki birçok uyduda 39d-23.5d-19d-16d-13d-5d-1.9-15b-30b vs yabancı paket kanalları bulunmaktadır....

CCcam pay servera Üye olmak için sadece bana özel mesaj atıp bilgileri öğrenebilirsiniz

http://www.mach1digital.com/mach1for...p?do=newpm&u=1
IPTV server desteği için forumda iptv bölümündeki arkadaşlara bakın bana pm atmayın

http://www.mach1digital.com/mach1for...ewpost&t=71472

WeTek Depo
http://wetektr.com/WeTek/index.php
WeTek E2 Depo
http://wetektr.com/WeTek/index.php?d=Enigma2

Next Yazılımları için
www.nextyazilim.com
www.nextservis.com

mach1 is offline   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 02-03-2007, 22:26   #7
nottinghill15
Yeni Üye

Belki konuyu uzatıyorum ama affınıza sığınarak devam ediyorum. Next Ye-9000 XCAM Ultra modeli ile bilgisayardan izleme imkanıda var mı acaba, ayrıca aynı zamanda hem tv hem de bilgisayardan izlenebiliyor mu, son olarakta kayıt yapmak için yada bilgisayardan izleyebilmek için pc de ayrı bir aparata gerek duyuluyor mu tv kartı yada benzeri bi aparat gibi?
Eski 03-03-2007, 16:35   #8
doktor
Manager

doktor kullanıcısının avatarı

Üye No: 578
Giriş: 07-11-2005

Uydu Alıcısı: Machina 3D

Aynı anda hem tvde kanalı izlerken hemde vlc programı ile pc de seyrediliyor evet landan ethernet kablosu ile başka parçaya gerek yok
doktor is offline   Alıntı Yaparak Cevapla
Yanıtla

Konu Araçları
Görünüm Modları

Forumdaki Yetkileriniz
Konu açma yetkiniz yok
Konularda cevap yazma yetkiniz yok
Eklenti yükleme yetkiniz yok
Kendi mesajlarınızı düzenleme yetkiniz yok

BB code is Açık
SimgelerAçık
[IMG] kodu Açık