• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

süper plus cıs 2000 ota yazılım hk..

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• süper plus cıs 2000 ota yazılım hk..

12729 h 30000 ota çalışmıyor yeni ota frekansını bilen varsa yazabilirmi lütfen

11662 V 03333 te dene kardeşim kolay gelsin

Yorum yap

orhana Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      11662 V 03333 te dene kardeşim kolay gelsin
      Arkadaşım üstteki Arkadaşımız Kanal Güncelleme Frekansından değil YAZILIM güncelleme Frekansından bahsetmiş.Frekans doğru ama belki teknik bir nedenden dolayı olmamış olabilir.
      MACHİNA - 3-D
      8 Lİ DAYZEK = TÜRKSAT + HOTBİRD + ( Tek Lnb İle 7*W3 + EUROBİRD 9* ) + ASTRA 19* + EUTELSAT 16* + THOR 0.8* + ASTRA 23*5 + HELLAS SAT 39*
      PHILIPS 7665 LED TV... PHILIPS ALTIN UÇLU HDMI KABLO.
      TTNET İNTERNET + AİRTİES 5442 ( 300 MBPS KABLOSUZ MODEM.) UYDU BULUCU:SATFİNDER 3-HD

Yorum yap

ya bu yazilimlar hakkinda bana bilgi veren varmi

Yorum yap

ben dede ayni cihaz var ayni sorunu vardi yukarda ota deneme yazilimi var önce onu yukledim sonra da uydudan yazidigin frekansla yeniledim öy le dene olur sitenin arama motoruna bu sekil de yaz cikar Next Super Plus Uydudan Güncelleme Ota Test Yazılımları

Yorum yap

Merhaba, Next 2000 Cıs Super Plus receivere son güncellemeyi yaptıktan sonra BISS *** girişi kapandı. Ota güncellemesi yapsamda NTV Sporda BİSS şifreli maçları açamıyorum. BISS *** de giremiyorum. Bu konularda detaylı bilgim yok. Yardımcı olursanız sevinirim. Teşekkürler.

Yorum yap

Serdar.Naz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
              Merhaba, Next 2000 Cıs Super Plus receivere son güncellemeyi yaptıktan sonra BISS *** girişi kapandı. Ota güncellemesi yapsamda NTV Sporda BİSS şifreli maçları açamıyorum. BISS *** de giremiyorum. Bu konularda detaylı bilgim yok. Yardımcı olursanız sevinirim. Teşekkürler.
              Kumandadan menüye basarak girişler bölümünü buluyoruz girişler bölümünde kırmızı tuş yada yeni kumanda geri tuşuna basarak açılan şifre sorma bölümünde 1234 yazınız. ve emuyu aktif ediniz.

Burada da resimli anlatımı var inceleyebilirsiniz.

http://www.mach1digital.com/mach1for...t=43421&page=4

buradada güncel softcam var bunu da cihazınıza usb bellek ile yüklerseniz daha iyi olur.
              http://www.mach1digital.com/mach1for...ad.php?t=48468

Kolay gelsin.
              [B][CENTER]Next & NextStar RESMİ İletişim Adresleri
              www.next.com.tr

Yorum yap

Yanıtınız ve ilginiz için çok teşekkür ederim.

Yorum yap

yardımlarınız için tşk ederim. yorumların hepsini deneyeceğim ve sonucu burada paylaşacağım

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                  X