• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Dikey WeTek Bölümüne Moderatör olan dostlara hayırlı uğurlu olsun...

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

crazyturk, byagli, bülent56, voxi, ve kralex arkadaşlarım
    Yeni görevleriniz hayırlı uğurlu olsun.
    Başarılar diliyorum. Nice güzel paylaşımlara
    Sevgiler ....

Yorum yap

Ben de teşekkür ederim. Elimden geldiğince yardım etmeye ve öğrendiklerimi aktarmaya devam edeceğim.

Yorum yap

Hak istenmez hak verilir, hakkedene de hak verilir, bu ehil işidir. Ehli olduğunuzu ispatladınız. Teşekkür ederim aileye dahil olduğunuz için.

Yeni rütbeleriniz hayırlı olsun, ben rütbem yokmuş gibi yazıyorum ve böyle olunca daha rahat anlıyorum, empati yapıyorum.
        Size de tavsiye ederim, rütbe sizi yüceltmez, siz rütbeyi onurlandırırsınız.

Tekrar hayırlı ve uğurlu olsun.

Sevgilerimle...

Yorum yap

Onurlandırma için teşekkürler. Şimdi yüküm dahada arttı gibime geldi. Elec konusunda yardım isteyen herkese vaktim yettiğince yardım etmeye devam edeceğim.

Yorum yap

- Hayırlı olsun.

Yorum yap

Görevli yeni arkadaşlara hayırlı olsun

Yorum yap

Sevgili byagli,crazyturk, bülent56, kralex,voxi[ dostlar Hayırlı ve Uğurlu OLsun..Emeğe Değer vermek budur...
                Saygılarımla ve Dostlukla kalın..

Yorum yap

Tasarım Nickli Üyeden Alıntı
                  - Hayırlı olsun.
                  @Tasarım hocam Teşekkür ediyorum

saygılar
                  Cihazınızda meydana gelebilecek herhangi bir hasar veya veri kaybından sorumlu değilim.
                  Bütün dosya eklenti ve sunumlar test amaçlıdır.

Yorum yap

birali Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                    Sevgili byagli,crazyturk, bülent56, kralex,voxi[ dostlar Hayırlı ve Uğurlu OLsun..Emeğe Değer vermek budur...
                    Saygılarımla ve Dostlukla kalın..
                    @birali kardeşim layık olmaya çalışacağım teşekkür ediyorum

saygılar
                    Cihazınızda meydana gelebilecek herhangi bir hasar veya veri kaybından sorumlu değilim.

Yorum yap

Mehmetkarahanlı Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                      Görevli yeni arkadaşlara hayırlı olsun
                      @Mehmetkarahanlı kardeşim teşekkür ediyorum

saygılar

Yorum yap

Tüm arkadaşlara iyi niyetleri için teşekkürlerimi sunarım.
                        Mach1 ustaya ve ozkaradag kardeşime bizleri buna layık gördükleri içinde ayrı teşekkürlerimi sunarım.
                        Yetki olayına gercekten gerek yoktu zaten elimden geldigince yardımcı olmaya çalışıyorum.
                        Bilgi paylaşınca güzel burda bu Forum ailesinin içinde olmak zaten yetki olayı degil severek yapılır.
                        Arkadaşlar! Gidip Toros Dağları'na bakınız Eğer orada bir tek yörük çadırı görürseniz Ve o çadırda bir duman tütüyorsa, şunu çok iyi biliniz ki Bu dünyada hiçbir güç ve kuvvet asla bizi yenemez Gazi Mustafa Kemal Atatürk.

Verilen bilgiler test amaclıdır deneme riski şahsın kendine aittir.
                        Sorumluluk alınmaz
                        .
                        Saygılar

Yorum yap

Bugün foruma bu satte ilk defa girdim başlığı görüncede ilk günkü taze duygularlada heyecanlandım.Bu görevi bize layık görüp onurlandıran forum yeönetimine sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum.Diğer arkadaşlarımada hayırlı olsun.Onlarada başarılar dilerim.
                          Burada bize destek veren tüm forum arkadaşlarımada sonsuz teşekkür ediyorum.Umarım bu görevi sizlerle birlikte en iyi şekilde yürütmek nasip olur.
                          Saygı ve sevgilerimle.
                          BeeLink GT King Pro-TBS5520SÊ-WETEKPLAYER 2,-120 cm Ofset çanak-İNVERTO 0.2 LNB-USALS Motor

Yorum yap

Biz burada herşeyden önce gönül dostlarıyız. belkide bir çoğumuz karşılıklı tanışmadık ama bir aile ortamıyla burada buluşuyoruz ve paylaşıyoruz.Sevigili @ozkaradag ile bir çok arkadaşla olduğu gibi sadece buradan tanışıyoruz ama forumda tanışmadan önce değerli arkadaşım ve dostum Erol bey bana oldukca güzel şeyler söylemişti.Kısacası forumdan önce gıyaben tanımıştım.Sevgili mach1 le zaten 2003 yılından beri tanışmışlığımız var onun yeride bende apayrı.Kardeşim,arkadaşım ve dostumdur.
                            Sevgi ve saygılarımla...
                            BeeLink GT King Pro-TBS5520SÊ-WETEKPLAYER 2,-120 cm Ofset çanak-İNVERTO 0.2 LNB-USALS Motor

Yorum yap

arkadaşlar yeni göreviniz hayırlı olsun

Yorum yap

9000 plus Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                                arkadaşlar yeni göreviniz hayırlı olsun
                                @9000 plus Kardeşim teşekkür ediyorum

sevgiler saygılar

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X