• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

next 8000 xcam de yasal dt

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• next 8000 xcam de yasal dt

dostlar,yasal dt üyesi kartını next8000 x cam e takar seyrederse karta birşey olur mu,bir sakıncası var mı bilen var mı

Öncelikle foruma hoşgeldiniz. Konu uygun bölüme kaydırıldı. 8000'lerde yasal kartınızı rahatça kullanabilirsiniz bir sorun olmaz.
    kolay gelsin

Yorum yap

slm
      dostum yalnız dt şifre değiştirdiği zaman sorun yaşayabilirsin.onuda dikkate al derim.çünkü key update sorunlu oluyor.kısacası orj dt box gibi olmaz.bende 8000 xcam kullanıcısıyım fakat bendede dt var vede aynı sorunu yaşıyorum.bu soruna yazılımcı arkadaşlar biraz özen gösterseler iyi olacak.burdan ilgili arkadaşlarada bir çağrı olsun şu olaya bir el atsınlar.mümkün ise bir iyileştirme yapsınlar.
      hepinize saygılar
      herkez birgün bjk li olacak

Yorum yap

bendede dt war next 8000xcamde sorun yaşamıyorum

orası doğrudur orjinal DT cihazı kadar olamaz ama ...

ben maçları sorunsuz bir şekilde seyrediyordum ilk yarı sezonun

bakalım 2. yarıda nasıl olacak ama sorun çıkacağını sanmıyorum

Yorum yap

Sorunsuz olarak kullanmak icin yapacak tek sey DT kendi Kutusu yada Receiver olup Turksat uzeriden uyelik alan musterilere verdikleri Modulleri arkadaslar..

Yorum yap

bende modülle beraber sorunsuz izliyorum lig tv ve ailecek pakedini. şuana kadar hiç sorun yaşamadım. ekranın kapalı şifreli halini bile hiç görmedim. cihaz sürekli açık ve hemen update oluyor demekki. kendi orjinal cyrptoworks modülü ile kullanın ca bir sorun yok

Yorum yap

Ben extra paket üyesiyim film paketlerinde auda bir sorun olmuyor maçları bilmiyorum ama ona üye değilim...
              Sorularınızı forumda ilgili cihaz ve hangi konuda ise o bölümlerde yazıp sorun arkadaşlar özel mesajlarda teknik konular sorular sormayın lütfen açık alanda sorunki herkes yanıtlayabilsin daha çok paylaşım olsun başkalarıda aynı soruyu soracak faydalanabilsin..

Tüm paylaşımlar test ve bilgi amaçlıdır herhangi bir sorumluluk kabul edilmez..

WeTekPlay1-2-Next Machina 3D-2000 HD Minix-Fta-HD Vu+ Ultimo-WeTekCore4K-Gigablue Quad Plus-Hiremco Turbo4K-S10-Next 64-Next 2071-Wifi-Hiremco Impala-Dreamstar A5-Hiremco Matrix-Hiremco GTV8plus-Next QPLAY 4K-Next Innova 4K..

CCcam Serverda 39 ile 30 batı arasındaki birçok uyduda 39d-36d-23.5d-19d-16d-13d-5d-1.9d-1batı-30 batı vs yabancı paket kanalları bulunmaktadır....

CCcam pay servera Üye olmak için sadece bana özel mesaj atıp bilgileri öğrenebilirsiniz

http://www.mach1digital.com/mach1forum/private.php?do=newpm&u=2

Depo
              http://www.mach1digital.com/repo/

Next Yazılımları için
              www.nextyazilim.com

Yorum yap

mach1 Nickli Üyeden Alıntı
                Ben extra paket üyesiyim film paketlerinde auda bir sorun olmuyor maçları bilmiyorum ama ona üye değilim...
                hocam mac baslarında yada devre aralarında ligtv de sorun oluyor auto yapmıyor 8000 ama orginal modul icinde beklettigin zaman tekrar aktif oluyor..

Yorum yap

Hele Hele cihazı 2 ila 3 gün kullanma ki genelde bu 8000 Plus için söz konusu.
                  Tüm gün beklettiğim halde DT açılmıyor...Bizzat yaşadım.Pederle az papaz olmadık..Bi şu işi beceremedin diye yemedğim fırça kalmadı
                  Xcam da modüle soktuktan sonra bir kac dakika sonra çalışmaya başlıyor DT.

Yorum yap

Selam Benim cihazda Next 8000 XCAM ve ligtv var ,geçen sene de aynı sorun vardı ki 2004 senesi için söylüyorum .!! DT yetkilileri servisinden update edilmiş bir modül vermişlerdi, ve sorun yoktu ama bu sezon yine aynı sorun devam ediyor ki modül ü yine degiştirdiler sonuç yine hüsran (
                    Bu arada ben Next üreticilerine yolladıgım mailde bu sorunu ilettim..! Yetkililerden aldıgım bilgi şu :2. yarıda yaklaşık 7 kere key değişmektedir.,cihazla ilgili bir sorun değildir,maç sonrasında normale dönmektedir,dt ile sorun görüşülmektedir.. Beklemekten başka çare yok sanırım..!!

Yorum yap

Sağlam bir modülle, 8000Xcamda güncel yazılımla modül kullanarak gayet sorunsuz izlenebilmekte.! Sanırım şanssızlığın modüllerde.modülsüz olarak sürekli her gün DT izlersen sorun kalmaz.Kartın update eder Fakat bazen mac aralarında gidebiliyor.o zaman daha cabuk acılmasını istersen modülle izlemeni tavsiye ederim.

Yorum yap

eaglepaw arkadaşım sizin versiyon 1.3 sanırım, ama benim cihazın ki 1.1 acaba sorun versiyon danmı kaynaklanıyor .? Acaba versiyon nasıl yükseltilir ?

Yorum yap

a_ZACAR Nickli Üyeden Alıntı
                          eaglepaw arkadaşım sizin versiyon 1.3 sanırım, ama benim cihazın ki 1.1 acaba sorun versiyon danmı kaynaklanıyor .? Acaba versiyon nasıl yükseltilir ?
                          Eaglepawa sormuşsun ama bende cevap vermek isterim sorun boot versiyonunla hiç bir alakası yok.olay yukarıdada izzah ettiğim gibi modül veya cihazın kartı güncelleyememesinden kaynaklanıyor.
                          Versiyon yükseltmesi yapılmakta. Fakat deneyimli servis yetkililerinin yapabileceği bir iş bu.Amatörce yapılması cihaz açısından uygun değil

Yorum yap

ye xcam 8000 lg

ben romanyada ikamet etmekteyim ligtv e uye oldum ilk iki ay sorunsuz seyrettim fakat son bir aydir kart calismiyor burdaki yetkili arkadas receiveri guncellemem gerktigini soyledi ( ye xcam 8000 ) 4.01.06 tarihli yazilimi yukledim yarim saat acmasini bekledim fakat bir sey degismedi modul mu almam gerekiyor yoksa orjinal dt cihazimi bu konuda bana yol gosterirseniz sevinirim tesekkurler

Yorum yap

Arkadaşım Türkiyeyi arayıp DT yetkililerinden senin kartına sinyal göndermelerini isteyeceksin...Bu sırada kartın cihazına takılı olacak ve açık konumda olacak.Modüle takılı olmasına özen göster.
                              Ve DT açıldıktan sonra Cihazını kapamaman ve kullanmadığında DT üzerinde bırakmanı öneririm....
                              Kolay Gelsin.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                              X