• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next 9000 Ultra 1.2.2007 Tps Yazılımı

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• 20 aralık yazılımını nereden bulabilirim yardım lütfen

Yorum yap

• avcı43 Nickli Üyeden Alıntı
      20 aralık yazılımını nereden bulabilirim yardım lütfen
      20aralık varmıydı tam bilmiyorum ama 29 aralık burda http://www.mach1digital.com/mach1for...=23802&page=21 bu kadar eski yazılım ne işe yarayacak

Yorum yap

• 2.1 yapmak için power önerdi saygılar

Yorum yap

• 9 ve 0 yan yana olduğu için karışmış doğrusu 29 aralık tır tf+530 normal yazılım değildir ethernet üzerinden versiyon güncellemesi yapılır
          aramanıza gerek yok buradaki linke bakın size lazım olan herşey burada mevcut
          http://www.mach1digital.com/mach1for...&postcount=348

sevgiler.

Yorum yap

• sizi çok üzdüm ve uğraştırdım affedin ethernet üzerinden güncelleme yapın diyorsunuz çok uğraştım yapamadım nasıl yapılıyor?ağ adres ayarlarını giremiyorum kablom sağlam problem neyapacağımı bilmemem galiba verdiğiniz linkte resimli yükleme çıkmıyor n/v version 1.2 c 12/06/2006 zur: zur: zur: ilginize çok teşekkürler

Yorum yap

• avcı43 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
              sizi çok üzdüm ve uğraştırdım affedin ethernet üzerinden güncelleme yapın diyorsunuz çok uğraştım yapamadım nasıl yapılıyor?ağ adres ayarlarını giremiyorum kablom sağlam problem neyapacağımı bilmemem galiba verdiğiniz linkte resimli yükleme çıkmıyor n/v version 1.2 c 12/06/2006 zur: zur: zur: ilginize çok teşekkürler
              arkadaşım buranın 1 nolu mesajına bakarsan aradıgını bulursun saygılar http://www.mach1digital.com/mach1for...=17799&page=10

Yorum yap

• avcı43 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                sizi çok üzdüm ve uğraştırdım affedin ethernet üzerinden güncelleme yapın diyorsunuz çok uğraştım yapamadım nasıl yapılıyor?ağ adres ayarlarını giremiyorum kablom sağlam problem neyapacağımı bilmemem galiba verdiğiniz linkte resimli yükleme çıkmıyor n/v version 1.2 c 12/06/2006 zur: zur: zur: ilginize çok teşekkürler
                verdiğim link te tf530 güncelleme resimli anlatımını indirin o dosyada resimli anlatım mevcut ;

sevgiler.

Yorum yap

• benim pc de adobe reader yok indirmek ücretlimi 2.1 yapmak için gerekliymiş yüklesem herhangi bir problem yaşarmıyım her konuda teşekkürler

Yorum yap

• ücretli değil buradan indirebilirsiniz
                    http://ardownload.adobe.com/pub/adob...5_tur_full.exe

saygılar.

Yorum yap

• teşekkürler usta ilginize hayranım ustalar olmasa çıraklar napardı

Yorum yap

• powerby Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                        verdiğim link te tf530 güncelleme resimli anlatımını indirin o dosyada resimli anlatım mevcut ;

sevgiler.
                        cihaz ip adresini doğru almıyor cihaza önceden ip yüklenmiş 192.168.168.100 ethernet kablosunu çıkartıyorum yinede o ip silinmiyor dhcp found failed diyor cihaz ip i otomatik alması gerekmiyormu tavsiye edilen ip 192.168.001.003 yöntem in üstündeki ip i değiştirebilirmiyiz

Yorum yap

• tavisiye edilen diye bir ip no olamaz 192.168.168.100 bu ip no bağlantınızda sorun olduğunu gösterir cihazın kablosunu modemde farklı portlarda deneyin dhcp de tamam deyince farklı ip no alması lazım bir şekilde yoksa bağlantı sağlayamazsınız bilginiz olsun ;

sevgiler.

Yorum yap

• teşekkürler kabloyu değiştireceğim oda olmazsa cihazı yapacak bişey kalmadı.saygılar

Yorum yap

• powerby Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                              tavisiye edilen diye bir ip no olamaz 192.168.168.100 bu ip no bağlantınızda sorun olduğunu gösterir cihazın kablosunu modemde farklı portlarda deneyin dhcp de tamam deyince farklı ip no alması lazım bir şekilde yoksa bağlantı sağlayamazsınız bilginiz olsun ;

sevgiler.
                              sevgili pover kardeşim ip noyu neyaptıysam almıyor problem cihazda olabilirmi?yazdıklarını aynen uyguladım portu kabloyu değiştirdim yine aynı yardımcı olurmusun saygılar
                              es:

Yorum yap

• sistem bilgisinden N/W versiyona bakın gözüküyorsa cihazda sorun yok tur bağlantıda mutlaka sorun olmalı kotrol edin mutlaka bir yerde atladığınız bir yer vardır ;

sevgiler.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X