• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next YE-2000 cis Super Plus Qnec USB li Model (Siyah ve Gri)

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Next YE-2000 cis Super Plus Qnec USB li Model (Siyah ve Gri)

Selamlar tüm forumdaki herkese

Bende 2000 cis super plus Gri model var usb li olan yani...
    Dün Media Markt a gittim fiyatlar ne duruma gelmiş diye, oradaki personel
    bana benim cihaz diye simsiyah bir şey gösterdiler evirdim çevirdim
    yol bulamadım :S
    sadece kasa değişikliği mi yoksa ciddi olarak teknik bir fark mı var?
    Yardımcı olursanız memnun olurum...
    Sıradaki gözde cihazım 2000 HD TV bu arada...
    Impax türü cihazlar gibi onda da ethernet var, yoksa işletim sistemi mi var
    bir bilen varsa memnun olurum... Tavsiye edermisiniz ?
    iyi çalışmalar...
    DÜNYA SULTAN SÜLEYMAN A BİLE KALMADI
    KAHPELER İSTEDİKLERİ KADAR UĞRAŞSALARDA KAHPELİKTEN BAŞKA BİRŞEY YAPAMAYACAKLAR

gri seri ile siyah seri arasındaki fark kart okuyucularının ve kasanın farklı olmasıdır bu daha öncede dile getirildi..
    siyah modeller elektronik bir market için üretilen modellerdir diğer gri seri ise piyasa için üretilmiştir
    2000 HD TV nin e-sata girişli yeni modelinide tercih edebilirsin ancak içinde linux tarzı bir işletim sistemi yoktur..

Yorum yap

G-Force Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      gri seri ile siyah seri arasındaki fark kart okuyucularının ve kasanın farklı olmasıdır bu daha öncede dile getirildi..
      siyah modeller elektronik bir market için üretilen modellerdir diğer gri seri ise piyasa için üretilmiştir
      2000 HD TV nin e-sata girişli yeni modelinide tercih edebilirsin ancak içinde linux tarzı bir işletim sistemi yoktur..
      Teşekkürler G-Force, her zaman oradasın bunu hissetmek güzel
      DÜNYA SULTAN SÜLEYMAN A BİLE KALMADI
      KAHPELER İSTEDİKLERİ KADAR UĞRAŞSALARDA KAHPELİKTEN BAŞKA BİRŞEY YAPAMAYACAKLAR

Yorum yap

Hazırlanıyor...
      X