• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

12. Uluslararası Uydu İletişimi, Yayıncılık, Kablo ve TV Sektörü Fuar ve Konferansı

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

organik81 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Gidemeyen arkadaşlar için bazı fotoğraflar ekledim alttaki linkten görülebilir...

http://www.mach1digital.com/mach1for...ad.php?t=47373
    Eline sağlık orgi anlaşılan bu sene daha renkli fuarda olacağız değilmi kanbersiz düğün olmaz.

Yorum yap

Evet standlar fena değil geçen senekinden biraz daha iyi gibi. İlk gün ve hafta içi olduğu için biraz sakindi. Ben de zaten ayak üstü uğradım 1 saat kadar durdum çıktım. Asıl cumartesi pazar yoğunluk olur kısmetse ordayız..

Yorum yap

Hadi orda buluşalım arkadaşlar......
        VU+DUO GİGABLUE 800 UE PLUS GİBERTİNİ 135 CM MOTORLU
        125 OFFSET MOTORİZE LG SMART TV FULL PROGRAMLI İPTV Lİ TV

AZBOX PREMUM HD 42,19,23,5,07,01,UYDULAR
        GigaBlue quad Xtreand et 9000

Yorum yap

ereNcan™ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
          tüm dostlara benden selam söyle.biliyorsun çok gelmek istiyordum.özel sebeplerden dolayı gelemiyorum.tabi bir de senin uçağa binmemen.binsen gelecektim.:muhaha:

Yorum yap

levent67 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
            tüm dostlara benden selam söyle.biliyorsun çok gelmek istiyordum.özel sebeplerden dolayı gelemiyorum.tabi bir de senin uçağa binmemen.binsen gelecektim.:muhaha:

Senle orda olmak çok gurur verici çok üzgünüm dostum genede umudunu yitirme...

Yorum yap

Senle orda olmak çok gurur verici çok üzgünüm dostum genede umudunu yitirme...
              benim için de dostum.

Yorum yap

Aynen üstadım katılıyorum sana buluşalım tabi fuarda.

Yorum yap

Fuardayız şu an
                  Sorularınızı forumda ilgili cihaz ve hangi konuda ise o bölümlerde yazıp sorun arkadaşlar özel mesajlarda teknik konular sorular sormayın lütfen açık alanda sorunki herkes yanıtlayabilsin daha çok paylaşım olsun başkalarıda aynı soruyu soracak faydalanabilsin..

Tüm paylaşımlar test ve bilgi amaçlıdır herhangi bir sorumluluk kabul edilmez..

WeTekPlay1-2-Next Machina 3D-2000 HD Minix-Fta-HD Vu+ Ultimo-WeTekCore4K-Gigablue Quad Plus-Hiremco Turbo4K-S10-Next 64-Next 2071-Wifi-Hiremco Impala-Dreamstar A5-Hiremco Matrix-Hiremco GTV8plus-Next QPLAY 4K-Next Innova 4K..

CCcam Serverda 39 ile 30 batı arasındaki birçok uyduda 39d-36d-23.5d-19d-16d-13d-5d-1.9d-1batı-30 batı vs yabancı paket kanalları bulunmaktadır....

CCcam pay servera Üye olmak için sadece bana özel mesaj atıp bilgileri öğrenebilirsiniz

http://www.mach1digital.com/mach1forum/private.php?do=newpm&u=2

Depo
                  http://www.mach1digital.com/repo/

Next Yazılımları için
                  www.nextyazilim.com

Yorum yap

mach1 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                    Fuardayız şu an
                    Hazırlık yapıyorum kamera ve foto da çekicem şimdiden sabırsızlanıyorum.....
                    bekle beni istanbullllllll....

Yorum yap

Yeni dostlukları ve sevgileri paylaşmak dileğiyle, selam ve sevgilerim sizinle olsun.

Hadi hayırlısı, İnşallah kaza bela ve bir aksilik olmazsa biz de oradayız. Yeni dostlukları ve sevgileri paylaşmak dileğiyle, selam ve sevgilerim sizinle olsun...
                      Next 2000X CIS Plus - Diseqc Motor
                      Next 5000X CI - Turksat, Hotbird

"Eli ile çalışan işçidir, eli ve aklı ile çalışan ustadır; eli aklı ve ruhu ile çalışan sanatkardır."

"Nice insanlar gördüm, üstünde elbisesi yok; nice elbiseler gördüm, içinde insan yok." Mevlana

"Sevap kazanmak iyilik yaptığının hayır duasıyla, günah kazanmak zarar verdiğinin bedduasıyla olur."

[email protected]

www.konyahasanseyh.com (Lütfen tıklayınız!)

www.pagosking.com (Lütfen tıklayınız)

Yorum yap

ınşallah yarın oğleye doğru uğrarız,en yaşlı uye...
                        optıcum pırıma HD 9600- next 19500-jameson hd 2017.. 46E.42E
                        .23,5E. 19,2'E_16E-13E. 9'E-7'E-4.8E 1w-4W.. http://www.satlex.de/de/image_window...com_t90&pic=53

Yorum yap

Anlaşılan fuar yarın baya bir kalabalık olacak bizler oradayız arkadaşlar next standında görüşmek üzere.

Yorum yap

kısmet olursa pazar sabahı oradayız.görüşmek üzre..

Yorum yap

fuar berbat
                              2000 süper hd-9000 Ultra cam +Dishce motor- 1.50 canak + 20 Uydu 3000 kanal-Next ye 9950 cıs D-smart,Philips dijitürk

Bir Milletin Islahı Kötülerin İmhası İle Değil, Neslin Eğitim ve Terbiyesiyle Mümkündür.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                              X