• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

XorVod Android app

Gizle
Bu konu sabit bir konudur.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• xorion Nickli Üyeden Alıntı
    Ölü link ya da cevap vermeyenlerde wait olayını yaptım gibi. Versiyon 1.0.3 oldu ama senden ricam update düğmesi çıkacak mı yoksa oto update mi yapacak ona dikkat etmen..

Bu link çalışmıyorsa bekleme olayı çok önemli bir noktaydı iyi ki uyardın. Hala bazı olaylarda bekleyebilir onlara da bakacağım..
    eline sağlık ustam bugün bakamam iş çıkışı kayseri ye gideceğim.pazartesi ancak geri dönüş yapabilirim.

update olayına dikkat ederim.

http://service.xorvod.com/

buradan da portal ve iptv linkleri ekledim.onlarada bakarım.

portalı xml dosyasından mı anlıyor portal olduğunu?

Yorum yap

• ismailglr Nickli Üyeden Alıntı
      eline sağlık ustam bugün bakamam iş çıkışı kayseri ye gideceğim.pazartesi ancak geri dönüş yapabilirim.

update olayına dikkat ederim.

http://service.xorvod.com/

buradan da portal ve iptv linkleri ekledim.onlarada bakarım.

portalı xml dosyasından mı anlıyor portal olduğunu?
      Unuttum ki ben de neyi nasıl yapmıştım. Çünkü çok oldu benim o servisi yapalı..

Ama galiba xml bakıyodu gibi tam hatırlamıyorum

Ben de bu pazar falan LG ye tekrar gönderebilirim dosyayı..

Yorum yap

• Güzel bir uygulamaya benziyor. ilgi daha fazla olur umarım. Keşke E2'ye de gelse ileride.
        Mega 180 cm hareketli parabol anten, Sharp beyaz LNB. (30 batı - 105 doğu)
        DM 900 UHD 4K-Open ATV 6.4, DM 7080 HD, DM 8000 HD PVR

Yorum yap

• Sami Ertaga Nickli Üyeden Alıntı
          Güzel bir uygulamaya benziyor. ilgi daha fazla olur umarım. Keşke E2'ye de gelse ileride.
          E2 için Turkvod gayet başarılı bence ve ben şahsen enigmalara uygulama yapmayı sevmiyorum.

Yorum yap

• eline sağlık hocam gayet güzel görünüyor bu arada xorvod otoportala bakma şansınız ve zamanınız olursa çok memnun olurum youtube arama çok güzel ama vk arama çalışmıyor alıştım bağımsız kendi aramalarımı çalışıp cihaza eklemeye tekrar teşekkürler eline emeğine sağlık
            Öğretmek, iki kere öğrenmek demektir. (J.Jaubert)

Yorum yap

• günaydın xorion ustam,

v.1.0.3 cuma günü kendi kendine güncelledi.

dün akşam eve döndüğümde v 1.0.5 yine otomatik güncellemiş.yeşil update tuş hiç görünmüyor.

sol tuş home a gitmez olmuş.

ok.ru da ölü linklerde artık parser or link error hatası veriyor.please wait yazmıyor.

şimdilik fark ettiklerim bunlar.

user portal a hem iptvler hem portallar geliyor.iptv için ayrı bir user iptv bölümü olsa daha iyi olur.

Yorum yap

günaydın xorion ustam,

v.1.0.3 cuma günü kendi kendine güncelledi.

dün akşam eve döndüğümde v 1.0.5 yine otomatik güncellemiş.yeşil update tuş hiç görünmüyor.

sol tuş home a gitmez olmuş.

ok.ru da ölü linklerde artık parser or link error hatası veriyor.please wait yazmıyor.

şimdilik fark ettiklerim bunlar.

user portal a hem iptvler hem portallar geliyor.iptv için ayrı bir user iptv bölümü olsa daha iyi olur.

Sen asıl yenilikleri farketmemişsin

Eğer listede birden fazla sayfa varsa sağ tuş bir sonraki sayfaya sol tuş bir önceki sayfaya geçirir. Ayrıca istersen en alttaki sayfalamaya girer ordan istediğin sayfaya direkt geçersin. Filtre alanına focus olayını değiştirdim artık o alana girdiğinde klavye çıkmaz ok tuşuna basarsan aktif olur.

Home tuşuna renk tuşu atayacağım, aklımda.

İptv yi sen asıl setttings bölümünden eklesene ordan hem linki check te edebilirsin kaç kişi kullanıyor ne kadar süren kalmış gibi ve daha hızlı çalışır ve bu kısımdan eklersen link adresleriniz sunucuya gönderilmez yani sizin tv de yer alır sadece. Kısaca ben dahil kimse göremez...

Yorum yap

• liste olayına sevindim.çok kurcalamadım akşam bakarım.

iptv yi setting den de denerim.keşke ayrı bir iptv player yapsaydın?

smart iptv diye bir eklenti var.adam yapmış 5 euro ile aktifleştiriyorsun

Yorum yap

liste olayına sevindim.çok kurcalamadım akşam bakarım.

iptv yi setting den de denerim.keşke ayrı bir iptv player yapsaydın?

smart iptv diye bir eklenti var.adam yapmış 5 euro ile aktifleştiriyorsun
                    iptv için ayrı bir uygulama yapsaydım herşey çok kolay olurdu zaten.

Bu şekilde olmasının ne zararı var ki, böyle daha güzel değil mi? Hem vodlar hem ip tv ler var ve eklenen iptv ler zaten en üstte çıkıyor ve sınırsız ekleme var ayrıca iptv sistemini tamamen değiştireceğim ama store da çıktıktan sonra yapacağım.

Sen akşama test et sağ sol tuş olayını seversin sanırım.

Yorum yap

• LG tv lerde SSİPTV playerde var oda iyi ama ben olsam xorıon ustanınkini tercih ederim çünkü bizden biri bu işlere zaman ayırıp bizlere böyle uygulamaları yaptığı için şimdiden teşekkürler.saygılar (xorıon usta wetekçileride unutma sabırsızlıkla bekliyoruz)

Yorum yap

• saygi56 Nickli Üyeden Alıntı
                        LG tv lerde SSİPTV playerde var oda iyi ama ben olsam xorıon ustanınkini tercih ederim çünkü bizden biri bu işlere zaman ayırıp bizlere böyle uygulamaları yaptığı için şimdiden teşekkürler.saygılar (xorıon usta wetekçileride unutma sabırsızlıkla bekliyoruz)
                        Wetek gözbebeğimizdir, unutmak mümkün değil

Yorum yap

• hadi hayırlısı VOD ları yeniden 3'lüyoruz demekki bu aralar yoğun geçiyor hayat birçok şey için zaman bulamıyorum ama inşallah markete düşmeden uygulamayı kullanan 3. kişi olurum işin süsü püsünden çok parser kısmıyla ilgiliyim önemli olan eklediklerimiz açılsın gerisi teferruat.bu arada lütfen birisi player ekranını yes playerdan aşırıp uygulamasına eklesin ileri geri sarma ve şeffaf player görseli şahane.kolay gelsin usta.

Yorum yap

• onboboon Nickli Üyeden Alıntı
                            hadi hayırlısı VOD ları yeniden 3'lüyoruz demekki bu aralar yoğun geçiyor hayat birçok şey için zaman bulamıyorum ama inşallah markete düşmeden uygulamayı kullanan 3. kişi olurum işin süsü püsünden çok parser kısmıyla ilgiliyim önemli olan eklediklerimiz açılsın gerisi teferruat.bu arada lütfen birisi player ekranını yes playerdan aşırıp uygulamasına eklesin ileri geri sarma ve şeffaf player görseli şahane.kolay gelsin usta.
                            Eğer denemek istersen özel mesajdan bana ulaşabilirsin ama belki okumuşsundur öncelikle developer account açmn lazım ve tv ye developer mode uygulaması kurman lazım. Pc ye de webos ide uygulaması kurman gerekiyor.

Yes player ı hiç bilmiyorum Bir de benim parserlar eksik sayılır hatta yapı itibariyle de içime sinmeyen bir yol izledim. Yine de bir çok video açılıyor senin görmeni isterim.

Ben tasarımımı seviyordum ama İsmail beni biraz daha düşündürttü en azından arkaplandaki gri renk gibi Bu sebeple değişklikler de düşünüyorum. LGye hala yeni versiyonu göndermedim biraz daha bakıp öyle göndermek istiyorum.

Yorum yap

• aslında okudum geçmiş mesajları bir uygulama kuruluyor sanırım onu indirip kurdum bilgisayara Webostv CLİ diye bir kısayol oluştu tıkladığımda enigmadaki telnet gibi bir ekran çıktı ne yapılır orada bilmiyorum bile.televizyona devoloper uygulamsınıda kurdum.hatta https://developer.lge.com/main/Intro.dev buraya girip sign in den sonra create account a bile girdim CREATE LG ACCOUNT da User ID email adresimi passoword kısmına parola yazdığım ve doğum tarihini girdiğim halde confirm yapınca Verify ID availability. diye mesaj geliyor email adresime ise gelen giden bir şey yok.nerede hata yapıyorum

Yorum yap

• hocam android boxlarda ne zaman izleyecegiz bekliyoruz

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X