• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Dreambox 7020 serisi

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Dreambox 7020 serisi

Degerli Arkadaslarim
    Sizlerle paylasmak istedigim Dreambox 7020 serisi üzerine duyduklarim :

1= 7020 s ( ilk cikan seri )
    olabilecek Problemleri (kesin bir sey yok belki 200 tanede 1 olabilecek problemler) :
    - Tuner Problemi ( Tuner Philips, lnb girisi yukardan )
    --internet baglanti problemi ( cok yavas calisiyor )
    ---takilan modülleri tanimiyor ( bazilarini,hepsini degil)

2= 7020 s ( ikinci cikan seri,seri numarasi 64******** den basliyan)
    olabilecek Problemleri (kesin bir sey yok belki 200 tanede 1 olabilecek problemler) :
    - Tuner problemi giderildi,degistirildi ( Tuner Alps-s ,lnb girisi alttan )
    --internet baglanti problemi giderildi ( iki prozessör degistirildi )
    ---takilan modülleri tanimiyor ( bazilarini,hepsini degil )

3= 7020 si ( ücüncü cikan seri,seri numarasi 6B******** den basliyan
    su an icin hic bir problem yok.
    -Tuner degistirildi ( Tuner Alps-s ,lnb girisi üstten )
    --internet problemi yok
    ---modül problemi tamamen giderildi.

Yani sizin anliyacaginiz su an satin alacaginiz makinalar su an icin problemsiz.

ileride baska bir seyler duyarsam yine sizlerle paylasagimdan hic süpheniz olmasin.

Adanali

Valla benimkinin seri nosu 63..... ile başlıyor ne tuneri philips nede o bahsettiğiniz sorunlar mevcut..?
    bilgi kaynağınız nedir?

Yorum yap

Pride
      Degerli Arkadasim
      Ben Avrupada yasiyorum ve bir cok sat-freak forumlarina üyeyim,devamli okuyorum.
      Hatta hatirlarsaniz benim dream 7020 de display problemi vardi,tamir oldu ve simdilik iyi calisiyor.

Yukardaki yazimda sadece olabilecek problemlerden bahsettim 200 tanede bir tane falan diye,bu demek degilki sizin makinanizda bu katagoriye giriyor.

Benim dream 7020 de 64****** seri numarali enteresandir display problemi cikti,ama bu problem belkide 1000 de bir olmustur,bununla ilgili pek fazla bir sey yazilmiyor ( o yüzden hatirlarsaniz foruma yazmistim)

Görüsmek üzere...

Adanali

Yorum yap

Merhaba adanalı elbette hatırlıyorum.. Serilere göre ille şu tuner vs. vs. olacağını sanmıyorum.
        Alps tunerli 63... ile başlayan ve o sorunların hiçbirisinin olmadığı ,11 aydan bu yana kullanıyor olduğum bir dreambox 7020 sahip olduğumu yazdım.

Yorum yap

Pride
          Degerli Arkadasim

Ne mutlu sana senin makina bu katogoriye ait degil.

Aslinda benim makinada tikir tikir calisiyor,bir arizasi displaydi oda bitti.

7020 serisi su an en düzgün calisan makina.
          -Hangi image olursa olsun iyi cevap veriyor.
          -Internet baglanti yönünden süper calisiyor.
          -Software`leri yeterince var ve hala destek görüyor.
          -Günümüzün populer sistemine (card-sharing) ayak uyduruyor.
          Daha neler neler saymakla bitmez.

Görüsmek üzere...
          Adanali

Yorum yap

Arkadaşım bende avrupadan aldığım dreambox 7020 ve içinde philips tuner var 1 yıldır kullanıyorum hiçbir problemle karşılaşmadım.Mersedes gibi çalışıyor.Belki sana denk gelmiştir...
            Vu Duo2- Next Machina 3D

Yorum yap

bende 7025 kullanıcıyım bir sene olacak cihazı kullanılı ancak benim cihazın tuneri made in chine yazıyor yani çin malı zamanında ucuzi bi fiyata almıştım çünkü

Yorum yap

Hazırlanıyor...
              X