• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

neden hem para verip .....

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• neden hem para verip .....

slm öncelikle insanların cıhaz alma anını anlatalım.
    1.bu cihaz garantili .
    2.bu cihaz emu özelligi var.
    3.yazılım destegi veriliyor.
    4.bazende (uydudan yazılım alan model icin)şifre sıkıntısı yok.
    5 .en önemlisi bu cihazı alan vatandaş yoldan toplamadıgı parayı vererek aldıgı cıhazın destegini elbette almak ve istemek en dogal hakkıdır.
    6.bu ürünü satan;daha dorusu ithal eden firma /fabrika .ilte bu son sahıs benim senin bu cıhaza para verenların paralarını evine götürüp coluguna cocuguna yediriyor bunlar bukadar acık ve aşikar olaylar .
    elbetteki her zaman yazılım isteme ve sıtem etme hakkı tüketicinindir. bizler daha önce emu olmadan modül ve kartla hallederdik x kanalları.
    şimdi ise devir öyle degistiki bu cihaz modüle karta gerek olmadan işlevleri hatta modül ve kartın yapmadını yapıyor diyerekten satış yapılıyor yalanlayın bakalım evet buda doğru .
    Elbette bunu alanlar yok koreliyi veya x kişiyi bilmez ve ona ihtiyacı duyaz.verdigi paranın karsılıgını ister. benden bukadar herkez konuya hassas davranacagını düsünerek fikirlerinizi bekliyor ve takip ediyorum

Ne alaka nerden çıktı bu durup dururken plus bölümünde yazılımmı destekmi verilmedide böyle bir yazı yazma gereği duydun??
    Sorularınızı forumda ilgili cihaz ve hangi konuda ise o bölümlerde yazıp sorun arkadaşlar özel mesajlarda teknik konular sorular sormayın lütfen açık alanda sorunki herkes yanıtlayabilsin daha çok paylaşım olsun başkalarıda aynı soruyu soracak faydalanabilsin..

Tüm paylaşımlar test ve bilgi amaçlıdır herhangi bir sorumluluk kabul edilmez..

WeTekPlay1-2-Next Machina 3D-2000 HD Minix-Fta-HD Vu+ Ultimo-WeTekCore4K-Gigablue Quad Plus-Hiremco Turbo4K-S10-Next 64-Next 2071-Wifi-Hiremco Impala-Dreamstar A5-Hiremco Matrix-Hiremco GTV8plus-Next QPLAY 4K-Next Innova 4K..

CCcam Serverda 39 ile 30 batı arasındaki birçok uyduda 39d-36d-23.5d-19d-16d-13d-5d-1.9d-1batı-30 batı vs yabancı paket kanalları bulunmaktadır....

CCcam pay servera Üye olmak için sadece bana özel mesaj atıp bilgileri öğrenebilirsiniz

http://www.mach1digital.com/mach1forum/private.php?do=newpm&u=2

Depo
    http://www.mach1digital.com/repo/

Next Yazılımları için
    www.nextyazilim.com

Yorum yap

evet gereksiz biryazı modül ve kartlarda fos çıkıyor hiç olmazsa cihazlarımıza yazılım desteyi devam ediyor mach1 ustamız gece yarılarına kadar key desteği veriyor

Yorum yap

bak arkadaşım hiçbir üretici firma hepsini çözer karta gerek yok falan demez
        kaldıki senin emu olayı garanti bir olay değildir nasıl bilinçsizce yazabiliyorsunuz
        .....
        VU+DUO GİGABLUE 800 UE PLUS GİBERTİNİ 135 CM MOTORLU
        125 OFFSET MOTORİZE LG SMART TV FULL PROGRAMLI İPTV Lİ TV

AZBOX PREMUM HD 42,19,23,5,07,01,UYDULAR
        GigaBlue quad Xtreand et 9000

Yorum yap

nedenmi .
          1.http://www.mach1digital.com/mach1for...ighlight=conax
          tarih:30-06-2006, 20:35 tarihli acıklama
          acıklamaya bak :arkadaşlar boşuna yoruluyorsunuz böyle devam ederse nextlerle ilgili bölümü yine kapattıracaksınız.
          bunu yazan arkadaş kim ve kimin adına bukadar kati konusabiliyor

Yorum yap

Günün şovu diyebilirim bu siteme.... Modül ve kart almanızı engelleyecek bir satış politikasımı uygulanıyor emu desteklerindeki böyle bir düşünceye sahip oldun..

Yorum yap

Dostum uydu işi misafirlik gibidir, önüne ne gelirse yersin. Bir hobi ve paylaşım işidir. Next"lere gerekli yazılım ve keyler zamanı geldikçe veriliyor. Bu konuda özellikle Mach1 hocanın ve Doktor'un hakkı ödenmez...

Doğrudur, şu sıralar yaprak kımıldamıyor, Şu Dünya Kupası bir bitsin de, kim öle, kim kala...

Şartlar ne olursa olsun, haksız bir çıkış, araştırılmadan yazılmış sitemli bir mesaj...

Hizipe, kavgaya hiç gerek yok, forumlara ve emeğe saygı gösterelim...
              Next 2000X CIS Plus - Diseqc Motor
              Next 5000X CI - Turksat, Hotbird

"Eli ile çalışan işçidir, eli ve aklı ile çalışan ustadır; eli aklı ve ruhu ile çalışan sanatkardır."

"Nice insanlar gördüm, üstünde elbisesi yok; nice elbiseler gördüm, içinde insan yok." Mevlana

"Sevap kazanmak iyilik yaptığının hayır duasıyla, günah kazanmak zarar verdiğinin bedduasıyla olur."

[email protected]

www.konyahasanseyh.com (Lütfen tıklayınız!)

www.pagosking.com (Lütfen tıklayınız)

Yorum yap

Yine bazı provakatörler işbaşında gereksiz açılmış bir başlık.
                Konuyu kapatıyorum izninizle

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                X