• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

turksatta sinyal %70 kalite %10 neden?

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• turksatta sinyal %70 kalite %10 neden?

makina cx super plus usb en son yazılımı 110a yı yükledim taratma yapmadım (fabrikasyon ayarlara dönüp tekrar taratmam mı gerekiyo?) bazen tv8 atav avrupa kısa süreli sinyal yo diyor.
    ve hotbird %70e%70 iken turksat %70e%10 olmus diseq A da neden acaba?

yeni yazılımı yüklemeden önce sorun yoktu yani sinyal sorunu hiç olmamıştı. kanal geçiş duraksaması geçer diye yükledim ama oda zaten aynı çözülmemiş...

Yorum yap

@oguzdag Cıhazınıza aıt olan yazılımı atıktan sonra mutlaka ve mutlaka KOMPLE RESET cekmek zorundasınız atığiniz yazılım cıhazınıza tabırı rıcaızse tam oturması icin ok şimdiden kolay gelsın iyi seyirler.

Yorum yap

komple reset nasıl çekiliyor

Yorum yap

oguzdag Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
          komple reset nasıl çekiliyor
          Arkadaşım MENÜ Kısımlarından FABRİKA AYARLARI nı okeyle sana eminmi
          siniz diye soracaktır. EVET olarak OKEYLE böylece komple RESET atmış olursun...
          MACHİNA - 3-D
          8 Lİ DAYZEK = TÜRKSAT + HOTBİRD + ( Tek Lnb İle 7*W3 + EUROBİRD 9* ) + ASTRA 19* + EUTELSAT 16* + THOR 0.8* + ASTRA 23*5 + HELLAS SAT 39*
          PHILIPS 7665 LED TV... PHILIPS ALTIN UÇLU HDMI KABLO.
          TTNET İNTERNET + AİRTİES 5442 ( 300 MBPS KABLOSUZ MODEM.) UYDU BULUCU:SATFİNDER 3-HD

Yorum yap

menuden fabrıka ayarı bölumune gel komple sıl

Yorum yap

oguzdag Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
              makina cx super plus usb en son yazılımı 110a yı yükledim taratma yapmadım (fabrikasyon ayarlara dönüp tekrar taratmam mı gerekiyo?) bazen tv8 atav avrupa kısa süreli sinyal yo diyor.
              ve hotbird %70e%70 iken turksat %70e%10 olmus diseq A da neden acaba?
              burayı incele

Yorum yap

Hazırlanıyor...
              X