• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

WeTek Play 2 WeOS v3.1 (Marshmallow 6.0.1)

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

Cihazda kaç tane USB cıhazı bağlı demek istedim?

Sevgiler...

Yorum yap

WeTek, WeTek Play 2 için Android 6.0 sürümünü piyasaya sundu

WeTek, amiral gemisi cihazı Play 2 için yeni bir güncelleme yayınladı - Android 6.0 (Marshmallow) temelli oldukça beklenen WeOS 3.1 özellikli.
      Bu yeni büyük işletim sistemi yükseltmesi, kullanıcılara Netflix'i doğrudan cihaz üzerinden 4K'da deneyimlemenizi sağlar. Play 2 sahipleri, Aptoide pazarından Android TV versiyonu için Netflix'i indirmeniz yeterlidir.

Diğer iyileştirmeler arasında, çekirdek düzeltmeleriyle birlikte genel sistem kararlılığı, WeTV için çeşitli güncellemeler ve düzeltmeler yanı sıra yeni Kodi 17.3 sürümü ve Aptoide'ın en yeni güncellemesi yer alıyor.

Kullanıcılar, cihazlarını doğrudan kutudan OTA güncellemesi aracılığıyla en yeni işletim sistemine yükseltebilirler.

Yorum yap

sayın hocam bunun indirme linki yokmu güncellemede bulamadım saygılar

Yorum yap

furkan 1 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
          sayın hocam bunun indirme linki yokmu güncellemede bulamadım saygılar
          http://www.mach1digital.com/mach1for...ad.php?t=74144

Yorum yap

Neden 2 ay önce verilmiş bir güncelleme yeni verilmiş gibi yansıltıldı acaba

Yorum yap

tostos59 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
              Neden 2 ay önce verilmiş bir güncelleme yeni verilmiş gibi yansıltıldı acaba
              Arkadaşımız sadece android le alakalı haberi yazmış unutup yada görmüyenler için bunda bir şey yok.
              saygılar.
              Arkadaşlar! Gidip Toros Dağları'na bakınız Eğer orada bir tek yörük çadırı görürseniz Ve o çadırda bir duman tütüyorsa, şunu çok iyi biliniz ki Bu dünyada hiçbir güç ve kuvvet asla bizi yenemez Gazi Mustafa Kemal Atatürk.

Verilen bilgiler test amaclıdır deneme riski şahsın kendine aittir.
              Sorumluluk alınmaz
              .
              Saygılar

Yorum yap

sayın üstatlar wetek2 android için cep telefounundan daha kolay yazı yazmak için akıllı kumanda hangisi saygılar

Yorum yap

Sorun net anlaşılmıyor Furkan.

Sevgiler...

Yorum yap

ozkaradag Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                    Sorun net anlaşılmıyor Furkan.

Sevgiler...

Diyor ki;

Wetekplay2 android kısmını cep telefonu ile yönetecek akıllı klavye mouse uygulaması arıyorum.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yorum yap

wetekmember Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                      Diyor ki;

Wetekplay2 android kısmını cep telefonu ile yönetecek akıllı klavye mouse uygulaması arıyorum.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
                      sayın hocam çok teşekkürler aynen dediğiniz gibi saygılar

Yorum yap

samsung yada lg smart tv si olanlar için mi geçerli

BARETTA 1 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                        wetekplay2 androıd bölumu kanal lıstte ıptv kanallarında donma yaşayan arkadaşlar marketten smartıptv uygulamasını ındırıp kursunlar.
                        5 avro ucretlı lakın ömur boyu ıptv de donmadan kurtulursunuz.
                        yayın donmadan muzdarıp olan dostlara duyurulur..
                        samsung yada lg smart tv si olanlar için mi geçerli bu smart iptv ve nasıl yapıldığını anlatabilirmisin @baretta1 usta ve aktivasyonunu nasıl yapıyoruz

Yorum yap

smartiptv lg ve samsung tvlerde android hangi cihaz olursa olsun wetek2

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
                          WETEK Play 2 4K
                          Android *ELEC *ENİGMA 2

b@rett@ port@l

Yorum yap

farketmez playstire veya eklenti indirdenbtv veya cihaza indiriyorsun.

WETEK Play 2 4K
                            Android *ELEC *ENİGMA 2

b@rett@ port@l

Yorum yap

eklentiye girdiginde cihazinizin veya tvnizin mac adresi gozukur sarin al bolumu veya internet sitesindende cihaz tv mac adresinizi ekkeyip 5 avro k.kartiyla odeme yaptiginizda suresiz kullanim hakkina sahip olursunuz.ben weteklay2de kullaniyorum.proxy ekleme secenegi ve kanal listesi vb ozellikleri muadillerinden bayagi iyi.tavsiye ederim

WETEK Play 2 4K
                              Android *ELEC *ENİGMA 2

b@rett@ port@l

Yorum yap

BARETTA 1 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                                eklentiye girdiginde cihazinizin veya tvnizin mac adresi gozukur sarin al bolumu veya internet sitesindende cihaz tv mac adresinizi ekkeyip 5 avro k.kartiyla odeme yaptiginizda suresiz kullanim hakkina sahip olursunuz.ben weteklay2de kullaniyorum.proxy ekleme secenegi ve kanal listesi vb ozellikleri muadillerinden bayagi iyi.tavsiye ederim

galiba başardım gerçekten çok güzel teşekkürler @BARETTA 1 ustam

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X