• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Bomba gibi bir modül

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Bomba gibi bir modül

Olay yaratacak modül FLAY STREM Uydudan update yapan modül 4 sn de multivizyon kanallarını update yapıyor ....

Ercenk Nickli Üyeden Alıntı
    Olay yaratacak modül FLAY STREM Uydudan update yapan modül 4 sn de multivizyon kanallarını update yapıyor ....
    evet bu gun yarın bu modul ses getirmeye baslayacak..aynı zamanda Fullx acık..

Yorum yap

Evet dostum

Yorum yap

haydi hayırlısı
        DM 520 HD

Yorum yap

desenize yine modül alacağız vallah yakında millet iflas edecek

Yorum yap

fiyatı nedir bunun...

Yorum yap

vallahi ben özen uydu diye bir yerden devamlı alışveriş yapyorum modüülü onlara sormak lazım saygıllar.....

Yorum yap

bu modülün fiat 100 usd civarı olacakmış...
                http://www.nextturkiye.com/

Yorum yap

benden 70$ kafadan ama yakında daha ıyı sekıllenır fıyat bekleyın !!!!!

az kaldı net fıyat ıcın

Yorum yap

Multileri updaten başka artısı ne açar emu veya xxx kanal vs bilgi varmı şunun için soruyorum ya tps aes key olayını keserse ne olacak ...
                    Sorularınızı forumda ilgili cihaz ve hangi konuda ise o bölümlerde yazıp sorun arkadaşlar özel mesajlarda teknik konular sorular sormayın lütfen açık alanda sorunki herkes yanıtlayabilsin daha çok paylaşım olsun başkalarıda aynı soruyu soracak faydalanabilsin..

Tüm paylaşımlar test ve bilgi amaçlıdır herhangi bir sorumluluk kabul edilmez..

WeTekPlay1-2-Next Machina 3D-2000 HD Minix-Fta-HD Vu+ Ultimo-WeTekCore4K-Gigablue Quad Plus-Hiremco Turbo4K-S10-Next 64-Next 2071-Wifi-Hiremco Impala-Dreamstar A5-Hiremco Matrix-Hiremco GTV8plus-Next QPLAY 4K-Next Innova 4K..

CCcam Serverda 39 ile 30 batı arasındaki birçok uyduda 39d-36d-23.5d-19d-16d-13d-5d-1.9d-1batı-30 batı vs yabancı paket kanalları bulunmaktadır....

CCcam pay servera Üye olmak için sadece bana özel mesaj atıp bilgileri öğrenebilirsiniz

http://www.mach1digital.com/mach1forum/private.php?do=newpm&u=2

Depo
                    http://www.mach1digital.com/repo/

Next Yazılımları için
                    www.nextyazilim.com

Yorum yap

eger key olursa sureklı acacak dıye bılıyorum turksetDAN !!!!! sebepı herkes bılıyordur sanırım

Yorum yap

hocam doğru bir soru AES kesilirse ne olacak yeni çıkan modül UPDATE edermi tekrar yoksa şu an 1 aylık dönüşüm yapan keylerimi UPD.... eder
                        62*60*42*39*28.5*26*19*16*13*10*9*7*4.8*1*4*7*8*12 .5*15* diseqc motor 95 cm.ofset--NEXT 2000 DOBRATECH

Yorum yap

modülün ismi fly cam diye geçiyor yakında görürürüz herkeze sevgi ve saygılar

Yorum yap

tps için se satmaz bu modül..

Yorum yap

mustafada Nickli Üyeden Alıntı
                              tps için se satmaz bu modül..
                              sadece tps icin degil Fullx ler ve emu ozelligi olan bir modul diger sistemleri keyler degisince auto yapacak deniliyor hatta turksat uzerinden bile auto yapacagı soyleniyor ama modul henuz piasaya cıkmadı daha cok erken kesin birsey soylemek cook yanlıs modul bir dagıksın her sey beli olacaktır..

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                              X