• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

topfield tf3000fi için yardım

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

baska bir pcde deneme imkanın varsa bir dene bakalım boyle bir sorunla daha once hiç karsilasmadim simdiye dek link verdigim yazilimlar cihaza uygun yazilimlardir bir yerde bir sorun var sanirim pc kaynaklidir sorun...

Yorum yap

mutombo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      baska bir pcde deneme imkanın varsa bir dene bakalım boyle bir sorunla daha once hiç karsilasmadim simdiye dek link verdigim yazilimlar cihaza uygun yazilimlardir bir yerde bir sorun var sanirim pc kaynaklidir sorun...
      acaba rs232 kablosundan kaynaklanıyo olabilirmi....ama o kablo ilede next marka cihazıma yazılım atabiliyorum bir hata vermiyor...başka bir bilgisayardada deneme şansım şu an yok....ilgin için teşekkür ederim

Yorum yap

kardeş dönüştürücü yazıımını yüktleye bidim ama bu seferde SAT-4100FTA-12V-08-06-2007.tfd yazılımı yüklenmiyor...

Yorum yap

tamam sorunu çözdüm ...çok teşekkürler mutombo...

Yorum yap

ok sorunu cozmene sevindim dostum...

tpsleri seyredebilmek için 10873 v 27500 frekansi üzerinde (france 4-5,ushuaia kanllari...) kırmızı f1 tusuna bas eveti okeyle complete yazisini gorunce exit ile çik....

key menusune girebilmek için menu+sistem bilgisi üzerinde iken 121 tusla edit code+ok tusla kirmizi f1 tusu ile sistem içinde dolas (viacces-irdeto-nagra....)polsatlar için nagra2 bolumune gel ve guncel keyleri gir eger astra canagin varsa d+ larida nagra2 kismina guncel key girerek seyredebilirsin...selamlar.....

Yorum yap

ok sorunu cozmene sevindim dostum...

tpsleri seyredebilmek için 10873 v 27500 frekansi üzerinde (france 4-5,ushuaia kanllari...) kırmızı f1 tusuna bas eveti okeyle complete yazisini gorunce exit ile çik....

key menusune girebilmek için menu+sistem bilgisi üzerinde iken 121 tusla edit code+ok tusla kirmizi f1 tusu ile sistem içinde dolas (viacces-irdeto-nagra....)polsatlar için nagra2 bolumune gel ve guncel keyleri gir eger astra canagin varsa d+ larida nagra2 kismina guncel key girerek seyredebilirsin...selamlar.....

dediğin kanala geliyorum kırmızı tuşa basınca audio lisanı, alt yazı lisani, teleteks lisanıbölümü açılıyor...dedğiniz gibi keyleri güncelleyemedim

Yorum yap

bahsettigin ayarlarin kirmizi f1 tusunda olmasi ilginc yaw kumandami farkli acaba cünkü soyledigin ayarlar için 2 adet tus mevcut uk de zaten...

Yorum yap

bahsettigin ayarlarin kirmizi f1 tusunda olmasi ilginc yaw kumandami farkli acaba cünkü soyledigin ayarlar için 2 adet tus mevcut uk de zaten...
                  çokeski bir cihaz topfield çeklindeykende kırmızı tuşa basınca bumenü açılıyordu gm 4150 yeçevirincede aynı menü açılmaya devam etti...

Yorum yap

ukden diger tuslarada bas neticede tps update destekli emu var cihazda bir sekilde 'tps key download' menusu ekrana cikması gerekiyor....selamlar....

sonuc alamazsan uk degistirmen gerekir yada next cihazi kullan daha iyi bence ....

Yorum yap

ukden diger tuslarada bas neticede tps update destekli emu var cihazda bir sekilde 'tps key download' menusu ekrana cikması gerekiyor....selamlar....

sonuc alamazsan uk degistirmen gerekir yada next cihazi kullan daha iyi bence ....
                      uk ne demek onu anlamadım...genelde nexti kullanıyorum zaten ama bundada hazır olsun istemiştim

Yorum yap

uzaktan kumandayi kastetmistim...selamlar...

Yorum yap

uzaktan kumandayi kastetmistim...selamlar...
                          kumandada bütün tuşalara bastım ama sonuç alamadım

Yorum yap

mutombo ben gm ye çevirdiğim bu cihazı tekrar topfield tf300fi a çevirebilirmiyim

Yorum yap

çevirebilirsin ama bence bir kumanda al cihaza kullan yazilim gayet güzel calisiyor tek eksik astra premire tplerinden sinyal alan arkadaslarin seyredememesi...

Yorum yap

çevirebilirsin ama bence bir kumanda al cihaza kullan yazilim gayet güzel calisiyor tek eksik astra premire tplerinden sinyal alan arkadaslarin seyredememesi...

yazılımı yükleyene kadar hiç bir sorunum yoktu ama şu an diseq sorunu yaşıyorum servise sordum attığın yazılımdan kaynaklanıyodur dedi bende tekrareski haline çevirmek istedim
                                sorunumuda kısaca özetleyim belki yardımcı olabilirsin:
                                ben 2 tane cihaz kullanıyorumbiri nex diğeri topfield bütün ayarları yaptım next te herşey normal topfielte eğer türksattan bir kanal üzerindeyken multisionlar ve
                                birkaç kanal göstermiyo cihazı kapatınca gösteriyo eğer topfield de hotbird uydusunda bir kanalda bırakırsam nextte türksattaki kanallarda sinyal olmuyoama hotbird teki kanallar çok iyi gösteriyo..
                                bu sorun hakkında bir çözüm önerin varmı acaba

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X