• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

merkezi sistem tek kabloya 2 cihaz bağlama

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• merkezi sistem tek kabloya 2 cihaz bağlama

arkadaşlar merkezi uydu anten sistemimiz var yanlız 1 odada giriş var ben 1 tv daha bağlamak istiyorum acaba next cıs super plus cihazın arkasında lnb out diye bi şey var buradan kablo çeksem ve diğer bir uydu alıcısına bağlasam o da sağlıklı çalışırmı.
    Next 2000 CIS Super Plus

İkinci alıcıyla İlk alıcıda izlediğiniz kanalın polaritesinde bulunan frekanslardaki yayınları izleyebilirsiniz.
    Bu konuda forumda çok yazıldı.
    Bir zahmet okuyun

Yorum yap

ssiteme uygun olmayan bir metod santralden bağımsız bir hat daha çekerseniz doğru olanı yapmış olursunuz...
      MACH1 HOCAM SAĞOLSUN

Yorum yap

arkadaşlar sağolun
        aradım fakat bulamadım bu konuda bilgi belki yanlış yerebaktım teşekkürler
        Next 2000 CIS Super Plus

Yorum yap

konkat Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
          arkadaşlar merkezi uydu anten sistemimiz var yanlız 1 odada giriş var ben 1 tv daha bağlamak istiyorum acaba next cıs super plus cihazın arkasında lnb out diye bi şey var buradan kablo çeksem ve diğer bir uydu alıcısına bağlasam o da sağlıklı çalışırmı.
          baglanırda ya biraz zorlanırsın aynı polaritedeki güçlü olan sinyaler alıyor ama aynı anda aynı tv yi ileyemıyorsun ben de böğle bir sistem var . ama başka bir uydu varsa degişik olarak ızlersin.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
          X